Хожу на фізіопроцедури після операції на нозі, милиці, "іспанський чобіт", сто метрів від мого будинку до фізкабінету, доповзаю хвилин за 15.
Прийшла, пробую відчинити двері, на милицях непросто ручку натиснути і відчинити, позаду мене бабуся років 80 з ціпком допомогає мені, хоч сама ледь ходить. Подякувала, дивує досі таке, але не вперше бачу.
Повертаюся додому, біля під´їзду копирсаюся в рюкзаку, ключі шукаю, підходить підліток, думала також в наш під´їзд зайти хоче, відімкнула ключем, він широко розкриває двері, ставить на блокіратор, чекає, поки я пройду. Піднімаюся на 6 сходинок, живу на 1 поверсі, обертаюся подякувати, хлопчик знімає з блокіратора двері під´їзду, каже "Будь ласка", зачиняє двері і їде на вулицю гуляти, канікули у дітей зараз. Я вражена наповал, багато бачила, коли допомогають люди старшого віку, але щоб підліток навмисне прийшов допомогти зайти мені в будинок - не очікувала зовсім. Приємний шок.
І таке ставлення норма. Якщо на візку їду кудись на автобусі, водій автобуса виходить, відкидає заїзд по металевому спуску, потім забирає назад, це всюди так роблять. Рівень інклюзії - мрія всіх немічних, і ліфти всюди, і люди дуже допомогають.
А на процедурах говорила з фізіотерапевтом, сказала, що з України, він питав, як там. Потім каже "Бо останнім часом новин про Україну взагалі не чутно". Тобто погані новини про війну, обстріли і загибель людей перестали бути новинами, це стало звичною буденністю і телеканали перестали показувати взагалі.
Це вразило неприємно. Вони думають, що в Україні все вже затихло :(
Отаке.
Зам. зав. Анонима• 20 октября в 17:01
Ответ дляОливьЕЖечка
Удалено администрацией...
Ответ дляОливьЕЖечка
Покажите плиз!
Дитячий садок. Моїх фоток неміряно в соцмережах, але показувати не буду. Мені ваш стьоб нецікавий. Звичайна жінка.
ОливьЕЖечка• 20 октября в 17:02
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Удалено администрацией...
То ли еще будет!
Ждут нас забавные времена, когда всех пидерастов будет лихо распидарашивать!
Пушап Мі мі• 20 октября в 17:02
Ответ дляБорисфенка
Про інклюзівність в Києві я все знаю і порівнювати не буду. Це не-етично.
Удалено администрацией...
Большой секретик• 20 октября в 17:03
Ответ дляБорисфенка
Невиїздний.
Ви ж самі писали, що можна дати хабар, отримати групу, але він принциповий. Значить, не хоче до вас їхати.
ОливьЕЖечка• 20 октября в 17:03
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Удалено администрацией...
Запорожская босота- это олька прервана?
Разбитие головой люстры в модном салоне нанесло непоправимый урон ее психике.. последствия проявляются все ярче и чаще
Ответ дляБольшой секретик
Він не буде ламати свої принципи. Саме за це я його і обрала.
ОливьЕЖечка• 20 октября в 17:06
Ответ дляБорисфенка
Ммнуточку!!\я попросю не выражаться!
что значит ’Звичайна жінка’ ? нет уж, заявили себя известной личностью не только Оболони, а и немецких подъездов, значит показывайтесь! Требуем!!!
вентиляторная• 20 октября в 17:06
Ответ дляОливьЕЖечка
Ост не трожьте! У нее шапочка есть! Это все оправдывает((
Так. Предупреждать надо
Медсестричка• 20 октября в 17:07
Ответ дляБольшой секретик
Твоїм.
Да нет, своим, на форуме смелая и умная, а в жизни...
вентиляторная• 20 октября в 17:07
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Удалено администрацией...
А кто эта босота ?
Ответ дляОливьЕЖечка
Ммнуточку!!\я попросю не выражаться!
Вам воно не треба. Після перемоги покажу і свої фотки, і свої сторінки.
Хоча чимало українок і так знає, хто я, на інших форумах давно спілкуємося.
Галя-краля• 20 октября в 17:08
Ответ дляОливьЕЖечка
Ммнуточку!!\я попросю не выражаться!
Пидождите, тут только от лав все отойти не могли😁 форум сутки гудел
Кстати, внешне они с днипрянко- борисфенко похожи
вентиляторная• 20 октября в 17:08
Ответ дляБорисфенка
Тоесть вы уверены, что перемога не скоро
Вот это новости
ОливьЕЖечка• 20 октября в 17:09
Ответ длявентиляторная
Так. Предупреждать надо
Ну здрасьте! Вы должны быть всегда готовы к воззрению этой неземной милоты! Вот оно, настоящее искусство по имени женщина!
Зам. зав. Анонима• 20 октября в 17:09
Ответ дляОливьЕЖечка
Запорожская босота- это олька прервана?
Да , она. Помню как сюда пришла директриса того салона перед Олей оправдываться, потом Олю оправдывать и защищать. А потом правда выяснилось, что это Оля же с другого аккаунта, но то такое.
Видимо там травмы психики уже давно.
Ответ длявентиляторная
Вот это новости
На жаль, так. Це непопулярна думка і я про це рідко говорю.
вентиляторная• 20 октября в 17:10
Ответ дляОливьЕЖечка
Я видела фото, но это она сама выставляла и я подготовленная была
А это вот совсем не ожидала от Вас
Я только покушала и аж икнула
А это вот совсем не ожидала от Вас
Я только покушала и аж икнула
Престидижитатор• 20 октября в 17:10
Ответ дляОливьЕЖечка
Ммнуточку!!\я попросю не выражаться!
Я б теж хотіла побачити звичайну жінку.
Це буває досить цікаво. От як, наприклад, нещодавній ’вихід в люди’ ще однієї місцевої знаменитості з ніком із трьох слів.
ОливьЕЖечка• 20 октября в 17:10
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
вентиляторная• 20 октября в 17:10
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Видимо там травмы психики уже давно.
Ого, что-то я много пропустила
Но тему помню. Я читала на работе
Но про директора салона не дочиталась
Но тему помню. Я читала на работе
Но про директора салона не дочиталась
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Видимо там травмы психики уже давно.
Я все життя працювала в суворих чоловічих колективах, з програмістами, аналітиками тощо, і зараз на цьому форумі мені дуже цікаво перебувати в жіночому колективі з інтригами. Це мене розважає і відволікає.
вентиляторная• 20 октября в 17:11
Ответ дляБорисфенка
Так вам тогда нужно как-то мужа забирать, приезжайте и помогайте
Он принципиальный, вы же нет
Договорились бы
Он принципиальный, вы же нет
Договорились бы
Престидижитатор• 20 октября в 17:11
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Видимо там травмы психики уже давно.
Ух ти! А що за тема?
ОливьЕЖечка• 20 октября в 17:11
Ответ дляГаля-краля
Удалено администрацией...
вентиляторная• 20 октября в 17:12
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Прерваная
Не могу такого сказать, она вроде бы никому тут не хамила.
Ответ дляОливьЕЖечка
Удалено администрацией...
Інколи навіть пишуть мій нік з інших форумів, знають. Але матрьошкам не здають, за що я їм вдячна.
Зам. зав. Анонима• 20 октября в 17:12
Ответ дляБорисфенка
Німецькі якраз не булять. Булять араби і москалі.
Ні, не тільки вони.
ОливьЕЖечка• 20 октября в 17:12
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Видимо там травмы психики уже давно.
Да, там с детства. Она сама и описывала те причины!