Біток чи ефір?• Изменено 20 октября в 12:48
ДЕВОЧКИ, Как оформить дом если неизвесен хозяин?
Хотим купить дом в селе. Пересмотрели все. Или сильно дорого или сарай или говорят продадут после войны.
Нашли дом, требующий ремон , территория тоже требует вложений.
НО...
•По рассказам соседей•
Тридцать лет назад там жила бабушка, после смерти которой в доме начал жить ее сын, все 30 лет он жил там без переоформления документов.
Год назад он умер и не на кого не переписал.
Родственники от дома отказались на словах.
Дом теперь стоит просто так.
В громаде нам сказали заходите живите. Но там ведь нужно вложить финансы для ремонта.
А вдруг родственники заявяться?
Может быть кто то подскажет как юридически правильно поступить? Может быть каким то образом найти родственников и как это сделать? Соседи говорят номеров не знают.
НО...
•По рассказам соседей•
Дом теперь стоит просто так.
А вдруг родственники заявяться?
Фоточки нема• 20 октября в 13:06
Ответ дляБіток чи ефір?
А не пiдкажете протягом якого часу?
Ще ж цей дiд не переоформив спадщину вiд своэï мами, та жив там протягом 30 рокiв без документiв.
Чи це маэ значення?
Авторе, у мене так сусідній будинок із 60 сотками вде 30 років навпроти пустує, заріс страшенно, покупці питають, хочуть купити, а документи не оформлені, і так стоїть.
Біток чи ефір?
• 20 октября в 13:06
Ответ дляЯ такая наивная
Нормально так,зайти в чужой дом и жить
.
любименькая• 20 октября в 13:10
ось тут ще почитайте по терміни.
точно знаю, що в місті по квартирі міськрада тільки через 2 роки після смерті власника почала щось там робити з документами
Пожарник• 20 октября в 13:12
Ответ дляБіток чи ефір?
А не пiдкажете протягом якого часу?
Чи це маэ значення?
По-всякому може бути.
Мій дідусь після смерті прабабусі не оформив будинок, але жив у ньому з бабусею.
Прабабуся померла у 1979 р. Дідусь почав сильно хворіти у 2000 році і написав заповіт на свою доньку, мою маму. Дідуся не стало у 2000, бабусі у 2002, і вже тоді моя мама переоформила будинок, щоб законно продати.
Так часто буває у селах.
Біток чи ефір?
• 20 октября в 13:12
Ответ дляВишневий цвіт
Это долгий и длительный процесс притом чтоб это сделать везде нужно будет занести , никто вам этот дом в вашу собственность не отдаст . Ищите новый дом, вы здесь только свои деньги потеряете и все
А если родственников найти?
Біток чи ефір?
• 20 октября в 13:13
Ответ дляФоточки нема
Тоді забудьте про цей будинок. Громада не хоче голову морочити, а будинок без документів ніхто не оформить. А якщо вложите туди гроші, можуть заявитися родичі далекі і вже Вам заморочать голову. Будьте далекоглядні!
Дякую.
Біток чи ефір?
• 20 октября в 13:14
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ну так у них є план земельних ділянок що кому належить. Хай кадастрр дадуть чи якісь опізнавальні знаки самої ділянки, хто власник ви й самі потім по номеру знайдете.
Є ще якісь карти з кадастровими номерами, може, зараз вам хтось підкаже, за адресою знайдете.
Дякую.
Невловимий Джо• 20 октября в 13:14
Ответ дляБіток чи ефір?
А если родственников найти?
А как вы их найдете ?
Пишу каліграфічно• 20 октября в 13:14
Ответ дляБіток чи ефір?
А если родственников найти?
Шукайте, це найкращий варіант.
Можливо зможете домовитись про довіреність і тоді все самі оформите.
Біток чи ефір?
• 20 октября в 13:16
Ответ длялюбименькая
Невитребувана спадщина – це майно, яке не перейшло у власність спадкоємців, оскільки вони не прийняли його у встановлений строк (шестимісячний). Якщо спадкоємці відсутні, відмовилися від спадщини або не звернулися до нотаріуса вчасно, це майно передається територіальній громаді (територіальній громаді) шляхом судового визнання спадщини відумерлою.
