Хожу на фізіопроцедури після операції на нозі, милиці, "іспанський чобіт", сто метрів від мого будинку до фізкабінету, доповзаю хвилин за 15.
Прийшла, пробую відчинити двері, на милицях непросто ручку натиснути і відчинити, позаду мене бабуся років 80 з ціпком допомогає мені, хоч сама ледь ходить. Подякувала, дивує досі таке, але не вперше бачу.
Повертаюся додому, біля під´їзду копирсаюся в рюкзаку, ключі шукаю, підходить підліток, думала також в наш під´їзд зайти хоче, відімкнула ключем, він широко розкриває двері, ставить на блокіратор, чекає, поки я пройду. Піднімаюся на 6 сходинок, живу на 1 поверсі, обертаюся подякувати, хлопчик знімає з блокіратора двері під´їзду, каже "Будь ласка", зачиняє двері і їде на вулицю гуляти, канікули у дітей зараз. Я вражена наповал, багато бачила, коли допомогають люди старшого віку, але щоб підліток навмисне прийшов допомогти зайти мені в будинок - не очікувала зовсім. Приємний шок.
І таке ставлення норма. Якщо на візку їду кудись на автобусі, водій автобуса виходить, відкидає заїзд по металевому спуску, потім забирає назад, це всюди так роблять. Рівень інклюзії - мрія всіх немічних, і ліфти всюди, і люди дуже допомогають.
А на процедурах говорила з фізіотерапевтом, сказала, що з України, він питав, як там. Потім каже "Бо останнім часом новин про Україну взагалі не чутно". Тобто погані новини про війну, обстріли і загибель людей перестали бути новинами, це стало звичною буденністю і телеканали перестали показувати взагалі.
Це вразило неприємно. Вони думають, що в Україні все вже затихло :(
Отаке.
Ответ длявентиляторная
Так значит он может служить ?
Что-то вы не договариваете нам
Ви розумієте, що у людини тиск 280 верхній???? Більшість людей від такого просто вмирають.
Ще у нього апноє дуже сильного ступеню, вночі спить з кислородною маскою, СІПАП- апарт зветься, він тільки від електрики працює. Тому купую екофлоу, бо можуть бути локдауни.
Може, звісно, торік на нуль ходив. Але...
Ответ дляПрестидижитатор
Удалено администрацией...
Де я кого обісрала?
Я написала пост про свої враження в біженстві, люди просили. Знову щось не так?
Маска-0b9f• 20 октября в 16:51
Ответ длявентиляторная
Да сколько ж можно хвастаться!
Чем?!Он больной с двумя десятками диагнозов
Украиночка• 20 октября в 16:51
Ответ дляОливьЕЖечка
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 20 октября в 16:52
Ответ дляБорисфенка
УБД має?
Галя-краля• 20 октября в 16:52
Ответ дляБорисфенка
Так вы ж уже на родине? тут уже и мужу плохо
Ответ дляПошаманю
Автор, вы раньше не обращали внимания, что в Германии к инвалидам очень уважительно относятся и все помогают? Считаю это нормой.
Звертала увагу, але сьогодні прямо квінтесенція турботи від незнайомих людей. Про що і написала.
ОливьЕЖечка• 20 октября в 16:52
Ответ дляУкраиночка
Удалено администрацией...
Какая ты милая! Продолжай!
но долго у тебя не выйдет!
Ответ длявентиляторная
Моего дядю отпустили только после осколковых ранений на две операции
И рука почти не работает. Но комиссия опять на фронт отправила
И дома пробыл меньше 3 месяцев
А ваш зимовать собрался
Вот и удивило
И дома пробыл меньше 3 месяцев
А ваш зимовать собрался
Вот и удивило
Мого комісія назад не відправила, звільнили з частини. Повезло типо.
Зам. зав. Анонима• 20 октября в 16:53
Ответ дляKhmelnichanka
Ну, мені підлітки і в Україні допомагали.
Але погоджусь з тим, що коли середовище інклюзивне - то це приємно вражає. .
Та ви що? А хто ж ті закордонні підлітки, німецькі включно, що булять українських підлітків у школах?
Ответ дляПушап Мі мі
Вы вчера так вопили в теме о Киеве, как же он поражает своим благоустройством во время правления Кличко, а сами оказывается в Германиях сидите. Вы бы в Киеве инклюзивность проверили, в Украине, в стране, где из-за войны сейчас столько инвалидов и люди годами выпрашивают простейшее, те же пандусы. Какое лицемерие!
Про інклюзівність в Києві я все знаю і порівнювати не буду. Це не-етично.
ОливьЕЖечка• 20 октября в 16:54
Ответ дляБорисфенка
Нельзя ему помирать.! Не время! Пока он не воплотит в реальность все ваши призывы и кричалки!! Землю - детям! Вперед! Ура!!!Руками душить орков! И зубами грызть..
Престидижитатор• 20 октября в 16:54
Ответ дляГаля-краля
Ост же первая начала, а это уже плагиат
Ост недавно знову щось написала?
Зам. зав. Анонима• 20 октября в 16:54
Ответ дляОливьЕЖечка
Ви по життю вже вражена... тільки не тим і не туди
Большой секретик• 20 октября в 16:54
Ответ дляДобра, коли сита!
Смотря что для вас молодой:) если автору 57 лет, то муж вряд ли моложе.
В неї набагато молодший.
Украиночка• 20 октября в 16:55
Ответ дляОливьЕЖечка
Какая ты милая! Продолжай!
но долго у тебя не выйдет!
Взаємно !!!
Ответ дляМаска-0b9f
УБД має?
Має. Отримує 1000 гривень в рік як УБД. Це власне все фінансове забезпечення по закону.
Галя-краля• 20 октября в 16:56
Ответ дляПрестидижитатор
Ост недавно знову щось написала?
Не, только в шапочке странной сидела
ОливьЕЖечка• 20 октября в 16:56
Ответ дляПрестидижитатор
Ост недавно знову щось написала?
Ост не трожьте! У нее шапочка есть! Это все оправдывает((
Престидижитатор• 20 октября в 16:57
Ответ дляОливьЕЖечка
Мати рідна! Я аж підскочила!
Большой секретик• 20 октября в 16:57
Ответ дляОливьЕЖечка
Вы не в курсе, он намного ее моложе, предан, не изменяет, носит на руках. Но издалека!
І виїхати до автора чомусь не хоче.
Галя-краля• 20 октября в 16:58
Ответ дляПрестидижитатор
Мати рідна! Я аж підскочила!
У Борисфенки такая же фапотька и лопата в правой руке
Престидижитатор• 20 октября в 16:58
Ответ дляГаля-краля
Не, только в шапочке странной сидела
Хотіла спитати чи шапочка з фольги. А тут хтось нижче фото запостив. ОМГ!
Ответ дляБольшой секретик
І виїхати до автора чомусь не хоче.
Невиїздний.
ОливьЕЖечка• 20 октября в 16:59
Ответ дляБольшой секретик
І виїхати до автора чомусь не хоче.
НЕ ХОЧЕ - это вы тонко подметили!
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Німецькі якраз не булять. Булять араби і москалі.
ОливьЕЖечка• 20 октября в 16:59
Ответ дляГаля-краля
Покажите плиз!
ОливьЕЖечка• 20 октября в 17:01
Ответ дляПрестидижитатор
Не ображайте меня, я не хтось)) я - ОливьЕЖечка