Багиня• 21 октября в 08:09
Які укр хіти лунали на дискотеках 90х?
Нагадайте будь ласка щось душевне
МаргариткаW• 21 октября в 09:41
Ответ дляЛунтик-паунтик
Какие украинские хиты в условиях тотальной русификации?
’Та невдовзі прийде осінь,
Ми усі розбіжимося
По русифікованих містах’
Слышали такое? Как думаете, о чем это?
’Та невдовзі прийде осінь,
Ми усі розбіжимося
По русифікованих містах’
Слышали такое? Как думаете, о чем это?
Удалено администрацией...
Багиня
• 21 октября в 09:54
Ответ дляМона Лиза
Я підліток 90-х, і точно кажу, що українські хіти буди на дискотеках.
На кожній поважаючій себе дискотеці танцювали медляк під ’Я йду’ Юрка Юрченка, всюди був Фантом з своїм ’Двоє’. Точно були пісні ’The Вйо’, ’Наркомани на городі’ Братів Гадюкіних, ’Смажений кабанчик’, Аква віта з своїм ’А тепер усе інакше’, Біличка була.
Грін Грей ’Подожжем под дожжем’, але це вже десь друга половина 90-х була.
В 90-му українська естрада була крута.
Так, ці хіти пам´ятаю, але щоб сказати що вони ностальгічні, то ні(
Лунтик-паунтик• 21 октября в 09:55
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Кредитная• 21 октября в 09:57
Ірина Білик ’лише твоя’, Руся ’Місяц’, Сестричка Віка ’не треба Стьопа’, далі альбом Білик ’Нова’,
Невидимка• 24 октября в 10:48
Ответ дляМайданщица
Це був просто хіт
а, то от чого він юний орел, Поплавський) Я не знала