Хожу на фізіопроцедури після операції на нозі, милиці, "іспанський чобіт", сто метрів від мого будинку до фізкабінету, доповзаю хвилин за 15.
Прийшла, пробую відчинити двері, на милицях непросто ручку натиснути і відчинити, позаду мене бабуся років 80 з ціпком допомогає мені, хоч сама ледь ходить. Подякувала, дивує досі таке, але не вперше бачу.
Повертаюся додому, біля під´їзду копирсаюся в рюкзаку, ключі шукаю, підходить підліток, думала також в наш під´їзд зайти хоче, відімкнула ключем, він широко розкриває двері, ставить на блокіратор, чекає, поки я пройду. Піднімаюся на 6 сходинок, живу на 1 поверсі, обертаюся подякувати, хлопчик знімає з блокіратора двері під´їзду, каже "Будь ласка", зачиняє двері і їде на вулицю гуляти, канікули у дітей зараз. Я вражена наповал, багато бачила, коли допомогають люди старшого віку, але щоб підліток навмисне прийшов допомогти зайти мені в будинок - не очікувала зовсім. Приємний шок.
І таке ставлення норма. Якщо на візку їду кудись на автобусі, водій автобуса виходить, відкидає заїзд по металевому спуску, потім забирає назад, це всюди так роблять. Рівень інклюзії - мрія всіх немічних, і ліфти всюди, і люди дуже допомогають.
А на процедурах говорила з фізіотерапевтом, сказала, що з України, він питав, як там. Потім каже "Бо останнім часом новин про Україну взагалі не чутно". Тобто погані новини про війну, обстріли і загибель людей перестали бути новинами, це стало звичною буденністю і телеканали перестали показувати взагалі.
Це вразило неприємно. Вони думають, що в Україні все вже затихло :(
Отаке.
Ответ дляНакладні мюслі
Я смотрю немецкие новости и каждый день в начале говорят про Украину. Все названия прифронтовых городов мелькают, ну сейчас ещё про газу часто говорят.
Може щось і говорять, а що саме?
Бо коли в Україні молодь з картинками з матюками щось хотіла від НАБУ, то всі новини аж тріщали, навіть в метро на моніторах новини крутили без перестанку, боротьба ж за демократію. А про війну сюжетів нема.
Большой секретик• 20 октября в 16:17
Ответ дляМедсестричка
Начинается хамство, Германия по вашей географии имеет границы с Украиной, автор там вообще-то. Так вы готовились или нет, вопрос прямой был.
В Україну залітали дрони з Чечні та Грузії? Якби залітали, то готувалась би.
Добра, коли сита!• 20 октября в 16:17
Ответ длявентиляторная
Одиночка ? Вы уже развелись? Это из-за пособия? Или из-за немца ?
Конечно, уже и замуж за немца вышла, там отбоя от женихов нет
ОливьЕЖечка• 20 октября в 16:18
Ответ длявентиляторная
Видимо, от ’ героя ’ нет толку, выплат никаких... потому то и морду хочет подрихтовать, и искать бюргера , чтоб очаровать)))
Добра, коли сита!• 20 октября в 16:18
Ответ дляОливьЕЖечка
Бюргеры в очереди стоят
Ответ длявентиляторная
Ні, у мене міцний шлюб, все до ладу. Малося на увазі, що тут на форумі я одинокий гравець, ніякі команди однодумців не створюю, нецікаво.
вентиляторная• 20 октября в 16:19
Ответ дляБорисфенка
Ну ок, держитесь
Одной тяжело
Блондинка в Шоколаде• 20 октября в 16:19
Ответ длявентиляторная
тут не совсем соглашусь
Страйкуют они за свои интересы, за условия труда, за повышение зарплаты
И неплохо всего добиваются.
Хай собі страйкують. Зазвичай у них все сплановано і повідомляють пасажирів за добу.
Але загалом дойчебан - то ппц. Гірше хіба у Франції і то не завжди
Ответ дляОливьЕЖечка
Угу, на інвалідному візку біженка 57 років - ну просто мрія всіх бюргерів, б´ються в черзі за мене
ОливьЕЖечка• 20 октября в 16:20
Ответ дляДобра, коли сита!
