УраганнаЯ• 18 октября в 09:20
Безкоштовна медична допомога для тих, хто за кордоном
Попалась така інформація на фб, ту т часто питають про лікарів онлайн і тп
Голова колгоспу• 18 октября в 09:22
Гарна ініціатива на 4му році війни
Тільки консультації це добре , але у країнах ЄС ліки рецептурні
Вареничніца• 18 октября в 09:26
Ответ дляГолова колгоспу
Гарна ініціатива на 4му році війни
Далеко не все
Голова колгоспу• 18 октября в 09:28
Ответ дляВареничніца
Далеко не все
Те що без рецепта в серйозних випадках не допоможе і консультації тим паче он лайн не потребує
Вареничніца• 18 октября в 09:31
Ответ дляГолова колгоспу
Я не пойму из-за чего у вас прям смех до слез. Серьезные случаи нормально лечат в Европе. А вот с менее серьезные, но тем не менее значимыми - реально проблема на этапе постановки диагноза.
Я Вас не боюся• 18 октября в 09:40
Це для тих, кому нормальне лікування за кордоном не підходить і треба десяток фуфломіцинів і бажано внутрішньовенно.
Трактор Віка• 18 октября в 09:44
Ответ дляЯ Вас не боюся
А що вам призначали там? Суто цікаво як відійшли від протоколів
Тримбулька• 18 октября в 09:44
Ответ дляГолова колгоспу
Гарна ініціатива на 4му році війни
принаймні в Польщі повно лікарів, що за 50 зл випишуть рецепт
Голова колгоспу• 18 октября в 09:57
Ответ дляВареничніца
Он лайн
Удачі
А потім з тим заключенням он лайн україномовним купите рецептурні ліки
Удачі
Вареничніца• 18 октября в 09:58
Ответ дляГолова колгоспу
Он лайн
Удачі
Не все лекарства рецептурные в Европе - ещё раз вам пишу
Голова колгоспу• 18 октября в 09:58
Ответ дляТримбулька
Клас - нагадує гру в дитинстві Зіпсований телефон - один сконсультує он лайн не бачачи пацієнта , інший випише ліки після заочки
Голова колгоспу• 18 октября в 09:59
Ответ дляВареничніца
Успіху
Сподіваюсь гінекологічно - проктологічні консультації теж передбачені
Голова колгоспу• 18 октября в 10:00
Ответ дляВареничніца
Ще раз напишу Парацетамол і його поїдання не залежить і не потребує он лайн консультації
А всі серйозні проблеми лікуються рецептурними ліками
Тримбулька• 18 октября в 10:01
Ответ дляГолова колгоспу
зачем в крайности?. например, в Украине кто- то принимал годами лекарство. в Польше оно рецептурное.
устраивать себе квест по врачам ( а там надо от самого начала и до узкого спеца пройти)- так зачем оно надо. лексрство подходит. работает.
что не так?
Голова колгоспу• 18 октября в 10:03
Ответ дляТримбулька
что не так?
Жоден лікар не буде повторювати ліки особливо рефундовані і специфічні без огляду місцевого спеціаліста
Може рецептомат і випише пару разів бо така політика
Тримбулька• 18 октября в 10:04
Ответ дляГолова колгоспу
странный комментарий. мегастранный.
Вареничніца• 18 октября в 10:04
Ответ дляГолова колгоспу
У вас или голова болит или миома? Существуют и другие проблемы по здоровью, с которыми может помочь именно онлайн консультация с нашими специалистами. Вы можете не обращаться, вас никто не заставляет.
Голова колгоспу• 18 октября в 10:05
Ответ дляТримбулька
странный комментарий. мегастранный.
Звісно
Працюючи лікарем в Польщі ви мені розкажете як це все працює
Голова колгоспу• 18 октября в 10:07
Ответ дляВареничніца
Звісно не заставляє
Бо бачила наслідки он лайн консультацій
І аускультацію проведе і огляне як треба і рецепт видасть
Бо бачила наслідки он лайн консультацій
Тримбулька• 18 октября в 10:07
Ответ дляГолова колгоспу
Звісно
во- первых, я не спрашивала, кем и где вы работаете.
во- вторых вы- не все. мало того, что не ве, еще и не в состоянии себе представить многообразие ситуаций. что с вами вообще разговаривать?
Голова колгоспу• 18 октября в 10:08
Ответ дляТримбулька
І позбавте мене свого недолугого спілкування
і своїх мега аргументів
Лікуйтеся он лайн - така доля тих хто за 3 роки не зрозумів місцеву систему охорони здоровʼя
Тримбулька• 18 октября в 10:11
Ответ дляГолова колгоспу
і своїх мега аргументів
простите, вы дурочка? вы где- то видели, что я рекламирую лечение он- лайн?
почитаешь такой бред и понимаешь, что правда о изумительных украинских врачах в Европе сильно преувеличена.
если вы не в состоянии отследить цепь комментариев, прочесть с пониманием с отвечать минимально проанализировав информацию, то как вы вообще лечите?
Голова колгоспу• 18 октября в 10:12
Ответ дляТримбулька
Дурочка тут ви
Але дурням рідко ясно що вони дурні
Тримбулька• 18 октября в 10:13
Ответ дляГолова колгоспу
Дурочка тут ви
Але дурням рідко ясно що вони дурні
Комментарор, заболела- полечись. Ты же док. 🤣🤣🤣🤣🤣
Голова колгоспу• 18 октября в 10:13
Ответ дляТримбулька
Не тільки дурочка ще і хамло
Але система таких любить - таких різких в реальності не зустрінеш - бігають , кланяються в очі заглядають :))))
Тримбулька• 18 октября в 10:13
Ответ дляГолова колгоспу
Не тільки дурочка ще і хамло
🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡
Голова колгоспу• 18 октября в 10:15
Ответ дляТримбулька
🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡
Медична система вам пил трохи поумєріт- свої недолугі оцінки залишите при собі і тихенько в чергу велкам
Барабан для дорослих• 18 октября в 10:18
Ответ дляВареничніца
Я лично бы обратилась. Потому что надо принять вопрос делать операцию или нет. Нужен ещё один специалист. В Европе врач типа сказал, сами принимайте решение.