Я допускаю сценарій заморозки, і припинення вогню, але Ось натрапила на відео Портнікова для ’ Великий Львів’ каже є реальне вікно припинення вогню є. здивувалася його риторики, хоча ложка дьогтю їм вкинута - каже війно може закритися.
Також прочитала статтю в фб. Вона на сканах.
Хотіла в топ темі написати, бачу закрита.
Ответ дляLudaSHS
Не грузини закінчили, не самі.
А США, Франція і т д
Ми також закінчили в 2014 - заморозили
Зараз тема про те, що кажуть є шанс заморозити знову, чи не має його? І хто на це впливає , від кого головним чином залежить припинення вогню. ?
А США, Франція і т д
Ми також закінчили в 2014 - заморозили
А чому ж США і Франція закінчили війну Росії і Грузії за шість днів, а нас четвертий рік використовують в якості тарана?
KrupinkaSs• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
А чому ви не живете в Білорусії? Що заважало роками розробити план і поїхати?
А ви чому до 14 року не виїхали в якийсь осередок демократії якщо вам так муляло?
KrupinkaSs• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Ви мене питаєте чи хочу я війни? Ні, ніхто не хоче. Де родитися и жити я не обирала. Нажаль родилася не в Швейцарії, а в країні яка по циклам переживає знову і знову жахи.
З білорусі б поїхала. Мені той режим не близький.
Зараз надіюся на збереження країни і українського народу. Тому не їду.
Чому ви нас порівняли з палестинцями? Це все взагалі притягнуто і маніпуляції
Ви надієтесь?Цікаво,якщо війна затягнеться на невизначений термін, що лишиться?українські діаспори по всьому світу?
Ответ дляKrupinkaSs
Що муляло? У нас Демократичні вибори були, країна розвивалася
Наперед, ні Порошенка, Ні Зе я не обирала, я голосую за малі партії, за конкуренцію
Що за допит?
Так ви чому не в Білорусії? Теж був шанс в зараз є
Питання виплило з ваших дописів.
Що за допит?
Питання виплило з ваших дописів.
Ответ дляLudaSHS
Що за допит?
Питання виплило з ваших дописів.
Що за допит?
Питання виплило з ваших дописів.
Вже і Порошенка не обирали?))
Дякую вам за тему
Ответ дляLudaSHS
Ви постійно повертаєтесь до діалогів зі мною, при чому закінчується переходом на особисті, але знову і знову пишете мені , напрошуючись на діалог, мені не цікаві ці каруселі
Ви всі незручні для вас запитання намагаєтесь вивернути як перехід на особистості. Я ж розмовляю з вашою особистістю, не з роботом же? То в чому справа? Ви створюєте теми, щоб з вами не розмовляли? Чи просто піддакували і ні про що не питали?
KrupinkaSs• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Що за допит?
Питання виплило з ваших дописів.
Що за допит?
Питання виплило з ваших дописів.
То вас до 14 року все влаштовувало?Проросійський курс,проросійська влада, відсутність демократії і бла бла бла?На майдан ходили?
То нашо було себе так мучить,треба було вже тоді переїхать в якусь країну яка відповідала вашим демократичним вимогам.
Ответ дляNoella_
Вже і Порошенка не обирали?))
Дякую вам за тему
Так, я голосувала тоді за непрохідного кандидата, можете знайти мої суперечки з Віхолою, я ніде не писала що обирала Порошенко, а от колись голосувала за партію Європейська солідарність, їх курс мені близький
Так і курс молодих Демсокири.
Але навіщо це в цій темі? Знову щось ловити, конспектуєте.? Моя думка одна незмінна всі роки на порадниці
А в месій і персоналій я не вірю .
Так і курс молодих Демсокири.
А в месій і персоналій я не вірю .
Ответ дляLudaSHS
Так і курс молодих Демсокири.
А в месій і персоналій я не вірю .
Так і курс молодих Демсокири.
А в месій і персоналій я не вірю .
Удалено администрацией...
Ответ дляKrupinkaSs
Ні не влаштовувало, але країна розвивалася і надія на спокійне майбутнє- була. І люблю свій рідний край і у мене велика родина.
Пишіть будь ласка по темі, ви на питання самі не відповідаєте, зато найшли жертву на допит? Не намагайтеся
Я цю гілку обговорень підтримувати не буду, і мені паралельно що ви домислите, нафантазуєте далі.
Ответ дляNoella_
Пост 31
Ответ дляLudaSHS
Одна і та сама відповідь на всі незручні запитання - я цю гілку обговорень підтримувати не буду. Ну тому що нема аргументів, тому і не будете. Навіщо створювати теми і істерити ?
KrupinkaSs• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Так ви перша мене в білорусію відправили.
То який шанс у України ,якщо війна продовжиться на 3-5-10 років не перетворитись на Газу?
Ответ дляNoella_
Ви агресуєте і пишете не по темі, тема не цікава, цікава особистість, тому це флуд і тролінг
Тому раз за разом ви порушуєте правила, що приводить до вічного бану і йде створення нового аку. Ці гойдалки без мене
І ще раз пост 31 перечитайте
Ответ дляKrupinkaSs
Білорусь ви запропонували тому розвила думку, як що там такі гарні умови.
Мене умови в Україні задовольняли, навіть при політичних кризах.
Війна повторюю, війна нікому не потрібна і ніхто її не бажає , але я не вірю в чарівну палочку по її закінченню
Те що тему створила, прочитайте і текст на сканах.
Бажала поділитися тут в топ темі, але вона була вже закрита, тому зробила тему.
Ответ дляLudaSHS
І ще раз пост 31 перечитайте
Удалено администрацией...
KrupinkaSs• 18 октября 2025
Ответ дляNYC
А почему вы Украину сравниваете с Газой ?
А ви дійсно не розумієте? То може поїдьте десь за Слов´янськ ,можна ще Бахмут подивитись,та купа місць де одні руїни. То лише питання часу коли ваше місто перетвориться на щось подібне якщо війна затягнеться.