Клевотница• 19 октября в 23:53
Гінекологи, а хто кращий, рейтинг однаковий
Гінекологи, приймають в одній поліклініці.
Коли мовчу- приємна жінка• 19 октября в 23:57
Спрашивайте на районе у соседей. Так точно узнаете реальные отзывы. У меня соседка медсестра нашей местной поликлиники, она мне сразу сказала про гинекологов : не к кому там идти’. Спасибо ей огромное, спасла мое время, деньги, нервы.
Сокодавка ще та• 20 октября в 00:00
Та ідіть до будь-якої. Чи у вас там якась ситуація кризова чи екстраординарна?
Клевотница
• 20 октября в 00:03
Ответ дляСокодавка ще та
Треба саме така, яка не боїться фраксипарини при вагітності.
Сокодавка ще та• 20 октября в 00:04
Ответ дляКлевотница
А як ви це можете дізнатись заздалегідь ?
Клевотница
• 20 октября в 00:07
Ответ дляСокодавка ще та
Все можливо, є відгуки від тих, хто їх знає.
Ви не можете про них нічого написати, немає чим зайнятися, пишите що попало
Сокодавка ще та• 20 октября в 00:28
Ответ дляКлевотница
Ого, тролль нічний видав що 🤦♀️😂 ! Ну очікуйте тоді 😂
Коли мовчу- приємна жінка• 20 октября в 00:30
Ответ дляКлевотница
А что есть те, кто бояться? Идите в частную, полного цикла ( беременность- роды), там точно не боятся