Та_шо_ж_таке• 21 октября 2025

Як бути в цій ситуації?

Пишу досить рідко, але тут я в ступорі і не знаю що робити.

Маю стоматолога, до якого ходила багато років. Жінка дивнувата, але я звикла. В мого чоловіка, з яким я вже давно в стосунках, різко заболів зуб. Рознесло щоку. Його стоматолог виїхала, тому я попросила свою подивитись. І ось почав він до неї ходити. Зуб вона йому лікувала 9 місяців і так і недолікувала. Він пішов до іншого і йому все зробили за 2 рази. Прийом у стоматологині моєї був раз на місяць-півтора (щоразу 1200 грн). Лікувала без анестезії. В неї взагалі дивний страх до анестезії. Останній раз я просто вимагала, щоб вона вколола мені, бо я болю не переношу (чому я маю терпіти??). То вона після обіду не коле анестезію, то ще щось придумає. Востаннє вона зробила вигляд ,що коле, потикала в ясна голкою і я відчула як уся ампула тупо витекла мені в рот. Звичайно, що нічого не подіяло і зуб був чутливий. Я вже потерпіла,але то був мій останній похід до неї. Я собі знайшла іншого. Але у свій час (років 6-7 тому) вона врятувала всі мої зуби, за які ніхто не хотів братися і тоді такої дурні з анестезією у неї не було.
Отже, мій чоловік в один з разів оплатив карткою. Загалом вона бере налом. Але тепер, як виявилося через 5 міс, оплата на рахунок клініки не пройшла. І коли стоматолог звільнялася цю нестачу виявили і змусили її оплатити 1200 грн. Вона подзвонила мені, я переказала чоловіку. Він пішов у банк. Гроші дійсно зависли в банку,коли він оплачув. Транзакцію в банку відмінити чомусь не можуть (Укрсиббанк). Так би було простіше. Сказали, що протягом 21 дня гроші надійдуть на рахунок кліники ( а якби ми не звернулися,то гроші лишаються в банку). Але стоматолог вже заплатила свої гроші клініці(з її слів).

Тепер вона дзвонить мені і вимагає ці гроші з мене. Не йому дзвонить, а мені.
Що мені робити?
оксюморон• 21 октября 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
ну що ви мені розказуєте,як ми були в банку? З того боку (клініки) відхилено чомусь.Але гроші на картку не повернулись, а зависли. 21 день на вияснення ситуації.
Так чего вы переживаете, клиника не приняла деньги, вы при чем?
автор Та_шо_ж_таке • 21 октября 2025
Ответ дляоксюморон
бо пише і дзвоне безконечно.я вже просто ігнорю. я не знаю що їй казати.я пояснюю,через 3 дні знову дзвоне. я вперше в такій ситуації.
оксюморон• 21 октября 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
В блок почему не отправите, или сделайте переадресацию на вашего мужчину. Она вас не лечили, чего пристала. Её надо послать, пригрозить полицией и заблокировать.
Я не чарівниця вам• 21 октября 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
їй вже 5 разів і писали,і казали. А вона хоче вже.
Сказать нет. Четко и ясно. Ходили в банк - деньги будут на счету клиники до такого то числа. Дальше уже ваши с ними договоренности. В диалоги не вступать. Будет ещё звонить не брать трубку
оксюморон• 21 октября 2025
Тут два пути, перевести деньги ей на карту, или послать, о чем эта писанина на две страницы?
Помаранчова душа• 21 октября 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Скажіть що то не ваші прблеми і що ви двічі не збираєтеся ніц оплачувати.
А після я б заблокувала, ви ж до неї з такими її заскоками вже все одно не підете, чого собі нерви тріпати?
Садоводница• 21 октября 2025
Забити, хай чекає 21 день, це їх провтик. 5 міс не бачили що недостача, то ще місяць потерпить. Ну і на майбутнє шукати другого лікаря.