Бюргеры в очереди стоят
в наметових містечках...создали)))все хотят ’ знаменитость’ из Киева заполучить.
Маска-0b9f• 20 октября в 16:20
Ответ дляБорисфенка
Но минуты славы среди не однодумцив вам всё таки хочется
вентиляторная• 20 октября в 16:22
Ответ дляБорисфенка
Почему вы не приедете в Киев и мужа не заберёте ? Тем более, вы инвалид
Большой секретик• 20 октября в 16:22
Ответ длявентиляторная
Речь о Германии
У вас тоже не десятка была 😁
У мене була п´ятибальна система, тому п´ятірка.
Накладні мюслі• 20 октября в 16:22
Ответ дляБорисфенка
Може щось і говорять, а що саме?
Неправда. И обстрелы показывают и репортажи журналистов с прифронтовых территорий. И про проблемы на АЭС говорили. И про удары по энергосистеме.
Метелики на душі• 20 октября в 16:23
Ответ дляЭта_Шикарна)
И изнасиловали б в промежутке.
Ну, це було б приємне враження!)))
Добра, коли сита!• 20 октября в 16:23
Ответ длявентиляторная
А муж выездной?
Свекруховна• 20 октября в 16:23
Ответ дляМаска-0b9f
Вы всё пропустили.Во вчерашней теме Борисфенка стояла за Киев не на жизнь,а насмерть.
Де жа вю
ОливьЕЖечка• 20 октября в 16:23
Ответ дляБорисфенка
За таку пані( упущу эпитет) не гріх і побитися)))щастя то яке.. все вміє, все знає, всіх навчить як треба! А як морду натянете за вуха, та губенята підкачаєте , намці потікають ві своїх жінок раді вас.
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А який там дойчебан! Ух і ах))) Висадити весь поїзд о 3 ранку у чорта на рогах через раптовий страйк. Запізнення на 2+ годин.
А яка пунктуальність, орднунг хай йому грець.
Греки пунктуальніші, навіть))
Та прямо. Біля мого будинку автобус ходить раз на півгодини. Приїздить хвилина в хвилину, але інколи щось трапиться і може не приїхати взагалі, за то ж не запізнюється. Просто наступний буде через півгодини. Специфічна у них логіка, треба звикнути.
І знати треба різні тонкощі, якщо десь висадили, можна брати таксі, Дойчебан відшкодує потім, але через пару місяців. Нам незвично, а німці це все знають і користуються.
вентиляторная• 20 октября в 16:24
Ответ дляДобра, коли сита!
А муж выездной?
Так автор вроде как инвалид на коляске
Мужа списали с армии тоже по здоровью, просто так не списывают
Маска-0b9f• 20 октября в 16:24
Ответ дляДівчина Гілмор
Це в якій країні такі виховані люди?
В тій,де колись правив славний фюрер німецького народу Адольф Алоїзович під псевдонімом Гітлер.
ОливьЕЖечка• 20 октября в 16:24
Ответ длявентиляторная
Потому , что он уже неликвид. Тратить на него сэкономленное нахиба?
Ответ дляМаска-0b9f
Слави у мене достатньо, хотілось би грошей.
KrupinkaSs• 20 октября в 16:25
Ответ дляПенек Возмездия
шо за поток сознания мы прочитали?
Видимо наркоз ещё полностью не вышел
Маска-0b9f• 20 октября в 16:25
Ответ длявентиляторная
Так автор вроде как инвалид на коляске
Не списали
Добра, коли сита!• 20 октября в 16:26
Ответ длявентиляторная
Так автор вроде как инвалид на коляске
На коляске временно после операции на колени. А про мужа знать вы не можете, списан или нет.
Дівчина Гілмор• 20 октября в 16:26
Ответ дляМаска-0b9f
Ааааа, тоді посміхаючись автору і тримаючи двері вони вже на неї кожен по три доноси написаали
ОливьЕЖечка• 20 октября в 16:26
Ответ дляБорисфенка
Вас хтось вкусив сьогодні у того фізіотерапевта, чи що?
Штормить та мотиляє з одного боку в інший!
вентиляторная• 20 октября в 16:26
Ответ дляБорисфенка
Вам не хватает обеспечения Германии ?