Або просто в супермаркеті чи інших місцях, де багато чужих незнайомих людей.
Вас то лякає, якось забирає енергію чи навпаки, ви підживлюєтеся?
Ви використовували натовп, щоб сховатися?
Coffee is Love• 19 октября 2025
Ответ дляOlga_72
Людина це соціальне створіння. Велика кількість людей одночасно, це про єдність думок. Якщо вам погано в натовпі, то ви протилежної думки, в опозиції.
ага, особливо в супермаркеті. всі купують сосиски, а опозиція рибу.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 октября 2025
Нормально чувствую. Нужно поставить кокон вокруг себя. Заведомо тучных скоплений людей избегаю.. типа стадионы с футболом, революции, концерты.
Coffee is Love• 19 октября 2025
Ответ дляOlga_72
Що не так вам у відділі риби? Там натовпів не буває. І всі хотять їсти. Вони такі самі як ви. Чого їх боятись?
А навіщо боятися опозицію, не зрозуміла? лиш тому що вона їсть рибу?
Coffee is Love• 19 октября 2025
Ответ дляOlga_72
Тут вже інше питання, як можна когось боятись у рибному відділі?
То спитайте авторку, то ж вона боїться когось в супермаркетах, не я
Ответ дляCoffee is Love
Так я авторці і відповідала.
З вами краще обговорювати натовп в кав`ярні за кавою зранку) Я там себе дуже гарно почуваю. Навіть коли черга велика. Бо там всі одні й ті самі. Поки постоїш за кавою, всі новини узнаєш. А як ви почуваєтесь в очікуванні кави?