LudaSHS• 18 октября в 19:34

Навіть він про мир, але щось не віриться.

Я допускаю сценарій заморозки, і припинення вогню, але Ось натрапила на відео Портнікова для ’ Великий Львів’ каже є реальне вікно припинення вогню є. здивувалася його риторики, хоча ложка дьогтю їм вкинута - каже війно може закритися.
Також прочитала статтю в фб. Вона на сканах.
Хотіла в топ темі написати, бачу закрита.
NYC• 18 октября в 20:22
Ответ дляLudaSHS
Він вийде з Гази? Що далі?
Кто выйдет с Газы?
Your Sweetheart• 18 октября в 20:23
Ответ дляLudaSHS
Шо не так з темою? Інколи дивлюся, особливо знакові ефіри, як з Латиніною, до прикладу, , відео його не люблю дивитися через подачу, я більше читач, до того ж
В мене ще є тема, пошукайте про його діалог з Березою наче і про 3 світову. І що?
Чому маю я за когось вболівати чи від когось відхрещуватися? Він такий же журналіст, як інші, інколи ситаю, інколи ні
Дитячий садок
І так ваша компанія новорегів приходить Флудити . І вбивати тему, переслідуючи якісь свої цілі, цікава не тема, не думки і діалог, а персонажі і агресія
Мені цей рівень нецікавий, ще раз повторюю
Удалено администрацией...
автор LudaSHS • 18 октября в 20:25
Ответ дляNYC
Кто выйдет с Газы?
Ізраїль
NYC• 18 октября в 20:26
Ответ дляLudaSHS
Ізраїль
Если Хамас выполнит все условия, да выйдет и Газа будет передана под руководство других стран.
автор LudaSHS • 18 октября в 20:29
Ответ дляNYC
Це повторюється 2005
Тоді теж вийшли, але Ізраїль отримав ту багаторічну угоду з Сша як партнер і млд на своє впк, і так 10 років, поки , можу в даті помилитися, в 2015 Сша і Ізраїль нову угоду не підписали, вже нову, по якій закупи мали бути на кошти сша але зброя тільки США.
10 років і асигнувань з Сша хватило щоб країна розвинула своє впк, програми різні, нажаль наша Україна все роздала, прогуляла, покрали, і час не використала
автор LudaSHS • 18 октября в 20:31
Щодо відео Портников все теж говорить, як взимку, весною, 2 роки тому. але каже про вікно можливостей
Саме зараз. Що є воно. Відео щось з інсти не вставилося. А велике десь в ютуб шукати не буду.
NYC• 18 октября в 20:35
Ответ дляLudaSHS
Це повторюється 2005
Разница в том, что сейчас там не будет Хамаса. Тогда выходили из серии варитесь как хотите.
noree• 18 октября в 20:37
Ответ дляLudaSHS
Людо, ну обʼєктивно, яке вікно можливостей саме зараз? Що сталося? Та нічого.
Європа взагалі сцит, що вони наступні, якщо у нас заморозка.
Не вірю ні в яке вікно. Занадто багато перемінних, від яких щось залежить, тому зі всіма домовитися не вийде.
А хуйло спинятися точно не збирається.
автор LudaSHS • 18 октября в 20:38
Ответ дляNYC
А ті машини і розстріли на майданах в Газі, то не Хамас ?
NYC• 18 октября в 20:39
Ответ дляLudaSHS
Вы о чем? О тех казнях, что были сейчас?
Аноним ФЕЯ• 18 октября в 20:43
Ответ дляLisa_m
Галстук Хегсета произвел больший эффект, чем очередные бесполезные заявления Трампа.
І яке ж враження справив галстук?
annac• 18 октября в 20:44
Ответ дляLudaSHS
Он говорил об окне до вчерашнего разговора с путиным, говорил, что как раз есть вроде возможность надавить на путина с перемирием. но вчера опять все изменилось. Он тогда в интервью и говорил, что окно может быстро закрыться, вот и закрылось видимо
автор LudaSHS • 18 октября в 20:44
Ответ дляnoree
А хуйло спинятися точно не збирається.
Я теж вважаю що пуйло не піде зараз на домовленості, режиму потрібна війна. а з високою долею вірогідності- буде розводить Трампа далі і тягнути час.
Але вікно
По логіці Портнікова я так поняла, це повʼязано з сценарієм домовленостей на БС. таким ж чином вони бажають провести це тут, хоча тут інша війна.
А Команда та ж, А Трамп від України вже не може’ здихатися’, від нашого питання, бо воно в нього на вустах завжди

Ще весною писали, що остання надія весною, як ні , Трамп вмиває руки і не займається Україною.
Вже півроку пройшло, а воз і нині там. Ще і зброю Сша продає для нас в Нато. А писали ой ніякої зброї

