Айпишница• 19 октября 2025

Яку ціну виставити за ці парфуми?

Дорогі, нішеві парфуми. Мені подарували, а я ну ніяк не можу сприймати їх ((
Було всього 5 пшиків . В мене одразу голова болить , навіть після одного пшику хочу продати, але не знаю, яку реальну ціну поставити . Може ви підкажете?
Сиреневенькая• 19 октября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Ну як може все подобатись - одні занадто солодкі, інші занадто древесні, від третіхх голова болить, четверті дратують вже через 5 хвилин і хочеться все змити.
Це все дуже індивідуально.
Незнаю, в мене не було жодного аромату від якого мені було погано. Кожному своє
ЖонДуан• 19 октября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Они унисекс. Спецефические чуть
Тим більше, дивна якась ситуація. Ще й без коробки. Я краще переплачу, але куплю у магазині.
автор Айпишница • 19 октября 2025
Ответ дляТримбулька
В кого є гроші на такі парфуми, то на вживане не дивиться. А бідному що 17тис, що 5 тис. За парфуми це дохріна. Подаруйте комусь або хіба що хтось за символічну суму візьме.
От я теж такої думки
Але не знаю кому подарувати. Мамі теж аромат не сподобався
Леопардові панчохи• 19 октября 2025
Ответ дляТримбулька
Це ви про себе?))) бо я б ними не користувалась навіть якби за мною бігли і доплачували. Я люблю парфуми ті, що туфельками. Але нові, а не розпаковані і пшикані. Я з тих, хто навіть в маркетах беру не крайню коробку, а шукаю не м´яту і свіжішу по даті.
Эрера?)
Девальвация• 19 октября 2025
Ответ дляСиреневенькая
А взагалі, я так заздрю людям, яким дарують парфуми. Ще й такі дорогі. Я зазвичай на флакон збираю дуже довго, або хіба на дн можу купити
Так а толку,если не подошло.Лучше деньги
автор Айпишница • 19 октября 2025
Ответ дляСиреневенькая
А мені дуже прикро, що вперше подарували такі дорогі парфуми, а аромат зовсім не мій((
Тримбулька• 19 октября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Эрера?)
Так, але можу й ейвон пшикати якщо сподобалось)) Мені подобався їхній аромат attraction, але той перший без всіляких приставок.
ЖонДуан• 19 октября 2025
Автор, чому ви не відповідаєте, хто подарував? Покупців теж це зацікавить. Якби я купувала з рук, да ще й нішу, задавала б міліон питань.
Вельми шановна• 19 октября 2025
3-4
Надежда наш компас• 19 октября 2025
Ответ дляСиреневенькая
Значить ви така невибаглива.
Але більшість підбирає під свій смак.
Пешеходик• 19 октября 2025
Ответ дляЖонДуан
Вигідніше буде залишити собі. Знову ж таки, якщо оригінал.
Якщо не секрет, хто вам їх подарував? Чоловіки загалом дарують щось типу Шанель/Діор.
І правильно роблять!
Ширли-Мырли• 19 октября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Подарите вы. Хитрая
Почему? Я мама подарила , мне не подошли, хоть и стоят 5,5т. Речь же не о подарить на форуме
Весняний Марафон• 19 октября 2025
Ответ дляАйпишница
Оригінал
Але коробку я викинула
Если батч код пробивается и это точно оригинал, то ставьте тыс 12. Купят у вас те, кто на распив продает, аж бегом
автор Айпишница • 19 октября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Гарна спроба збагрити їх тут)
Ніби ціну не можете визначити - та ставте хоч 500, хоч 20 000, ціну на таке все одно диктує покупець
Яка цікава відповідь! Де мені тоді запитати поради ?
ЖонДуан• 19 октября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Ага, а потім такі ’розпивщики’ пишуть, що парфум куплений у перевіреному магазині, 100% оригінал.
автор Айпишница • 19 октября 2025
Ответ дляЖонДуан
Яка різниця, хто подарував ? Це впливає на ціну ?
Тріль!• 19 октября 2025
Сделать качественные фото и выставить на кремчик за полцены. Заберут
Рву и мечу• 19 октября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Блін, люди, нові на Мейкапі коштують 7500, ви б хоч гуглили... Які 12 тис.?
автор Айпишница • 19 октября 2025
Ответ дляТріль!
Дякую !
Надежда наш компас• 19 октября 2025
Ответ дляАйпишница
Якої поради?
Ціна на беушний специфічний товар?
Та будь-яка. Я вже писала - ціну все одно визначить покупець, а не ви.
І так, звісно ви хочете продати їх тут
18 мнеУЖЕ• 19 октября 2025
Выставите на Кремчике, может кто-то возьмёт на распив
Папобус• 19 октября 2025
автор, не слушайте. продать можно, от новой цены тыщи 3 минус, потом снижайте по чуть чуть.
Папобус• 19 октября 2025
Ответ дляСиреневенькая
куча парфюмов от головной боли, до тошноты. странно, что вы всеядная.
aljonyshka• 19 октября 2025
Ответ дляАйпишница
Дуже смішно ))
НОвые стоят 305 евро на официальном сайте) Вот и считайте)
aljonyshka• 19 октября 2025
Ответ дляАйпишница
Оригінал
Але коробку я викинула
Там такая красивая коробка, как у Вас рука поднялась?
ЖонДуан• 19 октября 2025
Ответ дляАйпишница
Для мене так. Дивіться, я купую нішу. Я хочу бути впевнена у оригінальності. Одна справа, коли ви купили парфум у магазині і вам він не підійшов, але є чек. І інша справа продавати парфум без чеку, без коробки. І вибачте, автор, але ваше фото говорить, що такі парфуми - не ваш рівень. Тому логічно, що хочеться знати, хто подарував.
А краще, як і писала, залиште собі, бо вигідно продати не вийде. Зате у вас буде нішевий парфум
Мона_Лиса• 19 октября 2025
Так вам их подарили?))) Помню несколько хвастушек с этим парфюмом и интерьером, типа какой аромат, смотрите что купила)))
Сиреневенькая• 19 октября 2025
Ответ дляПапобус
Мабуть просто пощастило)
СкокоМнеДадите• 19 октября 2025
Попробуйте на распив выставить. Вдруг будут интересующиеся.
Весняний Марафон• 19 октября 2025
Ответ дляРву и мечу
Ну, написали что они 17 стоят, поэтому 12 и предложила автору поставить