Забула що?• 20 октября в 09:25
А Ви вмієте заробляти?
Особисто я - ні. Я працюю ще з 17 років, але ніколи не вміла багато заробляти. Якось багато працювала, а заробляла копійки. Так і зараз, в мене в місяць 240 робочих годин + підробіток, а я ледь заробляю 35 000. Чоловік працює по 140-160 годин і має мінімум вдвічі більше. А Ви вмієте заробляти?
бювет_в_обед• 20 октября в 10:46
Ні,мене навчили вчитися і працювати,а заробляти ні. Жодного підприємця у нашій родині немає,всі все життя працювали за зп, як відкривати своє і розвивати навичок немає. У родині чоловіка така ж ситуація. Правда,він в айті,там хоч і гарні зп, але зробити щось своє і розвивати теж немає навичок.
Полуничка• 20 октября в 13:08
Я вмію. у мене завжди була висока зарплата. два чинники - амбіції і англійська мова в активі. ну а так в струю, можна сказати, потрапила. сунула свої амбіції, куди тільки могла, от і пробилася.
Угги в горошек• 20 октября в 15:59
Ответ дляПолуничка
Де в решті решт ваші амбіції вам стали в нагоді, в якій професії?
Полуничка• 20 октября в 16:14
Ответ дляУгги в горошек
маркетинг, в міжнародній компанії
Угги в горошек• 20 октября в 18:06
Ответ дляПолуничка
маркетинг, в міжнародній компанії
Цікавий напрям. Вчились цьому десь?
Полуничка• 20 октября в 21:14
Ответ дляУгги в горошек
Цікавий напрям. Вчились цьому десь?
в основному вчилася на роботі. міжнародні компанії розуміли, що готових таких спеціалістів немає, були готові навчати самі.