Хожу на фізіопроцедури після операції на нозі, милиці, "іспанський чобіт", сто метрів від мого будинку до фізкабінету, доповзаю хвилин за 15.
Прийшла, пробую відчинити двері, на милицях непросто ручку натиснути і відчинити, позаду мене бабуся років 80 з ціпком допомогає мені, хоч сама ледь ходить. Подякувала, дивує досі таке, але не вперше бачу.
Повертаюся додому, біля під´їзду копирсаюся в рюкзаку, ключі шукаю, підходить підліток, думала також в наш під´їзд зайти хоче, відімкнула ключем, він широко розкриває двері, ставить на блокіратор, чекає, поки я пройду. Піднімаюся на 6 сходинок, живу на 1 поверсі, обертаюся подякувати, хлопчик знімає з блокіратора двері під´їзду, каже "Будь ласка", зачиняє двері і їде на вулицю гуляти, канікули у дітей зараз. Я вражена наповал, багато бачила, коли допомогають люди старшого віку, але щоб підліток навмисне прийшов допомогти зайти мені в будинок - не очікувала зовсім. Приємний шок.
І таке ставлення норма. Якщо на візку їду кудись на автобусі, водій автобуса виходить, відкидає заїзд по металевому спуску, потім забирає назад, це всюди так роблять. Рівень інклюзії - мрія всіх немічних, і ліфти всюди, і люди дуже допомогають.
А на процедурах говорила з фізіотерапевтом, сказала, що з України, він питав, як там. Потім каже "Бо останнім часом новин про Україну взагалі не чутно". Тобто погані новини про війну, обстріли і загибель людей перестали бути новинами, це стало звичною буденністю і телеканали перестали показувати взагалі.
Це вразило неприємно. Вони думають, що в Україні все вже затихло :(
Отаке.
Эта_Шикарна)• 20 октября в 15:49
Ответ дляБорисфенка
Та і в Україні всі допомогають, але таки не підлітки.
Може б і у Києві в такій ситуації була б вражена.
Вспокойтесь. Я з малою дитиною у візочку. Всюди відчиняють і притримують двері. І пенсіонери, і підлітки. В Києві, і поза Києвом.
ОливьЕЖечка• 20 октября в 15:49
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Послушайте, ее и война в Украине не сильно впечатляет ...
Так пела, что голыми руками кацапов будет рвать - и оп - уже в начале войны в Германии...
От ее рук ни один кацап не пострадал
Удалено администрацией...
Большой секретик• 20 октября в 15:50
Ответ дляКондуктор маршрутки
Мені здається новини про обстріли та блекаути ніколи і не були для європейців шокуючими новинами. Сирія, Балкани, Африка - вони постійно у цьому інформаційному полі. А от результати бомбардувань де трупи виносять з під завалів, міста у руїнах, розстріли полонених у прямому ефірі, катівні - це все шокує європейців. Мабуть добре що немає таких новин
Так їм готуватись треба, а не очі закривати та вуха затикати,як на початку другої світової.
З білорашки до Польщі вже тонелі знайшли. Це кроти, мабуть, копали?
ОливьЕЖечка• 20 октября в 15:50
Ответ дляБорисфенка
Ви по життю вже вражена... тільки не тим і не туди
Ответ дляKhmelnichanka
Ну, мені підлітки і в Україні допомагали.
Але погоджусь з тим, що коли середовище інклюзивне - то це приємно вражає. .
Одна справа, коли це фінансово забезпечено - заїзди, спуски, підйомники. А зовсім друга справа, що і вихованням це забезпечено, кожна перша людина допомогає. Сукупно виглядає дуже потужно.
ОливьЕЖечка• 20 октября в 15:51
Ответ дляЭта_Шикарна)
И изнасиловали б в промежутке.
Заскочившие буряты?
вентиляторная• 20 октября в 15:51
Ответ дляБорисфенка
Воно то так. Але Україна не так далеко від Німеччини і москалі на Польщу вже зуби точать.
Это разводняк для глупых, что бы точили читать как покупали оружие у США. Могли бы взять Польшу, Украину, уже бы взяли обе
Они Донецкую область взять не могут 11 лет
Маурита• 20 октября в 15:52
Представьте ситуацию наоборот. Вы думаете украинцев бы волновало что там в Германии? Они еще долго продержались. Нас не волновала ни Грузия , ни Молдова
Ответ дляСколько_мне_лет?
Тоді питання до вас. Чому ви засмідчуєте різними новинами советчицю, де сидять українки,які в курсі всіх новин, мають доступ до різних новинних каналів, відслідковують події в Україні, і не поширюєте інформацію в своїй Німеччині?
Поки була ходяча, поширювала на акціях, та й сьогодні фізіотерапевту поширила. Але я ж не телеканал.
