Отжигающая• 18 октября в 13:20
Есть ли смысл в витаминах для памяти и концентрации или это больше маркетинг?
ФФФФристайла• 18 октября в 13:21
зависит от причины.мы с чатом гпт поговорили.пробно попробовали мужу и стало немножко лучше
Подмигашка• 18 октября в 13:21
Маркетинг.
Смысл имеет нормальное питание, прогулки, спорт.
Витамины ( особенно без анализов) это как клеить обои, когда дом под снос
Ванна Тазиковна• 18 октября в 13:22
Имеет смысл меньше нервничать и сдать анализы (для начала щитовидку и общий крови)
Обнемашечка• 18 октября в 13:24
Ну, когда я пила лекарства для улучшения мозгового кровообращения, это позитивно сказалось и на концентрации/памяти.
руки_Крюги• 18 октября в 13:25
Причина ослаблення концентрації уваги і пам´яті? Неврологія, ендокринологія Чи погане харчування?
Відморожена• 18 октября в 13:27
Є сенс приймати вітаміни та мінерали. А чи поліпшать вони конкретно памʼять це питання. Залежить від причини зниження памʼяті
ДолькиКабана• 18 октября в 13:28
Витамины вряд ли, а назначал маме невролог медикаменты, то очень помогло с памятью. Назначал Нейроксон и Корвитин.
Відморожена• 18 октября в 13:28
Ответ дляФФФФристайла
Ефект плацебо до 30%, тому по-любому мало стати краще
Відморожена• 18 октября в 13:29
Ответ дляПодмигашка
Маркетинг.
Гарна фраза, але ні. Сучасні продукти харчування не відповідають потребам організму навіть при дуже гарному збалансованому харчуванні. Справа в селекції, в методах вирощування рослин та худоби, нашому способі життя, екології тощо
руки_Крюги• 18 октября в 13:33
Ответ дляВідморожена
Все відповідає. Організму важливо просто хімічний склад і закриття базового кбжу.
Відморожена• 18 октября в 13:46
Ответ дляруки_Крюги
Кбжу це добре. Але я кажу про вітаміни та мінерали
руки_Крюги• 18 октября в 13:51
Ответ дляВідморожена
Як вітаміни зникають з рослин і тварин в сучасних г?
Відморожена• 18 октября в 14:23
Ответ дляруки_Крюги
За останні +/- 50 років селекція йде шляхом збільшення розміру плодів, збільшення цукрів, стійкості до шкідників тощо. При цьому знижується вміст вітамінів та мінералів. Умовно кількість віт С в чорній смородині з бабусиної дачі в 70-і роки значно більша ніж в сучасній смородині, яку можна купити в супермаркетах цілорічно
руки_Крюги• 18 октября в 18:45
Ответ дляВідморожена
В диких сортах вітамінів було ще менше. То сучасні норми вітамінів перебільшені.