Пургену мне• 21 октября в 16:05

Як сказати про зміну ціни?

Маю декілька квартир на прибирання на вихідні. Вже давно і них працюю більше трьох років. Ціни на послуги піднімаються. Одні господарі самі сказали, що будуть платити 400 грн за годину. Інші платять 300 грн. Ще одні 250 грн. Середня ціна по місту 350 грн. Незнаю як озвучити ціну. Думаю, може сказати, що з нового року буде нова ціна.
дамаАмстердама• 21 октября в 16:06
Да, так и скажите с такого-то месяца повышается стоимость услуг, за час столько-то
Красавица писяная• 21 октября в 16:06
Що входить в собівартість вашої послуги?
175см55кг19лет (она)• 21 октября в 16:07
Скільки годин у вас одне прибирання?
Я не чарівниця вам• 21 октября в 16:07
Так, сказати, що ціна підвищуються з НР дуже нормально. Можна було б сказати і з 1 грудня, за місяць до підвищення.
автор Пургену мне • 21 октября в 16:08
Ответ длядамаАмстердама
Я якась дурна. Мені незручно
автор Пургену мне • 21 октября в 16:08
Ответ дляКрасавица писяная
Прибирання,вікна
автор Пургену мне • 21 октября в 16:09
Ответ для175см55кг19лет (она)
Скільки годин у вас одне прибирання?
По 5 год, є одна квартира 4
автор Пургену мне • 21 октября в 16:09
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Мені чомусь незручно
Я не чарівниця вам• 21 октября в 16:10
Ответ дляПургену мне
Я якась дурна. Мені незручно
Добрий день. Маріванна, ціна години прибирання з 1.12 підвищується на 100/50 грн і становитиме 350/400 грн за годину і не змінюватиметься до червня 2026 року.
дамаАмстердама• 21 октября в 16:10
Ответ дляПургену мне
Я якась дурна. Мені незручно
Почему? Если им не подойдет - вы найдете себе новых клиентов. Это же не ваши друзья , чего вы боитесь
Я не чарівниця вам• 21 октября в 16:11
Ответ дляПургену мне
По 5 год, є одна квартира 4
Ну за одне прибирання нормальна ціна виходить, але ви маєте право на оплату, яку вважаєте справедливою.
Міні-бікіні• 21 октября в 16:11
Ответ дляКрасавица писяная
Какая разница?) Вопрос не в этом.
автор Пургену мне • 21 октября в 16:11
Ответ длядамаАмстердама
Навіть незнаю. Вже за ці роки привикли. Думаю, що підставлю. Хоча головою розумію, що це неправильно
автор Пургену мне • 21 октября в 16:13
Ответ дляЯ не чарівниця вам
В прибирання входить все. Тобто я і вікна мию, і гардероб складаю, і постіль змінюючи, і прання постільного і штор
любименькая• 21 октября в 16:16
Ответ дляМіні-бікіні
Какая разница?) Вопрос не в этом.
Тут люди не читають питання і не для того приходять щоб відповісти по суті
дамаАмстердама• 21 октября в 16:17
Ответ дляПургену мне
Чем подставите? Вы же не с завтрашнего дня поднимаете цену, успеют найти кого-то другого, если им будет дорого
автор Пургену мне • 21 октября в 16:17
Ответ длядамаАмстердама
Ну да. Придётся как-то решиться
Красавица писяная• 21 октября в 16:18
А взагалі, автор погодинна оплато, то якось не правильно. Бо можна розтягнути те прибирання на цілий день.
Треба рахувати квадратний метр, складність, додати розхідні матеріали, трохи на прибуток.
Первоклашка Я• 21 октября в 16:20
Працюю в іншій сфері, але з осені підвищила свій тариф на 20%. Хоча щоб лише наздогнати інфляцію, треба було підняти удвічі точно. Написала тижні за два, чи влаштує вас така-то оплата. Так, переживала, що може хтось відмовиться, а мені кожний клієнт дорогий. Але на диво, всі одразу погодилися. Не можна працювати за низьким прайсом, ви знецінюєте сама себе, не отримуєте задоволення від роботи, підсвідомо якість вашої праці знижується, тобто по суті приходить у відповідність з ціною. Втрачаються стимули для розвитку. Це просто замкнуте коло і дорога в нікуди.
Красавица писяная• 21 октября в 16:20
Ответ дляМіні-бікіні
Какая разница?) Вопрос не в этом.
Матеріали для прибирання хто купує? Якби автор цінила свою працю, то не задавала б таких питань
Красавица писяная• 21 октября в 16:21
Ответ дляПургену мне
Тоді вам давно треба було підняти
Міні-бікіні• 21 октября в 16:21
Ответ дляКрасавица писяная
Такое ощущение, что вам просто нужно на кого-то слить агрессию. У автора вопрос как поднять оплату, все.
Садова гойдалка• 21 октября в 16:22
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Або знайдуть, ту, яка той самий метраж прибере за 2 години
Красавица писяная• 21 октября в 16:22
Ответ дляМіні-бікіні
Отак і підняти. Сказати ротом, що ціна піднімається
Міні-бікіні• 21 октября в 16:23
Ответ дляСадова гойдалка
Пусть ищут.
Мerida• 21 октября в 16:23
Говорите смело. Вы боитесь, что с вами попрощаются? Нет. Потому что люди к вам привыкли, вашей работой довольны, вам доверяют. И за 150 лишних шрн не будут себе же создавать проблемы, чтоб потом искать нового человека
Красавица писяная• 21 октября в 16:24
Ответ дляСадова гойдалка
Треба ще пошукати
Мerida• 21 октября в 16:24
Ответ дляСадова гойдалка
Вы домработниц нанимали когда-то? Если да, вы готовы каждый раз нового человека впускать? Я - нет
Садова гойдалка• 21 октября в 16:24
Ответ дляПургену мне
Ціни на все ростуть.
Можете роботодавця попередити про підвищення за два місяці, щоб він мав змогу переглянути вашу пропозицію і віднайти можливість для оплати.
Садова гойдалка• 21 октября в 16:24
Ответ дляПургену мне
Ого