Директриссимо• 21 октября 2025
А як вам ім´я Захар?
Зоя Жорівна• 21 октября 2025
Племінника назвали, йому ніяк не йде.
В моєму розумінні це сильний, плечастий хлопець, здоровий такий. А мій племінник ніжний, маленького росту, худий.
А от однокласник сина Захар, то прямо його. Іде і земля під ним труситься, серйозний такий.
Дощ шпарить, а він в одній футболці і видно, що ні грама не змерз.
Але ми називаємо, то не знаємо яка буде дитина
Дело было давно• 21 октября 2025
В мене син Захар.
Причому, ми коли з чоловіком лише коли пойнайомились, він мені сказав, що в нього точно буде син і будуть звать його Захар. Я ще подумала, тю... дивний, але от маємо сина Захара 😂😂😂
ИзЮмрудная• 21 октября 2025
Примерно также как Игнат, Остап.
Из давних времен.
Главное, чтобы родителям нравилось имя их ребенка.
Из давних времен.
ОхиИВздохи• 21 октября 2025
Мне очень нравится имя Захар. Сына бы обязательно так назвала. И девочку - Захара!
Но это сугубо личные причины.
Все эти Назары, Макары, Максимы не нравятся категорически!
Но это сугубо личные причины.