Тобто по Вашому знову Аляска -2 в тому Будапешті і ми заходимо на нове коло невизначеності?
Від Аляски я теж нічого не чекала. Триндьож
автор LudaSHS • 18 октября в 20:45
Ответ дляNYC
Да і колони хамасівців
автор LudaSHS • 18 октября в 20:45
Ответ дляannac
Нового не казав?
Маска-0b9f• 18 октября в 20:47
Ответ дляLudaSHS
Напевно

Що томагавки інструмент просто примусити пуйла на реальні переговори
І відео напевно вчорашнє. Але він такого ніколи раніш на говорив, можливо помиляюся, т к всі відео не бачила
А хіба Фламінги не кращі за Томагавки?
автор LudaSHS • 18 октября в 20:47
Ответ дляМаска-0b9f
А хіба Фламінги не кращі за Томагавки?
Я не знаю
А ви бачили?
Your Sweetheart• 18 октября в 20:48
Ответ дляannac
Окно фертильности разве что возможно
noree• 18 октября в 20:48
Ответ дляLudaSHS
Але вікно

Так, що Аляска, що Будапешт, нічого не дадуть. Лише більше розвʼяжуть руки хуйлу.
От він як після червоного хідника посмілішав, дрони в Європу літали праворуч і ліворуч.
Your Sweetheart• 18 октября в 20:48
Ответ дляМаска-0b9f
А хіба Фламінги не кращі за Томагавки?
Ф-16 найкращі!
NYC• 18 октября в 20:49
Ответ дляLudaSHS
Да і колони хамасівців
Да Хамас. Вторая часть сделки даже не обсуждалась. Мы на стадии возвращения тел заложников это первая часть сделки.
Вторая часть сделки это разоружение и устранение Хамаса отвласти в газе и передача третьей стороне.
Oxy3• 18 октября в 20:49
Дуже хотілось би вірити, навіть в заморозку хочу вірити, а краще в повний мир. Але... Яку перемогу може оголосити пу без повного захоплення 4 областей? Стишення і перевибори, і проросійський президент? Але чи пробачить йому такий поворот кровожерливе російське суспільство? Ради проросійського президента можна ж було не починати цю війну? Я давно пишу: грошей на купівлю всіх смі, кандидатів, виборчих комісій заради перемоги росії на виборах в Україні пішло б на порядок менше, чим раша витратила на цю війну. Що вони будуть робити з запущеним на всю катушку впк? Цю ж махіну швидко не зупиниш, інакше і так слабка економіка обвалиться. І куди дівати зброю в таких масштабах, що зараз виробляється, яка вже нібито і непотрібна буде? Не бачу жодних причин, що змусять зупинитися зараз росіян, тим паче на лінії зіткнення.
annac• 18 октября в 20:52
Ответ дляLudaSHS
Нового не казав?
та вроде нет, все видно ждут, что дальше будет. как-то никаких реакций ни с кремля, ни с белого дома, ни от наших
автор LudaSHS • 18 октября в 20:53
Ответ дляNYC
Ви вірите в цей сценарій? Що Хамас повністю роззброять?
NYC• 18 октября в 20:57
Ответ дляLudaSHS
Я верю в силовое развитие сценария. Хамас добровольно не уйдет, но и ЦАХАЛ только ждет приказа. Это будут совершенно другие военные действия, так как там нет уже наших заложников.
автор LudaSHS • 18 октября в 20:57
Ответ дляOxy3
Згодна з вами
Економічна, політична експансія України дешевше при повернені васалату, ніж збройна агресія. Тут десь Трамп, хоча і в його манері, правий, що досягла рф? Економіка куди пішла? Росіян втратили 1.5 мл, для чого вони?
Якщо не закінчив війну за тижні то для чого продовжувати, вбивати заради вбивати?

До того ж партія Слуга народа і та обставина, що люди її обрали буда ватною ( запит суспільства на дружбу з росією був) , там і регіоналів хватало вже.

Щодо лбз, то дивно
У пуйла пункт - ті області і все. Це для них дати задню, так розцінять.
автор LudaSHS • 18 октября в 20:58
Ответ дляNYC
Тобто силовий, війна продовжиться?
Karina_B• 18 октября в 21:03
Украинская власть всегда едете в США, чтобы дали оружия, а получает требование, что пора заканчивать войну.
автор LudaSHS • 18 октября в 21:04
Ответ дляKarina_B
Розширте свою думку
Яким чином, хто саме і як
Karina_B• 18 октября в 21:06
Ответ дляLudaSHS
Розширте свою думку
Яким чином, хто саме і як
В новостях подробнее