Борець за гаманець• Изменено 20 октября в 13:33
Чи має бути турбота у вчинках...?
Переписка з чоловіком, з СЗ.
Доказує мені щось...
Він – “Що для тебе важливе в чоловікові, якого хлопця шукаєш?”
-------------------------------------------------------------------------------------
Вона – “Турбота, доброта, взаєморозуміння, а ще - дуже важливо, чи є дії.
Словам не вірю, якщо немає дій 😉”
Він – “Все залежить, які дії очікуються
Бо прям не вірю, що всі чоловіки з якими ти спілкувалась до цього - безвідповідальні ☺️.
Чоловік теж може все зробити в перший же день спілкування, а потім жінка наддасть перевагу іншому - і що йому тепер з його вчинками робити?
Я колись теж - мав аналогічний випадок з жінкою - вона підвернула ногу, я з нею після місяця знайомства - прокатався по лікарях всю суботу - мені це було не складно, зайшли в магазин, я їй купив ортопедичні штуки різні, піднімав на 9-поверх, бо були відключення… а вона через тиждень почала включати мороз, не можу зустрітись - бо з подружками заплановано, цілий тиждень
І питання - який толк з моїх всіх вчинків?”
------------------------------------------------------------------------------------
Що відповісти йому? Чи в блок?
Доказує мені щось...
Словам не вірю, якщо немає дій 😉”
Він – “Все залежить, які дії очікуються
Що відповісти йому? Чи в блок?
БлинчикБезСметанки• 20 октября в 13:33
Бо турбота це не аванс за майбутню любов.
Турбота це про хочу і можу
Борець за гаманець
• 20 октября в 13:34
Розповідь, про те, що він кому купив... це червоний флаг, як на мене
Борець за гаманець
• 20 октября в 13:34
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Турбота це про хочу і можу
Так, і я про це
Чебураха з перцем• 20 октября в 13:36
скажите ему что часто бывает, девушкам закрывают счета в ресторане вообще незнакомые мужчины, за соседним столиком , которые просто потом вышли и ушли
и не ноют
Редиска Я• 20 октября в 13:39
Ответ дляЧебураха з перцем
и не ноют
«Часто» 😂😂
Ото втирать вы умеете 😂
Ро30BbIu_CJIoHuK• 20 октября в 13:41
Я бы ответила- это абсолютно твой выбор, делать что-либо или нет. Лично для меня это важно.
из_под_тишка• 20 октября в 13:44
Мудак обыкновенный одна штука, я бы послала нафик) ещё и думать что ему отвечать и темы создавать, много чести)
Редиска Я• 20 октября в 13:45
А що саме , по суті, він неправильно говорить?
Через що - його у блок ?
Админко• 20 октября в 13:54
Ви пишете так, як ніби шукаєте спонсора, що буде вирішувати проблеми.
Борець за гаманець
• 20 октября в 13:54
Ответ дляАдминко
Турбота - це і є дія. Для чого було ваше тавтологічне уточнення?
Для того, что тріпати язиком про турботу багато, хто вміє. А по факту, це лише болтовня
Админко• 20 октября в 13:56
Ответ дляБорець за гаманець
Говоріння про турботу - це не турбота.
Говорити про шашлик і їсти шашлик це різні речі.
Але коли ви говорите, що любите шашлик - то ж не уточнюєте, що любите їсти його, а не говорити про нього.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 20 октября в 13:56
Ответ дляАдминко
Да не скажите. Есть кадры которые утром поцелуйчик прислали и уже считают что это забота. Или готовы с заботой свой писюн привезти.
Админко• 20 октября в 13:59
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Він може думати будь-що. А автору оцінювати, але не виставляти свій райдер на сайті знайомства.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 20 октября в 14:04
Ответ дляАдминко
Разве автор список требований выкатила? Пока это только пожелания. И да, есть мужчины для которых проявлять заботу через действия это их природа. Такие вопросы и позволяют их найти.
Админко• 20 октября в 14:06
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А яка може бути турбота без дій? Хоч один приклад наведіть. Бо я щось не розумію.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 20 октября в 14:10
Ответ дляАдминко
Элементарно. У меня сломалась машина. Один ухажер заботливо спрашивал ну что же там машина? Очень очень заботливо. Другой ее починил. Разницу улавливаете?
Один желал мне хорошо добраться из командировки, другой встретил на вокзале с поезда.
Админко• 20 октября в 14:12
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Де в першому аи побачили турботу?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 20 октября в 14:15
Ответ дляАдминко
Де в першому аи побачили турботу?
Я нигде. А человек считал себя очень заботливым. Я же тебе каждое утро поцелуйчики отправляю! Я же хочу тебя увидеть! (В удобное ему время на моей территории). Вот я такой заботливый, все для тебя!
Борець за гаманець
• 20 октября в 14:17
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Да. Второй мужчина, про заботу. Первый - трепло. Таких - 80%.
Поэтому, хочу их и отсеять.
Подмигашка• 20 октября в 14:23
Якби чоловік мені з порога заявив, які дії від мене хоче, пішов би відразу в блок. І не важливо на що я спроможна і яка я є, люди ще ніхто один одному, а вже претензії.
Админко• 20 октября в 14:24
Ответ дляПодмигашка
То ж і я про те ж.
Борець за гаманець
• 20 октября в 14:26
Ответ дляПодмигашка
Словам не вірю, якщо немає дій 😉”
Я відповіла на його питання.
Якого , я чоловіка хочу. Все!
Словам не вірю, якщо немає дій 😉”
Я відповіла на його питання.
Якого , я чоловіка хочу. Все!
Админко• 20 октября в 14:26
Ответ дляБорець за гаманець
Поэтому, хочу их и отсеять.
А для іншої людини - слова підтримки і важливіші за дії. Машину вона і сама відвезе на СТО
Борець за гаманець
• 20 октября в 14:28
Ответ дляАдминко
Навіщо мені, машину самій вести на СТО?
Щоб що?
Чоловіки більше розуміються , + я вам більше скажу. Цінник, коли привозе авто - чоловік один, а коли жінка - інший. Бо лапшають, що і те потрібно замінити і те.
Щоб що?
Борець за гаманець
• 20 октября в 14:29
За ремонт авто, я сплатити можу сама. Рахунок скинуть і все.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 20 октября в 14:30
Ответ дляАдминко
Аха ха это типа давай дорогая, я в тебя верю, ты справишься? Меня так и мама может поддержать и подруга. Зачем тогда такой мужчина рядом?
Борець за гаманець
• 20 октября в 14:31
Ось, як раз відвіз авто , це і є турбота.
А не, ой бідненька ти моя... в тебе горить лампочка ’чек’, потрібно показати на сто.
Або, ’Киця, ти хворієш... ой пий чайок, вітамінки’.
Де в цих словах, дії ТУРБОТИ?
Подмигашка• 20 октября в 14:33
Ответ дляБорець за гаманець
Словам не вірю, якщо немає дій 😉”
Я відповіла на його питання.
Якого , я чоловіка хочу. Все!
Словам не вірю, якщо немає дій 😉”
Я відповіла на його питання.
Якого , я чоловіка хочу. Все!
Так. І з цього можна вже зробити висновки. Я б зробила.
Уявіть ситуацію навпаки. Чоловік вам каже, що хоче турботливу жінку, яка б піклувалась про нього, тільки не на словах, а на дії, робила б щось для нього. Ви б пішли з таким на побачення? Я б ні.