АгатаХристя• 20 октября в 22:14
Тема не для брезгливых. Прокладки и вагиноз. Так бывает?
Думала, что у меня вагиноз и от меня плохой запах, пока не понюхала пачку ежедневных прокладок, которыми я пользуюсь. И тут я осознала откуда был этот химозный ужасный запах. Возможно прокладки некачественные? И без них не комфортно, и с ними тоже. Не знаю что делать.
сама себе прекрасная• 20 октября в 22:32
вы от себе слышали химозный запах? именно он был неприятен?
Щаслива Я• 20 октября в 22:32
Ответ дляВишня на торті
Головне, щоб чоловік вас в тих старих трусах не бачив
Якщо чоловік такий що сам у сімейниках із дірками і черкашами ходить, то пофіг
сама себе прекрасная• 20 октября в 22:33
Ответ дляАгатаХристя
Думала, что каждодневки более гигиеничны, чем только трусы.
Есть другие способы защитить трусы от выделений.
парИла я парИла• 20 октября в 22:34
Ответ дляДуб береза
Це гінеколог порадив без трусів сідати на стільці, дивани і ходити провітрювати??)) Це що гінеколог з інсти?
а мне кстати понравилось, платья у меня длинные, в пол, для дома, голой попой нигде не сижу
Вишня на торті• 20 октября в 22:34
Ответ дляЩаслива Я
У вас саме такий?
Мальовнича даль• 20 октября в 22:40
Ответ дляпарИла я парИла
я когда-то отказалась от них вообще, потому что прочитала у одного гинеколога, что прокладки каждый день использовать не очень гигиенично. Дома хожу в платьях, без трусов, сплю тоже без трусов, тоже по совету гинеколога.
Если вы прокладками вынуждены пользоваться, то их надо менять в течение дня. Я меняю 2-3 за день, не целый день с одной.
А без трусов ходить гигиенично?
Радість моя• 20 октября в 22:41
Посоветуйте ежедневные прокладки на широкую ластовицу? Я не часто пользуюсь, но хочу чтоб полностью приклеивалась на белье, клеила как то две дискрит, в нахлест. По-моему они все одинаковые.
Лунтик-паунтик• 20 октября в 23:33
Ответ дляЩось не спиться
ой, носите, если комфортно, я 20 лет с ними и норм все. А вот стринги гинеколог категорически не приветствует ни с прокладками, ни без них!
Не рекомендують гінекологи щоденки. Парниковий ефект на користь не йде
Заюшка_хозяюшка• 20 октября в 23:33
Ответ дляАгатаХристя
Не знала, что их используют только в последние дни месячных. Думала, что называется каждодневка потому, что на каждый день
Парниковий ефект. На прокладці коли на них попадають виділення та від контакту з повітрям утворюються бактерії які можуть спричинити вагіноз. А оскільки прокладка щільно контактує з піхвою, то зрозуміло що бактеріальна флора попадає туди і викликає вагіноз. Теж саме стосується стрінгів які щільно прилягають до анусу і теоретично можуть викликати попадання кишкової флори до піхви. Це також вагіноз тільки він набагато гірше лікується, в мене колись було таке (
ЗабежАЛОЧКА• 20 октября в 23:39
Ответ дляВишня на торті
В мене Мірена. Після її встановлення дуже багато прозорих водянистих виділень. Навіть відчуваю як вони підтікають. В цей момент труси реально стають мокрими. Без кожноденних прокладок не можу
Я також без них не можу, в мене періменопауза і місячні можуть початися в будь який момент, або може мазати пару тижнів.
І що хочу сказати, що якщо жінка здорова, то від прокладок нічого не буде.
Вишня на торті• 21 октября в 00:50
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну то прокладки також різної якості є. Є такі що швидко поглинають виділення і поверхня залишається суха. А є такі що все на поверхні і потрібен деякий час на поглинання. Думаю, що ті що швидко поглинають не шкодять жіночому здоров´ю