Санта Барбара• 22 октября 2025
Квіткова і Бражко
Просто нереальна хімія між ними , для мене вони еталон сучасних романтичних відносин- вона харизматична, самодостатня, впевнена у собі з безмежною енергією.Він меньше впевнений у собі, закоханий до нестями швидко зробив їй пропозицію, щоб не одружився на ній хтось інший.На всіх фото вона королева, а він щасливий вже від того, що може бути
поруч з нею.Дівчата, ось так і має бути, а не навпаки.Памятайте, що Ви варті саме такого кохання.Всім гарного вечора🌷
Санта Барбара
• 22 октября 2025
Ответ дляРадість моя
Ник у Вас прикольный, я как раз живу в этом городе ))
Оо и как Вам там:)?
Радість моя• 22 октября 2025
Ответ дляСанта Барбара
Оо и как Вам там:)?
7 лет уже с мужем и котом, мы из Киева сами. Я в Украину постоянно хочу и часто езжу, а в остальном как в США, но недвижимость в этом городе не сможем купить никогда )))
Хлопаю ресницами• 22 октября 2025
Ответ дляРадість моя
Чому не зможете?
Санта Барбара
• 22 октября 2025
Ответ дляРадість моя
Многие все таки мечтают вернуться в Украину и купить себе домик где нибудь в Закарпатье.
Вмію заміряти найкраще• 22 октября 2025
Они ж вроде расписались тайно. Она на днях показывала паспорт, хоть и прикрывала, но там фамилия Бражко
Санта Барбара
• 22 октября 2025
Ответ дляИщу-брожу
Тема про нонеймів, прикольно, але ні.
Ми живемо в епоху популярності блогерів, а не зірок естради, або кіно.Тому у кожного свій ноунейм і це до речі прикольно:)
Ищу-брожу• 22 октября 2025
Ответ дляСанта Барбара
Я погуглила, проститутка і лизун, гарний приклад для наслідування. Дуже шкода що зараз мода на повій.
Малая еще та• 22 октября 2025
«Ось так має бути» — якби вона справді була з батьком свого сина, Добриніним.
Але ця Квіткова — фікція. Навіть дитину народила для піару. Її життя нічого не несе за собою: картинка, за якою – пустота.
Санта Барбара
• 22 октября 2025
Ответ дляМалая еще та
Знову ця упередженість до жінок.Навряд чи Ви би таке написали про Добриніна, якщо він би ішов від неї,а не вона від нього
Радість моя• 22 октября 2025
Ответ дляСанта Барбара
она от него ушла? я их смотрела в Холостяке.
про недвижимость - потому что это один самых дорогих городов США, а нам уже по 50 или чуть больше
Малая еще та• 22 октября 2025
Ответ дляСанта Барбара
Я й знати не знаю, як у них усе було.
Але бачила їхні стосунки в проєкті — і відразу сказала:
«Це голий піар. І нічого більше».
І це було ще задовго до весілля та сина.
Чого варте тільки їхнє змінення справжніх імен та прізвищ.
Гра на публіку. Показове життя.
Це і є «життя Матюніної й Владислава Вакуловича. Ой, Квіткової і Микити 🤣🤣🤣
«Це голий піар. І нічого більше».
Гра на публіку. Показове життя.
Кукарикуууууу• 22 октября 2025
Ответ дляСанта Барбара
меня тошнит от из рекламной компании