ПростоБелка• 18 октября в 20:37
Дівчата, це нормально?
Чоловік миє своє брудне взуття у ванній. Прямо ставить у ванну, набирає воду, миє...для мене це не норм. Там я купаюся, він, діти. Своє і дитяче взуття мию в тазіку, потім виливаю в унітаз воду і мию унітаз одразу. Для вас це норм?
Ms. Iphone• 18 октября в 20:39
Могу и я так, а потом ванную вымыть с моющим, это проще чем мыть в тащике, потом мыть тазик, а потом мыть унитаз 😆
Дама с собачкой• 18 октября в 20:39
Ответ дляКашпо
Ні, не норм.
Ми маємо в туалеті в умивальнику
Я вообще беру с ванны душик и поливаю грязную обувь над туалетом )
Я такая наивная• 18 октября в 20:40
Мне совершенно нормально,я ещё и собаке лапы в ванной мою.
Як ухурделю• 18 октября в 20:43
Норм комусь, чи ні, а вам, очевидно, не підходить 🙂
Домовляйтеся з чоловіком. Запропонуйте йому після цього миття вимити ванну добре або таки в іншому місці мити взуття.
Там-тарарам• 18 октября в 20:43
Ответ дляЯ такая наивная
Та Вы шо, для собаки нужно отдельную ванну🤣
Захекалася читать• 18 октября в 20:44
Ответ дляТам-тарарам
В отдельном помещении
Кумедний ґудзик• 18 октября в 20:45
Мля, шо одна я вообще не мою лапти ни свои, ни чьи либо ещё? Влажной салфеткой протёрла и отлично. Муж мой вообще наверное даже не подозревает, что обувь нужно как нибудь освежать.
Захекалася читать• 18 октября в 20:45
Ответ дляТам-тарарам
Именно
А то заводят собак нищеброды какие-то, а потом вот такое вот
Зліпок ступні• 18 октября в 20:45
Я мию у відрі, в якому мию підлогу. Воду з болотом виливаю на вулицю.
Там-тарарам• 18 октября в 20:46
Ответ дляЗахекалася читать
Как и мужей, что нет отдельно ему ванны для его грязных делишек
Захекалася читать• 18 октября в 20:46
Ответ дляТам-тарарам
Ванна-дрочильня?
Там-тарарам• 18 октября в 20:46
Ответ дляЗахекалася читать
Ванна-дрочильня?
Не только, еще обувь мыть
Захекалася читать• 18 октября в 20:47
Ответ дляТам-тарарам
Не только, еще обувь мыть
Это чистые делишки
Зліпок ступні• 18 октября в 20:47
Ответ дляКумедний ґудзик
Коли зимове ховаєте навесні, з болотом в шафу складаєте? Чи воно у вас під ногами валяється до наступної зими?
Нетутешня• 18 октября в 20:48
Ответ дляПупуговка
Я мою в раковине, а потом там чищу зубы, о ужас (нет)
Ну вы ж воду не из раковины хлебаете?
Кумедний ґудзик• 18 октября в 20:49
Ответ дляЗліпок ступні
Старое выбрасываю, к следующей зиме новое покупаю. Да и в принципе болота на обуви не бывает, мы нигде по такому не ходим.
Я такая наивная• 18 октября в 20:50
Ответ дляЗліпок ступні
Хоть не прохожим на головы?
Замурмишка• 18 октября в 20:50
Ответ дляКумедний ґудзик
Я теж ніколи не мила взуття взагалі
Замурмишка• 18 октября в 20:51
Ответ дляЗліпок ступні
А де береться взуття з болотом?
Доль Чекомбана• 18 октября в 20:51
Не моем обувь , не пачкаем
Только при смене сезона, тогда в раковине
Марс атакует• 18 октября в 20:51
Сорі, а ми чим допоможеме? Чи маємо з вашим чоловіком провести бесіду за вас, бо ви не далий йому тазік і не навчили, як потрібно мити.То ви мийте його взуття, якщо не може домовитися, як це робити.
Зліпок ступні• 18 октября в 20:51
Ответ дляКумедний ґудзик
Якому такому? Коли йде дощ, взуття все одно брудне. За сезон воно чистим ніяк не залишиться. Чи у вас сезон дощів як в Африці, обмежений термін? А вулиці миють з милом?