Манка Я• 19 октября в 21:06
Питання до тих хто має папуг чи знається на птахах?
Наш папуга корала захворів, йому назначили лікування антибіотиком 42дні, і протигрибкові 30днів, даємо ліки вже два тижні. Ось з сьогоднішнього дня випорожнення з великою кількістю рідини (сам кал оформлений). Що це ще може бути? Ви як лікуєте антибіотиком не даєте ще додатково якийсь пробіотик?
Морская свинка• 19 октября в 21:13
Он пьет и ест, спрашивайте свет врача. Пусть пташечка поправится!
Дама с заначкой• 19 октября в 21:13
Ого, а что за болезнь лечите? 42 дня аб что там того кишечника у папугая
Морская свинка• 19 октября в 21:14
Хорошие ветеринары были в зоопарке, сейчас там много попугаев. Это не много слишком курс аб?
Манка Я
• 19 октября в 21:16
Ответ дляМорская свинка
Лікування назначав лікар орнітолог, сказав що ні, що так треба
Манка Я
• 19 октября в 21:17
Ответ дляТаПрямТам
Людей так не лікують...
Позавуха і купили нову...
Розумом розумію, але він як член родини - говорить…
ТаПрямТам• 19 октября в 21:21
Ответ дляМанка Я
Тут питання скльки йому років
Скільки такі живуть
І чи воно вам є як паро копійок
За 40 днів АБ людину може вбити...а тут скотиняку яке незнає що таке АБ 40 днів тим годують
Скільки такі живуть
І чи воно вам є як паро копійок
Пошаманю• 19 октября в 21:21
Ответ дляМанка Я
нужно все решать с врачом - и если что-то со стулом на аб-то врач должен назначит что-то для желудка и кишечника
Сердючка• 19 октября в 21:26
Зв´яжіться з вашим ветеринаром.. Знаю, що в Екзоветі гарні специ-орнітологи були..
У нас теж була корела, дуже її любили. Тож розумію вас.
Нехай якнайшвидше одужує!
Манка Я
• 19 октября в 21:30
Ответ дляСердючка
Нехай якнайшвидше одужує!
Там і консультувалися, звідти і лікування. Декілька разів у них перепитувала за кть днів на аб, бо ж сама взагалі противник…
Скриня зубами даю, бо так сказали
Кожна консультація 800грн(((
Скриня зубами даю, бо так сказали
Кожна консультація 800грн(((
Морская свинка• 19 октября в 21:37
Может надо корректировать лечение, смотря по самочувствию. Выздоравливайте
Борець за гаманець• 19 октября в 21:50
Ответ дляТаПрямТам
Тут питання скльки йому років
Скільки такі живуть
І чи воно вам є як паро копійок
Скільки такі живуть
І чи воно вам є як паро копійок
Люди і по 2 місяці приймають аб. При бореліозі класичний протокол 28 днів доксиціклін.