УраганнаЯ• 18 октября 2025
Безкоштовна медична допомога для тих, хто за кордоном
Попалась така інформація на фб, ту т часто питають про лікарів онлайн і тп
Голова колгоспу• 18 октября 2025
Гарна ініціатива на 4му році війни
Тільки консультації це добре , але у країнах ЄС ліки рецептурні
Вареничніца• 18 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Гарна ініціатива на 4му році війни
Далеко не все
Голова колгоспу• 18 октября 2025
Ответ дляВареничніца
Далеко не все
Те що без рецепта в серйозних випадках не допоможе і консультації тим паче он лайн не потребує
Вареничніца• 18 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Я не пойму из-за чего у вас прям смех до слез. Серьезные случаи нормально лечат в Европе. А вот с менее серьезные, но тем не менее значимыми - реально проблема на этапе постановки диагноза.
Я Вас не боюся• 18 октября 2025
Це для тих, кому нормальне лікування за кордоном не підходить і треба десяток фуфломіцинів і бажано внутрішньовенно.
Трактор Віка• 18 октября 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
А що вам призначали там? Суто цікаво як відійшли від протоколів
Тримбулька• 18 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Гарна ініціатива на 4му році війни
принаймні в Польщі повно лікарів, що за 50 зл випишуть рецепт
Голова колгоспу• 18 октября 2025
Ответ дляВареничніца
Он лайн
Удачі
А потім з тим заключенням он лайн україномовним купите рецептурні ліки
Удачі
Вареничніца• 18 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Он лайн
Удачі
Не все лекарства рецептурные в Европе - ещё раз вам пишу
Голова колгоспу• 18 октября 2025
Ответ дляТримбулька
Клас - нагадує гру в дитинстві Зіпсований телефон - один сконсультує он лайн не бачачи пацієнта , інший випише ліки після заочки
Голова колгоспу• 18 октября 2025
Ответ дляВареничніца
Успіху
Сподіваюсь гінекологічно - проктологічні консультації теж передбачені
Голова колгоспу• 18 октября 2025
Ответ дляВареничніца
Ще раз напишу Парацетамол і його поїдання не залежить і не потребує он лайн консультації
А всі серйозні проблеми лікуються рецептурними ліками
Тримбулька• 18 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
зачем в крайности?. например, в Украине кто- то принимал годами лекарство. в Польше оно рецептурное.
устраивать себе квест по врачам ( а там надо от самого начала и до узкого спеца пройти)- так зачем оно надо. лексрство подходит. работает.
что не так?
Голова колгоспу• 18 октября 2025
Ответ дляТримбулька
что не так?
Жоден лікар не буде повторювати ліки особливо рефундовані і специфічні без огляду місцевого спеціаліста
Може рецептомат і випише пару разів бо така політика
Тримбулька• 18 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
странный комментарий. мегастранный.
Вареничніца• 18 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
У вас или голова болит или миома? Существуют и другие проблемы по здоровью, с которыми может помочь именно онлайн консультация с нашими специалистами. Вы можете не обращаться, вас никто не заставляет.
Голова колгоспу• 18 октября 2025
Ответ дляТримбулька
странный комментарий. мегастранный.
Звісно
Працюючи лікарем в Польщі ви мені розкажете як це все працює
Голова колгоспу• 18 октября 2025
Ответ дляВареничніца
Звісно не заставляє
Бо бачила наслідки он лайн консультацій
І аускультацію проведе і огляне як треба і рецепт видасть
Бо бачила наслідки он лайн консультацій
Тримбулька• 18 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Звісно
во- первых, я не спрашивала, кем и где вы работаете.
во- вторых вы- не все. мало того, что не ве, еще и не в состоянии себе представить многообразие ситуаций. что с вами вообще разговаривать?
Голова колгоспу• 18 октября 2025
Ответ дляТримбулька
І позбавте мене свого недолугого спілкування
і своїх мега аргументів
Лікуйтеся он лайн - така доля тих хто за 3 роки не зрозумів місцеву систему охорони здоровʼя
Тримбулька• 18 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
і своїх мега аргументів
простите, вы дурочка? вы где- то видели, что я рекламирую лечение он- лайн?
почитаешь такой бред и понимаешь, что правда о изумительных украинских врачах в Европе сильно преувеличена.
если вы не в состоянии отследить цепь комментариев, прочесть с пониманием с отвечать минимально проанализировав информацию, то как вы вообще лечите?
Голова колгоспу• 18 октября 2025
Ответ дляТримбулька
Дурочка тут ви
Але дурням рідко ясно що вони дурні
Тримбулька• 18 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Дурочка тут ви
Але дурням рідко ясно що вони дурні
Комментарор, заболела- полечись. Ты же док. 🤣🤣🤣🤣🤣
Голова колгоспу• 18 октября 2025
Ответ дляТримбулька
Не тільки дурочка ще і хамло
Але система таких любить - таких різких в реальності не зустрінеш - бігають , кланяються в очі заглядають :))))
Тримбулька• 18 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Не тільки дурочка ще і хамло
🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡
Голова колгоспу• 18 октября 2025
Ответ дляТримбулька
🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡
Медична система вам пил трохи поумєріт- свої недолугі оцінки залишите при собі і тихенько в чергу велкам
Барабан для дорослих• 18 октября 2025
Ответ дляВареничніца
Я лично бы обратилась. Потому что надо принять вопрос делать операцию или нет. Нужен ещё один специалист. В Европе врач типа сказал, сами принимайте решение.