УраганнаЯ• 18 октября в 09:20

Безкоштовна медична допомога для тих, хто за кордоном

Попалась така інформація на фб, ту т часто питають про лікарів онлайн і тп
Пишна молодиця• 18 октября в 10:22
Ответ дляГолова колгоспу
Гарна ініціатива на 4му році війни
Тільки консультації це добре , але у країнах ЄС ліки рецептурні
Це і раніше було. Я в 20220році писала/дзвонила сімейному лікарю. Вона мені виписувала електронне направлення до вузького спеціаліста.
Записувалась через Хелсі на он-лайн консультацію на вибрану годину.
Бувало лікарі самі перезвонювали в той же день. Чи точно виходили на зв´язок в намічений час.
Так я працювала з ендокриннологом будучи в Німеччині.
Вона мені казала які аналізи зробити. Частково ці аналізи мені вдалось зробити у сімейного німецького лікаря. Частково за свої гроші їздили здавати до Польщі (там дешевше та можно за само зверненням замовити щось в лабораторії).
Пишна молодиця• 18 октября в 10:22
Ответ дляТриндичіха Байрактар
За кодоном и так своя медицина есть.
Вона то є. Але термін очікування спеціаліста дуже довгий.
Пишна молодиця• 18 октября в 10:24
Ответ дляГолова колгоспу
Он лайн
Удачі
А потім з тим заключенням он лайн україномовним купите рецептурні ліки
В Польщі - так. Можна за україномовним рецептом купити.
Пишна молодиця• 18 октября в 10:26
Ответ дляГолова колгоспу
Жоден лікар не буде повторювати ліки особливо рефундовані і специфічні без огляду місцевого спеціаліста
Може рецептомат і випише пару разів бо така політика
То ви не стикалися з європейськими лікарями.
Мені все що міг виписував німецькій сімейний лікар без проблем. По заключенню українського лікаря.
Я Вас не боюся• 18 октября в 11:03
Ответ дляТрактор Віка
А що вам призначали там? Суто цікаво як відійшли від протоколів
Де -там?
Я Вас не боюся• 18 октября в 11:06
Ответ дляГолова колгоспу
Ще раз напишу Парацетамол і його поїдання не залежить і не потребує он лайн консультації
А всі серйозні проблеми лікуються рецептурними ліками
Ця категорія людей привезли з собою чемодан антибіотиків і будуть замовляти з України, бо вони ж краще розуміють. Раніше вони розбирались краще українських лікарів, тепер ще й краще європейських
Я Вас не боюся• 18 октября в 11:08
Ответ дляТримбулька
зачем в крайности?. например, в Украине кто- то принимал годами лекарство. в Польше оно рецептурное.
устраивать себе квест по врачам ( а там надо от самого начала и до узкого спеца пройти)- так зачем оно надо. лексрство подходит. работает.
что не так?
В чому проблема сходити до спеціаліста і отримати рецепт?
Фуфломіцинтвиявиться не потрібним?
Я Вас не боюся• 18 октября в 11:09
Ответ дляГолова колгоспу
Звісно не заставляє
Бо бачила наслідки он лайн консультацій
І аускультацію проведе і огляне як треба і рецепт видасть
Цікаво, кому потім ці клуші будуть претензії виставляти?
Вот Она Я• 18 октября в 11:29
На жаль, тут проблема - майже всі ліки по рецепту, навіть сильніші проти больові, типу диклофенак. І в простій ситуації - гіпертонічна хвороба, так, он-лайн лікар вирішить, що треба змінити/збільшити дозування ліків від тиску - як практично їх потім купити? Без рецепта?
Вот Она Я• 18 октября в 11:30
Навіть мазі/креми з антибіотиками, самі прості, типу тетрациклінової, по рецепту(((
Незнакомлюся• 18 октября в 14:44
Ответ дляГолова колгоспу
Успіху
Сподіваюсь гінекологічно - проктологічні консультації теж передбачені
Не приведи Господь!
Трактор Віка• 18 октября в 14:49
Ответ дляЯ Вас не боюся
Де -там?
Ви ж пишете, що призначать. Мова про сайт певний. Чи де ще в тексті опис
Я Вас не боюся• 18 октября в 23:39
Ответ дляТрактор Віка
Я такими сайтами не користуюсь і до шарлатанів не звертаюсь. Тому мені не могли нічого ТАМ призначити
Трактор Віка• 19 октября в 06:47
Ответ дляЯ Вас не боюся
Так а чого тоді стверджуєте. Аби ляп