Летимо в Туреччину на кілька днів. Хто в цьому році був, чи в темі, підкажіть, будь ласка, чи питать на таможні про стахування? Чи не завернуть?
Балаболка• 19 октября в 17:11
Страхування не питають. Але ж це ваш спокій. На особу 250 грн на тиждень, це копійки порівняно з тим, що доведеться заплатити, якщо щось трапиться.
Балаболка• 19 октября в 17:15
Ответ дляЭлли J
Дякую! Так як і вдома, в принципі
Вдома вам і операцію безкоштовно зроблять, якщо щось ургенте і гипс накладуть за копійки. А там все це коштує тисячі доларів. Ну то вам вирішувати.
Не худа ні разу• 19 октября в 17:16
Ответ дляБалаболка
Удалено администрацией...
Стріляний птах• 19 октября в 17:42
Не питають про страховку. Взагалі нічого не питали.
Хоча я робила на себе і дітей.