Тут как тут• 22 октября 2025

Яким пристроєм по сонячній зарядці Ви задоволені?

Для освітлення щось,для зарядки телефона?
З ТЕМУ
7_кг_рыбы• 22 октября 2025
В смысле? Вы контроллер подбираете ?
andrey_spec• 22 октября 2025
Думаю, що будуть задоволені ті, у кого весь дах в панелях. Тих ,хто задоволений пластинкою 5 см на пауербанку ви не знайдете.
автор Тут как тут • 22 октября 2025
Ответ для7_кг_рыбы
В смысле? Вы контроллер подбираете ?
Щось купити собі ,як джерело енергії
Не вмію заміряти• 22 октября 2025
Питання не зрозуміло. Сформулюйте інакше.
автор Тут как тут • 22 октября 2025
Ответ дляandrey_spec
Навіть для лампочки?
Ishoy• 22 октября 2025
С Тему ничего толкового на солнечной энергии Вы не купите. Доя освещения берите на аккумуляторе или батарейках (батарейки лучше)
7_кг_рыбы• 22 октября 2025
Ответ дляТут как тут
Щось купити собі ,як джерело енергії
Любая панель от 10 ватт и больше под удобные размеры+ контроллер+ аккумулятор
автор Тут как тут • 22 октября 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Та щось на підхваті аби було,щоб зарядити телефон,або лампочка якась трохи світила.
Типу павербанк сонячний
автор Тут как тут • 22 октября 2025
Ответ дляIshoy
Дякую.
Поки що гірлянди працюють.
Надворі,але скільки-не знаю.
Кожен вечір гарно горять
7_кг_рыбы• 22 октября 2025
Ответ дляТут как тут
Типу павербанк сонячний
На розетке море панелей, под любой кошелек. Можно купить, поставить на лоджии и радоваться. У меня свет в квартире разведен с панелей
автор Тут как тут • 22 октября 2025
Ответ для7_кг_рыбы
Чудово!
А яка ціна питання?
Не вмію заміряти• 22 октября 2025
Ответ дляТут как тут
Типу павербанк сонячний
Лампочки є акумуляторні аварійні. Працюють як звичайні.поки світло є заряджаються. Світло вимикається, вони автоматично включаються. Телефон і банку можна заряджати просто від сонячної батареї. А можна електростанці.
7_кг_рыбы• 22 октября 2025
Ответ дляТут как тут
Чудово!
А яка ціна питання?
Все равно что спросить -хочу смартфон, подскажите сколько стоит? От 700 гривен за небольшую панель и до тысяч долларов
7_кг_рыбы• 22 октября 2025
Это надо чтобы вы рассказали у вас квартира или дом. Сколько места под понесли можно выделить, есть ли выход на южную сторону, в какую сумму хотите уложиться..
Дякую_аж_підскакую• 22 октября 2025
а на стіну зовнішню одну панель можна повісти в багатоквартирному будинку? Якщо південна сторона на вікна? Не для того аби повністю ’електрохарчуватися’, але мати хоча б освітлення чи зарядити телефон
7_кг_рыбы• 22 октября 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну а чего нет ?
Альфред Шнитке• 22 октября 2025
Ответ дляandrey_spec
у мене в батька панелі, ьипу міні електростанція. Взимку потужність порівняно з літом в раз 10 менше .. коли хмарно і менше сонця, то взимку воно набагато менше світла дає
Альфред Шнитке• 22 октября 2025
Ответ дляТут как тут
Щось купити собі ,як джерело енергії
сонячна сторона?
Альфред Шнитке• 22 октября 2025
Ответ дляТут как тут
Типу павербанк сонячний
павербанк той дивіться скільки годин на сонці має заряджати ще й за умови що сонце є і воно яскраве.
Краще хороший павербанк взяти від мережі.
Альфред Шнитке• 22 октября 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
теоретично можна.
автор Тут как тут • 22 октября 2025
Ответ для7_кг_рыбы
Я перепрошую за некомпетентність,але одна лампочка аби світила.
автор Тут как тут • 22 октября 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
сонячна сторона?
Так
автор Тут как тут • 22 октября 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
Дякую.
Маю хороший
7_кг_рыбы• 22 октября 2025
Ответ дляТут как тут
Вы в квартире живёте или в доме ?
автор Тут как тут • 23 октября 2025
Ответ для7_кг_рыбы
Вы в квартире живёте или в доме ?
Дом.два етажа
7_кг_рыбы• 23 октября 2025
Ответ дляТут как тут
Дом.два етажа
Откуда тогда странное желание включать одну лампочку ? Мне интересно,если не секрет, где она будет светить? Кухня, спальня , туалет,ванная, прихожая, кладовка, чердак?))
автор Тут как тут • 23 октября 2025
Ответ для7_кг_рыбы
Дедушке.
Ми собі порадимо)
7_кг_рыбы• 23 октября 2025
Ответ дляТут как тут
Дедушке.
Ми собі порадимо)
А пока вы себе придумали, но дедушке лампочку не сделали - дедушка в темноте сидит ?