LudaSHS• 18 октября 2025

Навіть він про мир, але щось не віриться.

Я допускаю сценарій заморозки, і припинення вогню, але Ось натрапила на відео Портнікова для ’ Великий Львів’ каже є реальне вікно припинення вогню є. здивувалася його риторики, хоча ложка дьогтю їм вкинута - каже війно може закритися.
Також прочитала статтю в фб. Вона на сканах.
Хотіла в топ темі написати, бачу закрита.
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Тема, скоріш в мене як щоденник подій .
До інших моїх тем, бо це трохи інші новини зараз
Хоча мені вважається, що це вже було, і всі бігають по колу
noree• 18 октября 2025
Популізм
Не вірю
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляnoree
Популізм
Не вірю
У кого? Портнікова?
У Трампа?
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Стаття на сканах на російській, для рос видання, теж Портнікова
noree• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
У кого? Портнікова?
У Трампа?
У всіх
Знаєте, мені це все нагадує гру, де ціль - втримати авдиторію. І на цьому заробити. Не обов’язково гроші - будь що, що є нагальною потребою. У кожного своє.
чаревна• 18 октября 2025
Посмотрим, что будет после встречи в Будапеште
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляnoree
У всіх
Ну час популістів і роботи з аудиторією, що є то є
Трамп теж працює на аудиторію, Мага, Наші можновладці теж. Я навіть колись в 23 році тут писала, наче ми в передвиборній.
Юля Тимошенко точно вже 1 рік в передвиборчій, судячи з її риторики
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ длячаревна
Я від неї нічого не чекаю
Путін спеціально сам подзвонив Трампу, бо такі дії відтерміновують для нього санкції, передачу нам зброї, він уміє грати на нарцистичних схильностях Трампа
noree• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Отож
Ну уявіть собі на хвильку (звісно, це анріал, але…), що війна закінчилась. Все крапка. Живемо собі далі, розгрібаємо. Як тоді вони всі будуть привертати до себе увагу? Тримати свою авдиторію? Заробляти? Навіть вироби пройдуть, і вже не цікаво буде.
А тут безкрає поле уваги. Тримай всіх на короткому повідку своїми висловлюваннями і насолоджуйся.
Огидно
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ще цікаві думки стаття у Денисенко, Тишкевича, загалом через глобальну політику, і ставки, де Китай граю свою роль
Be_me• 18 октября 2025
Для мене зараз трамп- це як отой астролог/ таролог/ нумеролог, яких в нас повилазило з початку війни. Вони всі обіцяли «ще трішки, ось-ось, ну вже весною, влітку, взимку ( потрібне підкреслити) - точно!» І на них підписувались, потім відписувались, потім нові підписувались..Бо десь же треба було ту віру в краще брати.. І так по колу. Все заради лайків, популярності, грошей. Тільки тут трошки аудиторія ширша, десь так на світовий масштаб..
Хай я помиляюсь🤞
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляnoree
Отож
Огидно
Дуже багато журналістів в блогерів підсаджує аудиторію на кортизолову залежність.
Тобто, такі канали тримають хайп і інтерес до себе на постійних залякуваннях, хайпових кричалках.. як є якесь в висловлювання в стаття, вони вирвуть той викулубок який забезпечить просмотри
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляBe_me
Хай я помиляюсь🤞
За Трампом ще ігроки, гроші.
Це напряму повʼязано з інвестиційним і фондовим ринком
noree• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Так і Портніков туди ж
Be_me• 18 октября 2025
Ответ дляnoree
Отож
Огидно
Дуже з вами погоджуюсь, ті самі думки в ці дні.
Svetrise• 18 октября 2025
провласное г… клоун
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляnoree
Так і Портніков туди ж
Так
Особливо ото все так нагружати, я не можу дивитися відео його, саме через це, нервовість
Але якщо попадає стаття, в ній є думки, доводі слушні. Він те що казав про Трампа взимку- справдилося, що миру восени не буде, що путін його розведе
Стаття на трьох сканах - непогані меседжі
Lisa_m• 18 октября 2025
Я сейчас слушаю прямой эфир с ним, пока ничего про окно. Только очевидные вещи, которые и так все поняли после этих двух встреч. Заметила вот что: раньше все, несмотря на отношение к тем или иным персонажам, ждали результатов, обсуждали активно, а сейчас, похоже, настолько разуверились, что вот просто нет ожиданий. 2 недели, 50 дней, томагавки, санкции..что там нам еще обещали? И ничего.
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляLisa_m
Так
Від новин і зустрічей не має таких очікувань
Це на на скані - в мене кусок з Каналу Великий Київ
Напевно вчорашнє
Lisa_m• 18 октября 2025
Галстук Хегсета произвел больший эффект, чем очередные бесполезные заявления Трампа.
annac• 18 октября 2025
Эта статья его вроде до разговора с путиным, когда Трамп томагавками угрожал
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляLisa_m
Я бачила мем він в кокошніку, там затягали
lilul990• 18 октября 2025
Трамп не розуміє шо путін загнаний в угол і погодитись зупинитись на тому шо є то смерть його режима
В принципі будь які кроки путіна то смерть його режима, навіть окупація України.
Be_me• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
За Трампом ще ігроки, гроші.
Так, звісно. Він більше, як «балакаюча макітра» від тієї «касти». Дуже нездорова макітра..
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляannac
Напевно

Що томагавки інструмент просто примусити пуйла на реальні переговори
І відео напевно вчорашнє. Але він такого ніколи раніш на говорив, можливо помиляюся, т к всі відео не бачила
noree• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Так
Можу сказати лише одне, хуйло зупиниться лише тоді, коли сам захоче. Я навіть не уявляю, коли це може статися. І, на жаль, сьогодні немає жодної людини, яка б на це вплинула.
Сумна реальність, тому немає жодного сенсу когось дивитися в слухати. Пальцем в небо.
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляBe_me
Читали про Віткоффа і Кушнера, штаб їх і як вони вели угоди - deals по Близькому сходу.
lilul990• 18 октября 2025
Трампу рано чи пізно прийдеться змиритись з тим шо його історична місія (якшо він хоче повернути росію у свою сферу впливу) - розвалити путінський режим
Your Sweetheart• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Тема, скоріш в мене як щоденник подій .
Щоденник моїх інших тем
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляnoree
Люди шукають маяки і будуть шукати.
Так війну може закінчити тільки путін, припинити вогонь по щелчку, як наприклад обстріли припинив на паску і 9 травня.
І це він зробить тоді, коли воювати до його редису буде гірше, ніж на воювати.
В триндьож Трампа не вірю
Але у Сша є важелі, трохи, але вони їх не застосовують