Радикальная• 19 октября в 21:18
Постійне відчуття невдахи.
Майже постійно перебуваю в пригніченому стані через відчуття невдахи. Почуваю себе нещасливою людиною. Хоча і маю сім´ю. Мені вже 45. Звичайна людина, без особливих здібностей, вибрала собі такого ж чоловіка який в цілому непоганий але з невеликим заробітком. Квартири немає, орендуємо постійно, живемо вже як сусіди більше. Є донька, її дуже любимо. Мрію аби вона мала іншу долю, аби відчувала що її люблять, аби її чоловік приділяв увагу. І щоб вона не рахувала кожну копійку, і була за чоловіком як за міцною стіною. І в моральному сенсі і в матеріальному. Елементарно хочеться аби чоловік сказав, мила, давай поїдемо тобі купимо нову куртку/чобітки/ тощо. А не постійно розраховувала б на себе. А він тільки і говорив би ну молодець що купила. Терпіти не можу випрошувати гроші, все ж таки донька не тільки моя. А тут постійно треба нагадувати що пора дати гроші на репетитора, або треба малій оновити гардероб бо виросла. Він не без плюсів, в основному готує він. За що йому дуже вдячна. Але вважаю що ми просто розділили наші обов´язки. Він ніколи не прибирає, я рідко готую. Але немає відчуття щастя, може через ті кляті гроші і постійні думки як відкласти, як зекономити. Ще фігня що ми мало розмовляємо, кажу ж сусіди. Бо знаю що на ті теми що мене турбують він просто закриється в собі і буде більше мовчати. Розлучитися не варіант бо сама не протягну+ донька. Якось буду доживати. Вилазять проблеми зі здоров´ям...і так стає сумно через те, що вже прожиті мої кращі роки. А я нічого особо і не бачила в тому житті. Вибачте моє ниття, іноді так накриває що думаю про найгірше. Може це прояви депресії? Не знаю. А ще важче коли бачиш знайомих у яких все класно і матеріально, і морально. І ти розумієш що ти просто невдаха в усіх сферах.
Не гнобіть мене сильно своїми словами. Може хто скаже мудре слово...так не вистачає мами, я могла б з нею поговорити...але її вже не має. Є тільки розчарування, біль в спині і сльози.
100%• 19 октября в 21:56
Ответ дляРадикальная
Бронь є, зарплата ну десь до 45 тисяч. Він старше мене. Дякую за Ваші слова. Так, грішу порівняннями. Тому і картаю себе що така невдаха і бачила за кого йшла, але ж любов. Зараз я відчуваю що живу за звичкою. Звісно хтось живе гірше. Але ж хочеться кращого. А маю вже що є. Роботу я змінила зовсім нещодавно відносно, в принципі плюсів багато. Мінус напевно зарплата але я на жаль не супер спеціаліст і багато не зароблю ніде. Але роботу свою гарно роблю і мене цінують.
Капец... И ещё жалуетесь? Не стыдно?
Радикальная
• 19 октября в 21:58
Ответ для100%
Ну не такая и плохая зарплата у Вас. Муж скорее всего не меньше зарабатывает. И, что важнее всего, муж рядом с Вами!
Мой на фронте и кто я тогда? Полная неудачница? Забыла что такое секс и даже просто обьятия...
Я теж вже не пам´ятаю що таке секс, але я і не хочу. Можливо через пігулки які змушена приймати. Тому живу як є. Мене влаштовує. А просто обіймати чоловік може тільки коли попрошу. Так дуже скупий на всі ці ніжності. Теж звикла. Просто стала такою ж холодною. Мені шкода що Ваш на фронті і хай береже його Бог. Хай повертається скоріше і Ви будете щасливі.
Я инженер, меряю от 1• 19 октября в 21:59
Ответ дляРадикальная
То есть Вы похвастаться пришли? Сколько женщин Вам сейчас позавидовали, знаете?
Радикальная
• 19 октября в 22:01
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дуже схоже на те, що прийшла хвастатися? Дивно. Чи ви натякаєте на те, що я маю цінувати те, що чоловік поряд. Ціную звісно. Бо без нього було б капець як складно.
В шоколаде• 19 октября в 22:03
Ответ дляРадикальная
Підсумуємо: дохід родини 30+45, бронь, Київ. На квартиру не відклали, мабуть, у чоловіка подушка. Взаєморозуміння нема, кохання нема. Донька виросте і вас більше нічого не триматиме. Складайте свою подушку. Рішення будете приймати пізніше. Але прям нещасними я би ваші обставини не назвала.
Я инженер, меряю от 1• 19 октября в 22:04
Ответ дляРадикальная
Да. Я вижу много того, чему можно позавидовать. Доход семьи вашей высокий. Муж рядом, готовит. То, что секса Вы не хотите, это ж проблема разрешимая при желании. Нет секса, соответственно нет романтики. Вы сама стали ему соседкой...
Я тертий жук• 19 октября в 22:14
Ответ дляРадикальная
В мене помірна ))
О то ви щасливчик. Радуйтесь. Бо в мене думки що жити не хочеться
Радикальная
• 19 октября в 22:18
Ответ дляЯ тертий жук
Не треба, впевнена є задля чого жити. Обіймаю вас. Тримайтеся.