Вся в кредитах• 20 октября в 16:07
Я наважилась, звільняюсь в наступному місяці, привітайте чи шо
Тантрический кекс• 20 октября в 16:08
Отлично, хоть отдахнете.
Если работа не в кайф, то от неё дохнут
КротоТо• 20 октября в 16:38
І я мрію про нову роботу, ніяк не наважусь звільнитись просто, в нікуди
Вся в кредитах
• 20 октября в 16:48
Ответ дляКротоТо
Шукати там працюючи?
Кондуктор троллейбуса• 20 октября в 17:00
Ответ дляГуру троллинга
Ви впевнені, що там буде краще?
як можна бути впевненим зараньше? Я про атмосферу в колективі, щоденне навантаження і відношення керівництва, ну ви зрозуміли короче:) те що робота наприелад більш оплачувана, ближче до дому чи якось так, то одне. А зрозуміти як тобі там працюється, можна лише через певний час після працевлаштування. Нажаль.
Гуру троллинга• 20 октября в 17:07
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Згодна, але ж автор поки радіє)