Рік це дуже мало. За терміном. Сільський голова може на словах вам дозволити там жити. Живіть, платіть комунільні ( світло наприклад), трохи ремонтуйте. Років через 2 можете завернутися до суду щодо визнання за вами цієї власності. Взагалі щось можна починати робити через 2 роки після смерті власника.
Дякую.
Тоска в носках• 20 октября в 13:20
Ответ дляБіток чи ефір?
А не пiдкажете протягом якого часу?
Чи це маэ значення?
Оформив дід чи не оформив це немає значення, бо він там дійсно жив і ніхто цими перевірками не займався чи оформив він спадок.
Зараз ситуація інша, він помер, будинок порожній, вони в принципі мають його оформити та продавати. Але чи захочуть..
Родичів ви не знайдете, а якщо й знайдете, то вони пропустили вже всі строки прийняття спадщини. Але, якщо ви знайдете їх раптом)) То можуть подати до суду на поновлення терміну прийняття спадщини і справа затягнеться надовго.
Або вирішуйте з громадою або не звязуйтесь взагалі.
Що значить в громаді сказали заходіть та живіть? На якій підставі у вас виникне право власності? Воно виникає на підставі дарування, спадкування або купівлі- продажу. Без цього права власності ви не маєте законних підстав користуватися, розпоряджатися та відчужувати це майно. Без документів на будинок у вас вийде просто самозахват з усіма витікаючими наслідками
Некомильфо• 20 октября в 13:29
звертіться до нотаріуса. Вони дивлять по реєстру. Якщо власників нема, він відходить громаді. Тоді і купуєте у громади і оформлюєте право власності
Забагаловка• 20 октября в 13:30
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так, така практика є. Але це сидіти на пороховій бочці. Знайдеться впливова зацікавлена особа і нема будинку.
Так и есть. Паи они тоже так уже подарили. Их забрали быстрее.
Фоточки нема• 20 октября в 13:37
Ответ дляPrervana
Там даже кадастра может не быть. А старый голубенький акт. Кадастр сам по себе не появляется) его надо делать. За деньги
Стопроцентово кадастра немає.
Ответ дляФоточки нема
Стопроцентово кадастра немає.
А нет кадастра - нет сделки купли-продажи) там такой геморрой с документами, что я не представляю себе родича, который согласится бегать все это оформлять. А если согласится - то сумма, которую он захочет - автору не понравится, еще ж потом и ремонт там делать
Кили и Манджаро• 20 октября в 13:46
Ответ дляБіток чи ефір?
А если попробовать найти родственников и договориться? Есть ли тогда смысл?
Просто ума не приложу где и как их найти? Может быть по фамилии?
Клнсультируйтесь с юристом. Сначала луше стать собственником, это делается через местные органы власти или суд, если нет собственника.
Ответ дляТоска в носках
Вони в принципі мають його оформити та продавати - не мають. Могут, но нахрена оно им надо? Всегда проблема таких домов в их низкой стоимости. Никто не хочет за те копейки хоботиться, ни сельсовет, ни родичи.
Біток чи ефір?
• 20 октября в 13:58
Ответ дляPrervana
Да, ремонт там однозначно делать нужно, там забора нет, и дом треснул, и внутри глиняные стены, пол земля на которую просто сверху положили деревянные балки. Короче дом так ужас. Просто так не заедешь. Однозначно ремонт.
Вы наверное подумаете что зачем он нужен. Но там вид красивый и участок хороший большой.
К тому же по селу дома или еще хуже или бояться хорошие дома в войну продавать.
Свекруня• 21 октября в 22:38
Ответ дляТоска в носках
А ви не в курсі,що якщо новий господар буде дбати про Майер,то потім може оформить його у свою власність?
Тоска в носках• 21 октября в 23:04
Ответ дляСвекруня
Не зрозуміла питання. Хто такий Майер?
Біток чи ефір?
• 22 октября в 02:15
Ответ дляТоска в носках
Дякую за вiдповiдь, а як домовлятися з громадою щоб вони оформили його до себе на баланс та продали менi?
Вони самi зацiкавленi будуть якщо я звернусь з проханням викупити у них, чi як?
Біток чи ефір?
• 22 октября в 02:20
Ответ дляPrervana
Може ïх зацiкавить якщо я наприклад оплачу ïх послуги, потiм викуплю ? , чи де гарантiï що вони менi продадуть потiм?
Вони ж можуть бути зацiкавленi ще в тому щоб менше було покинутих будинкiв?