Заздрість то погано• 21 октября в 10:31
Чи складно відкрити британську візу?
Хочу в Північну Ірландію , якщо правильно зрозуміла потрібна британська туристична віза. Поділіться свіжим досвідом відкриття
БезникаяЯ• 21 октября в 10:32
В Ирландию для украинцев виза не нужна, а британскую открыть практически нереально для нас
Заздрість то погано
• 21 октября в 10:33
Ответ дляБезникаяЯ
В Північну Ірландію . А чому нереально?
ТигрЛьвович• 21 октября в 10:36
Я була в 40+ країнах.
По Британії в мене відмова.
Їх бентежить все: мала зарплата і велика зарплата, наявність квартири і відсутність, гарний рахунок в банку і немає грошей в банку.
Короче, я скоро їду на Канари, бо віза не треба і вже 2 роки планую в Дубліні, бо теж цікаво і без віз.
Туристичну британську відкрити - це задача з ***.
І вона ж дорога.
116 євро.
При відмові гроші не вертають)
По Британії в мене відмова.
І вона ж дорога.
116 євро.
При відмові гроші не вертають)
БезникаяЯ• 21 октября в 10:38
Ответ дляЗаздрість то погано
В Північну Ірландію . А чому нереально?
Інет пише, що і в північну не потрібно візу
БезникаяЯ• 21 октября в 10:38
Ответ дляТигрЛьвович
Я була в 40+ країнах.
По Британії в мене відмова.
І вона ж дорога.
116 євро.
При відмові гроші не вертають)
По Британії в мене відмова.
І вона ж дорога.
116 євро.
При відмові гроші не вертають)
Навіть не євро, а фунтів
Мати тріля• 21 октября в 10:41
Якщо є нерухомість, чоловік, діти і гроші в достатній кількості за останні 6 міс, то дадуть. 100+ фунтов. Місяць приблизно
Заздрість то погано
• 21 октября в 10:41
Ответ дляБезникаяЯ
В північну потрібно, це Великобританія
Намакушка• 21 октября в 10:46
Ответ дляТигрЛьвович
Я була в 40+ країнах.
По Британії в мене відмова.
І вона ж дорога.
116 євро.
При відмові гроші не вертають)
По Британії в мене відмова.
І вона ж дорога.
116 євро.
При відмові гроші не вертають)
Згодна з вами, ціла епопея.
Я колись отримувала, то мене ледь назовні не вивернули.
Нещодавно отримувала подруга, то розповіла те саме.
До речі, із США колись була така сама історія.
Українцям масові відмови, росіянам — навпаки. Таке враження, що нас американці та британці тупо тримали за третій сорт людей… Не знаю, чи щось змінилось зараз.
Пупуговка• 21 октября в 10:49
Можете ризикнути прилетіти в Дублін по безвізу і зʼїздити автобусом до Белфасту. Документи не перевіряють, але це трошки незаконно)))
Намакушка• 21 октября в 10:50
Ответ дляБезникаяЯ
Потрібно.
ИМХОля• 21 октября в 10:51
Тут уже несколько раз писали, что наоборот уезжают из Ирландии. Там большие проблемы с жильём, погодой и тд
Намакушка• 21 октября в 10:52
Ответ дляИМХОля
Так автору туристическую визу надо.
Заздрість то погано
• 21 октября в 10:55
Ответ дляИМХОля
Мені лише на вихідні зʼїздити потрібно
ИМХОля• 21 октября в 10:56
Ответ дляТигрЛьвович
Я була в 40+ країнах.
По Британії в мене відмова.
І вона ж дорога.
116 євро.
При відмові гроші не вертають)
По Британії в мене відмова.
І вона ж дорога.
116 євро.
При відмові гроші не вертають)
А палестинцев пускают без проблем..
Пукимончиг• 21 октября в 11:14
Я цього року відкривала сама туристичну британську візу. Собі і дітям. Якщо уважно все прочитати скрізь і заповнити, то проблеми жодної не було. Головне зібрати всі документи, подбати про переклад. Мати аргументовані відповіді щодо мети перебування, тощо. 150 євро і золотий ключик у вас в кишені, якщо все інше у вас ок.
в мене офіційна робота (з/п біла не дуже прямо захмарно висока, для Києва це така собі цифра 1500 дол), але ми просто тупо поклали гроші на рахунок в банку перед подачею візи і написали, що це сімейні заощадження. слава Богу, коли не було в минулому зобов´язань декларувати сімейні заощадження, легенда проходить. чоловік в мене на мінімальній з/п, якщо що).
подруга, що працює в туристичній агенції говорить, що наразі візу українцям отримати легше, ніж в минулому. не можу стверджувати, в мене з першого разу пройшло)
Тоскующая• 21 октября в 11:23
Ответ дляНамакушка
Згодна з вами, ціла епопея.
Нічого не змінилося, особливо з США. Трамп відкритий путініст же.
Особиста історія: планувала відкрити туристичну візу в США. Щоб ви розуміли, мене не пускало на наступну сторінку анкети, доки я не включила ВПН (!). Тобто з української IP-адреси мене тупо не пускало на сайт, і це перший етап! Про інше годі й казати