З царем в голові• 20 октября 2025

Здесь есть семьи кто живёт 15-20 тыс 2 взр +реб?

Как вы выкручиваетесь ?
ДолькиКабана• 20 октября 2025
Ответ дляВідморожена
И как это больше половины пенсионеров еще не вымерли? (у кого пенсия 3-4 тыс)
От прямо зараз у мене сусідка вмирає. Не стара, не може дійти до магазину черз ногу, купляю для неї продукти. Потрібна операція, грошей у неї нема, дітям вона не потрібна
автор З царем в голові • 20 октября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Знаю лічно. Б´ють горіхи, садять городи, торгують на базарі.
Значит ещё силы есть на базар идти.
Ответ дляВідморожена
Мы ей оплачиваем комуналку и мобильную связь
А лекарства?
Мамзелькіна• 20 октября 2025
Автор а чому ви на таких роботах працюєте?
Я такая наивная• 20 октября 2025
Ответ дляФайно Замало
В мене плитку в ванні кімнаті клав майстер - 75 000 гривень, два тижні. Заробляють люди, якщо хочуть
Так і в мене штукатур непогано заробив, а в офісі президента мільйони, як іншим людям допоможе ця інформація? У кожного свій шлях.
Ответ дляФайно Замало
Тема не для вас
Відморожена• 20 октября 2025
Ответ дляЗ царем в голові
А лекарства?
Только от давления сама покупает, она почти никуда не ходит, постоянно дома
Ответ дляМамзелькіна
Других нет
Ответ дляВідморожена
То есть ее продукты как раз и вся пенсия?
Відморожена• 20 октября 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Очевидно, я сейчас далеко от нее, отношения у нас так себе
Ну и шоб вы понимали мне 54 года
Я такая наивная• 20 октября 2025
Ответ дляМамзелькіна
Тому що не всі закінчили Гарвард чи мали заможних батьків, не всі живуть у великій містах, та й здібності і обставини у всіх різні.
Я такая наивная• 20 октября 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Значит ещё силы есть на базар идти.
У них виходу іншого немає.
Україна понад усе!• 20 октября 2025
Ответ дляВідморожена
а субсидия
Файно Замало• 20 октября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Деякі обирають шлях жити в злиднях
Відморожена• 20 октября 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
а субсидия
ой нету сейчас, у нее дешевая комуналка, отопление отрезано
Я такая наивная• 20 октября 2025
Ответ дляФайно Замало
Деякі обирають шлях жити в злиднях
Злидні ніхто не обирає. Злидні це результат, причинно наслідковий зв´язків. Чому існують бідні країни і високорозвинені з високим рівнем життя? Чому ми українці не живемо як швейцарці?
ДолькиКабана• 20 октября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Ви особисто відстежуєте їх життя? Бо пенсіонери які голодували і пережили війну, у стані постійного стресу, жили довше ніж теперішні.
То один знайоми/родич, то інший. Виходить що відслідковую
Пішов на зимову рибалку бо хотів риби спіймати для родини, провалився під кригу. Були б гроші, то купив би ту рибу
Працювала на складі що майже не опалювався. Померла через запалення легенів
Ожиріння через дешеве погане харчування, рання смерть через судини
Алкоголізм, можливо через злидні, можливо злидні через алкоголізм. Плюс психічні розлади. Смерть
Файно Замало• 20 октября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Ви про всіх не говоріть. Деякі живуть краще ніж в Швейцарії
Я такая наивная• 20 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Якщо я копну в їх дитинство, то навіть знайду чому вони все те робили але кому це треба? Все не так просто як здається.
Ответ дляВідморожена
Дрова?
Я такая наивная• 20 октября 2025
Ответ дляФайно Замало
То ми деяких будемо обговорювати ( конкретних осіб), чи про бідність в цілому? Перше неможливо в принципі, в нас немає ні спільних знайомих, ні спільних ситуацій які можна обговорити, чи зробити висновки
ДолькиКабана• 20 октября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Ми почали із того що родина 2 дорослих + 1 дитина ’звісно не помруть’ на 20 тис. От я і пишу - вони вмирають, тільки якщо не хотіти це бачити, то і не побачиш
курасаны• 20 октября 2025
Автор, а почему вы некоторые врпросы напрочь игнорируете, но при этом задаете другим?
Мамзелькіна• 20 октября 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Других нет
В Києві?
Відморожена• 20 октября 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Дрова?
Какие там дрова, проблемная старая квартира в старом одесском дворе, но это другая тема
Я такая наивная• 20 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Ні не вмирають. То му що навіть на менші гроші, вони можуть мати натуральне харчування, десь у горах Закарпаття. Чистий клімат і відсутність стресу, а це в наш час дуже важливі складові довгого життя. Тривалість життя не залежить лише від грошей. Заможні також вмирають молодими. Наївно цього не розуміти. Якось подивіться на долю і життя Джастіна Бібєра, як людина пропадає маючи мільйони. Подивіться на Джима Керрі що сталось з людиною і як особистість помирає, маючи мільйони. Психіатричні проблеми дедалі складніші, а фінансових проблем немає, ніяких.
Мамзелькіна• 20 октября 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Других нет
А давайте ви назвете те що вмієте робити в я вам з десяток вакансій на олх знайду?
Мамзелькіна• 20 октября 2025
Ответ длякурасаны
Можливо це такий стиль життя?
Реально знаю таку сім´ю.
Самі нічого не добились.
Доньку вивчили в медколеджі і.. запихнули статистом
Практично на мінімалку. Щоб продовжила покоління ніщебродів.
Вони ще ходять п´ять зупинок пішки щоб зекономити. І ціле місто можуть перейти пішки щоб таксі не викликати
ДолькиКабана• 20 октября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Все що написала - це Волинь
Я ж пишу, молодий хлопець втопився на зимовій рибалці бо ’пішов за здоровим харчуванням’
Гаразд, ми ви вже договорилия до того що людина яка може отримувати елітне лікуваня має такі самі шанси як людина що із простудою вимушена у холодному автобусі їхати на роботу. Треба закруглятися, я вже бачу що ви дуже далеко мешкаєте від цього світу
лаМпочка• 20 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Все що написала - це Волинь
А хлопцу никто не сказал , что на тонкий лед выходить опасно ?