Барабасиха• 21 октября в 14:23
Интересует такой вопрос
У вас кто инициатор секса? Вы или ваш муж/сожитель? Или в каком процентном соотношении???
Рожки-да-ножки• 21 октября в 14:27
раніше був він 70/30, тепер все навпаки)
але ми багато років разом, уже не то пальто))
Барабасиха
• 21 октября в 14:29
Ответ дляРожки-да-ножки
А якщо багато років разом, то що? Вам уже надоїв чоловік? От недаром кажуть що любвеобільність це хвороба і вона спадкова, якщо батько гуляв і син буде, батько покинув матір і син кине жінку... Ну от якісь такі генетичні звички))
Рожки-да-ножки• 21 октября в 14:35
Ответ дляБарабасиха
я такої закономірності не помічаю.
інколи чоловіки казали мені - мої батьки розлучилися, мені не вистачало батька - я ніколи не розлучусь.
а так да, вчені довели, що однолюби/бабники - це генетичне. просто що люди не підпадають під вплив виключно генів. реальне життя також сильно впливає.