Барабан для дорослих• 21 октября 2025

Дівчата, що це означає? Тут є лікарі? Я помираю?

Замурмишка• 21 октября 2025
Сало меньше есть нужно
Морковна• 21 октября 2025
Есть проблемы с печенью, но не умираете. Я не врач, просто погуглила)
Обратитесь к врачу.
Ду да ду да ду• 21 октября 2025
Перевіртеся на гепатити
Я Вас не боюся• 21 октября 2025
Допились !
люблю_тортики• 21 октября 2025
По этим анализам диагноз не ставится , ищите ко врачу и лечитесь
Невгамовна шахиня• 21 октября 2025
Ой у меня в разы больше. Не умрёте вы
А_мій_самий_самий• 21 октября 2025
Ответ дляЗамурмишка
Сало меньше есть нужно
И пить меньше
Замріяна• 21 октября 2025
Сдайте биохимию расширенную и УЗИ печени и почек. Какие вы принимаете лекарства, витамины?
Ms. Android• 21 октября 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Перевіртеся на гепатити
О, я якраз здала у інфекціоніста аналізи на гепатити, ВІЛ і сіфіліс. Моя сусідка лікар каже, що такі аналізи бажано здавати щороку не залежно від того чи була можливість зараження. То якраз була у інфекціоніста з підвищеними моноцитами і за здала. Благо, що всі негативні. Ніби розумію, що таких хвороб не має бути, а результати забирати все одно було страшно
Янгол в камуфляжі• 21 октября 2025
Ответ дляЗамурмишка
Сало меньше есть нужно
Їм сало навіть влітку, печіночні проби ідеальні.
автор Барабан для дорослих • 21 октября 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Перевіртеся на гепатити
В і C негативно
Смурфик• 24 октября 2025
Вы принимали перед этим какие-то препараты курсами?
У меня такая картина была от флутафарма, я понижала им гормон тестостерон. Все побочки на жкт остро прочувствовала и алт/аст были очень повышены.
На гепатиты тоже стоит сдать анализы, чтобы исключить их.
автор Барабан для дорослих • 24 октября 2025
Ответ дляСмурфик
Так. Лікувала гастродуоденіт. Дуже багато препаратів. Гепатити B і C негативні
Смурфик• 24 октября 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Скорее всего препараты так повлияли на печень