Я допускаю сценарій заморозки, і припинення вогню, але Ось натрапила на відео Портнікова для ’ Великий Львів’ каже є реальне вікно припинення вогню є. здивувалася його риторики, хоча ложка дьогтю їм вкинута - каже війно може закритися.
Також прочитала статтю в фб. Вона на сканах.
Хотіла в топ темі написати, бачу закрита.
зона_комфорта• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Що може і Ми будемо, як Ізраїль. (Мені інколи лінь на кому переключатися)
Ми як Ізраїль, з сусідом- терористом
Як припущення
Ми як Ізраїль, з сусідом- терористом
Як припущення
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
так вони і інше розуміють, а потім обростає фантазіями і йде далі
Ви ж мене зрозуміли, ні, так задали уточнююче питання
Удалено администрацией...