Святатабожа• 20 октября в 15:52
Ответ дляБорисфенка
Ничего себе. То-то вы распереживались: это ж недалеко от Германии, где вы сидите на данный момент.
Эта_Шикарна)• 20 октября в 15:52
Ответ дляШеллар
Невже отримали бойову травму тримаючи германський котел? Айайай, сподіваюсь німці достойно оцінили такого хороброго воїна і вручили медаль ’перша в черзі на виплати’.
Удалено администрацией...
ОливьЕЖечка• 20 октября в 15:53
Ответ длявентиляторная
Об этом напомните нашим политикам и дипломатам
И,если что, полно народу в Украине живут нормальной и даже богатой жизнью. Вот им напоминайте
Она на конференциях напоминает
эта ’ известная’ особа ночей не спит, за Украину думает( прям по сценарию ’НАША РАША’)
А затем просыпается и, на отходняках от делирия выдает нам свой бред!
эта ’ известная’ особа ночей не спит, за Украину думает( прям по сценарию ’НАША РАША’) А затем просыпается и, на отходняках от делирия выдает нам свой бред!
Кондуктор маршрутки• 20 октября в 15:53
Ответ дляБольшой секретик
Вони готуються. Обирають проросійськи партії, які кажуть що треба домовлятись, ’зійтись посередені’ так би мовити. У Румунії їх СБ вибори відміняло через це. І їх складно звинувачувати, у нас у 2019 були такі ж настрої
вентиляторная• 20 октября в 15:53
Ответ дляБорисфенка
Очень плохо. Пора бы уже выходить в эфир на немецком радио
Учить их защищать Берлин, как вы обещали защитить Киев
Медсестричка• 20 октября в 15:54
Ответ дляБольшой секретик
Вы сильно готовились когда была война в Чечне, Грузии, Приднестровье?
Will_Be...• 20 октября в 15:54
Про новости комментировать не буду, лучше, про подростков - в последнее время стала чаще замечать - и места в транспорте уступают и на замечания реагируют, двери придерживают. Это в Украине, если что. И я рада, что хороших детей у нас много. А то, как почитаешь ’советчицу’, так проникаешься чувством, что кругом хамы и неадекваты.
Святатабожа• 20 октября в 15:54
Ответ длявентиляторная
Я считаю, надо под бундесвер броневичок уже подогнать.
Медсестричка• 20 октября в 15:55
Ответ дляБорисфенка
Один мальчик помог, а ода ему уже вторую страницу.
вентиляторная• 20 октября в 15:55
Ответ дляОливьЕЖечка
Она на конференциях напоминает
Я давно на сайте и хорошо знаю
Ничего не имею против помощи Германии и это необходимо, но воевать и подстрекать к войне оттуда - это преступление
Ответ дляWill_Be...
Так отож. Діти радують!
вентиляторная• 20 октября в 15:56
Ответ дляWill_Be...
Пишут под плохое, про хорошее не пишут
Есть разные, и те и те
Дело случая
Есть разные, и те и те
Дело случая
Will_Be...• 20 октября в 15:56
Ответ дляБорисфенка
Так отож. Діти радують!
Ток, меня украинские, а Вас - немецкие) Хотя, порядочные и нормально воспитанные люди в любых странах это хорошо.
ОливьЕЖечка• 20 октября в 15:56
Ответ дляСколько_мне_лет?
Для неї ми не українки, ми - чумові.
Воно втікло, та ще й паскудить нас з німецьких подачок. Радіє, що комусь скальп живцем знімали, а її оплатили її ж каліцтво, нарахувавши 27 тис євро
Will_Be...• 20 октября в 15:57
Ответ длявентиляторная
Пишут под плохое, про хорошее не пишут
Есть разные, и те и те
Дело случая
Есть разные, и те и те
Дело случая
Знаете, если 100 раз сказать человеку, что он свинья - есть шанс, что захрюкает, а если сказать, что он - умница, возможно, проснется стремление, действительно таким стать... Короче, я за то, что хороших людей вокруг нас больше, чем плохих.
Ответ дляWill_Be...
Так. І в цьому плані дуже зручно, що менталітет однаковий.
Бо вічно тут стогнуть, що гноблять нещасних біженців і штрафують. Насправді все нормально для вихованих людей.
вентиляторная• 20 октября в 16:01
Ответ дляБорисфенка
Вы меня извините, но менталитет с немцами у нас абсолютно разный
Это я вам говорю, как человек, который работает с немцами 12 лет
Ах, да, забыла
Вы работать с ними так и не пробовали
Ах, да, забыла
Вы работать с ними так и не пробовали
Ответ дляМаурита
Та хвилювало, але слабенько.
ОливьЕЖечка• 20 октября в 16:02
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
вентиляторная• 20 октября в 16:02
Ответ дляБорисфенка
Та хвилювало, але слабенько.
Вот и вы не волнуйтесь. Все равно все решат без вас