LudaSHS• 18 октября 2025

Навіть він про мир, але щось не віриться.

Я допускаю сценарій заморозки, і припинення вогню, але Ось натрапила на відео Портнікова для ’ Великий Львів’ каже є реальне вікно припинення вогню є. здивувалася його риторики, хоча ложка дьогтю їм вкинута - каже війно може закритися.
Також прочитала статтю в фб. Вона на сканах.
Хотіла в топ темі написати, бачу закрита.
NYC• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Тобто силовий, війна продовжиться?
Ну конечно, пока Хамас в газе -да.
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляKarina_B
В новостях подробнее
З р о з у м і л о
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляNYC
Ну конечно, пока Хамас в газе -да.
Безкінечне коло
NYC• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Безкінечне коло
Я даже не знаю что и сказать. Исходя из Вашей логики украинское сопротивление раше бессмысленно.
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляNYC
Ой як раз досвід Ізраїля хто хоч не хоч тягає
Маска-0b9f• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Я не знаю
А ви бачили?
Інтернет каже,що куди тому Томагавку до Фламінги
NYC• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Можете подробнее? Я вас не понимаю
annac• 18 октября 2025
Ответ дляnoree
Так, що Аляска, що Будапешт, нічого не дадуть. Лише більше розвʼяжуть руки хуйлу.
От він як після червоного хідника посмілішав, дрони в Європу літали праворуч і ліворуч.
потому что он понимает только силу
uma• 18 октября 2025
Ответ длячаревна
Посмотрим, что будет после встречи в Будапеште
Обстрел будет, сильный. Я так думаю.
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Ракетна програма своя потрібна, з 2014 року не одиниць і розпорошування. А краще ті що на Южмаші прчали робити за Ющенка
.
В появі балістичних ракет далекої відстані в промислових! , не одиничних екземплярах, в якісь мірі, теж залежить закінчення війни.
Тому ті з інструментом триндижем тамагавк тягаються. Але путін може не це не куплятися, хоча в цей раз сам подзвонив
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляNYC
Можете подробнее? Я вас не понимаю
Що ми будемо жити поряд з таким сусідом як Ізраїль, надовго
Бо там діло не в путіні, а в самих росіянах , в глобальному імперському, в колективному путінізмі.
Чи буде зараз виборене право мати свій шлях, навіть при втраті територій - питання
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляannac
потому что он понимает только силу
Навіть Келогг вже стомився носитися там з планом ’ мир через силу’. Вони досі на рівні deals
annac• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
.
может если б и дальше тррындел про томагавки, то и был бы какой-то толк от Будапешта
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляannac
Вполне
Тактика невизначеності теж має резон. Може у пуйла б більш бажання було сідати на стіл переговорів
NYC• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Тут я согласна, как сказал арестович « засыпал в Европе, проснулся в Израиле» да и Буданов тоже самое говорит.
KrupinkaSs• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
А як ми жили до 14 року?
Грузини як живуть?
Таке враження,що тільки українці росіянам поперек горла,інші екс республіки ссср якось же живуть,і війни у них нема.
зона_комфорта• 18 октября 2025
Ответ дляOxy3
Дуже хотілось би вірити, навіть в заморозку хочу вірити, а краще в повний мир. Але... Яку перемогу може оголосити пу без повного захоплення 4 областей? Стишення і перевибори, і проросійський президент? Але чи пробачить йому такий поворот кровожерливе російське суспільство? Ради проросійського президента можна ж було не починати цю війну? Я давно пишу: грошей на купівлю всіх смі, кандидатів, виборчих комісій заради перемоги росії на виборах в Україні пішло б на порядок менше, чим раша витратила на цю війну. Що вони будуть робити з запущеним на всю катушку впк? Цю ж махіну швидко не зупиниш, інакше і так слабка економіка обвалиться. І куди дівати зброю в таких масштабах, що зараз виробляється, яка вже нібито і непотрібна буде? Не бачу жодних причин, що змусять зупинитися зараз росіян, тим паче на лінії зіткнення.
У світі повно гарячих точок. Знайдуть куди дівати зброю.
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляKrupinkaSs
А як ми жили до 14 року?
Грузини як живуть?
В грузії було вже 2 війни. В 90 х і 2008.
У нас був грузинсикий сценарій , під нього обрано проросійських Слуг народа. І в раді сидів кум пуйла і ми заморозили війну, Донбас і Крим ніхто не мав виборювати
Що пуйлу не так було?
Oxy3• 18 октября 2025
Ответ длязона_комфорта
В такій кількості? Ню-ню. Від масштабів виробництва зброї в рф вже Європа офігіває. Але головне питання тут не в ’куди дівати зброю’. Лінія зіткнення... Ви вірите в те, що росіяни на це погодяться?
зона_комфорта• 18 октября 2025
Ответ дляOxy3
Ню ню. І тут не від моєї віри залежить )
Симфония номер 5• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Що пуйлу не так було?
У нас не було грузинського сценарію. Якщо ви так тлумачите для себе якісь події, то це зовсім не означає, що так і є
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляСимфония номер 5
Якщо ви не так тлумачите, то це зовсім не означає, що так і є
Oxy3• 18 октября 2025
Ответ длязона_комфорта
Тут вся тема - припущення. Як буде насправді - подивимося вже скоро. Моє враження - нічого не зміниться у найближчих півроку. Війну може припинити тільки росія, але я не бачу жодних причин чому вона це може зробити в найближчий час. Ви вважаєте інакше? У вас є якісь аргументи крім вашої напускної загадковості?
зона_комфорта• 18 октября 2025
Ответ дляOxy3
Нема у мене аргументів для людей, які взагалі не розуміють, що відбувається.
KrupinkaSs• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Що пуйлу не так було?
Грузинам хватило мізків закінчити війну на 6 день,Саакашвілі пожалів людей і країну.
Я провину пуйла не заперечуючи,але потрібно розуміти наше місце розташування,згадати історію,наприклад період руїни,або навіть УНР,і трезво оцінювати свої ресурси і можливості,завзятий патріотизм підігрітий телемарафоном ,діло десяте.
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляKrupinkaSs
Не грузини закінчили, не самі.
А США, Франція і т д
Ми також закінчили в 2014 - заморозили
Зараз тема про те, що кажуть є шанс заморозити знову, чи не має його? І хто на це впливає , від кого головним чином залежить припинення вогню. ?
KrupinkaSs• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Не грузини закінчили, не самі.
А США, Франція і т д
Ми також закінчили в 2014 - заморозили
А що б ви вибрали?Стати умовною Белорусією,чи безкінечну війну тіпа Ізраїлю та Гази,де ми в ролі палестинців?
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляKrupinkaSs
Ви мене питаєте чи хочу я війни? Ні, ніхто не хоче. Де родитися и жити я не обирала. Нажаль родилася не в Швейцарії, а в країні яка по циклам переживає знову і знову жахи.
З білорусі б поїхала. Мені той режим не близький.
Зараз надіюся на збереження країни і українського народу. Тому не їду.
Чому ви нас порівняли з палестинцями? Це все взагалі притягнуто і маніпуляції
автор LudaSHS • 18 октября 2025
Ответ дляKrupinkaSs
А чому ви не живете в Білорусії? Що заважало роками розробити план і поїхати?
Noella_• 18 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Так ви ж перша написали, що Україні завжди доведеться жити поряд з таким сусідом як Ізраїль. Перечитайте свої коментарі