Півтора місяці тому я прибила ніготь дверима авто. за цей час ніготь трохи відріс. І сьогодні він відійшов (безболісно сам по собі) і тримається на початку росту. Що мені робити? Якщо він відпаде повністю, як доглядати, він виросте?
double-mama• 18 октября 2025
Коли відпаде повністю, просто чекати поки відросте, не травмувати, зволожувати кутікулу і слідкувати, щоб не пішов вростати у м´які тканини. Якщо помітите щось не те- йти до подолога
Full House• 18 октября 2025
Відросте, але може бути з грибком. Я б йшла до лікаря, або обробляла від грибка та приймала флуконазол.
У мене на нозі теж таке було від удару, відріс з грибком, коли лікувала, довелося його знову зрізати повністю.