Слобожаночка• 18 октября в 10:28

Чи можна давати підлітку ті ж вітаміни, що й дорослим, чи потрібні спеціальні?

Мовчу, але хочу• 18 октября в 10:28
Те же. Можно спец для нагрузок в учебе спорте
Оно само купилось• 18 октября в 10:29
Это сколько ребёнку? Вы же понимаете, что и 11, и 16ть подростки.
Вишиванка• 18 октября в 10:35
Майже всі ліки з 12 років у дорослих дозуваннях, відповідно і вітаміни. Дивіться ще на вагу підлітка, ну і є комплекси різної направленості відповідно до потреб підлітків
Украиночка• 18 октября в 10:35
С 12 лет взрослая дозировка
миссАрфография• 18 октября в 10:47
А зачем?
Дама с заначкой• 18 октября в 10:55
Ну смотря сколько лет
И вес какой
Давно без алко• 18 октября в 10:57
Ответ дляУкраиночка
С 12 лет взрослая дозировка
Але знову таки різна вага у діток. Якщо це, наприклад, мініатюрна дівчинка 35 кг, то доросле дозування все ж ще завелике
Хачапууури• 18 октября в 11:20
Їжте натуральні