Слухи-руки не распускаю• 22 октября 2025

Відшили Полякову

В офіціальному акаунті в Instagram Суспільного з´явилася заява, в якій йдеться про те, що Суспільне Мовлення несе відповідальність перед українцями й не може змінити правила, які вже були оприлюднені на сайті.

"Суспільне Мовлення несе відповідальність перед суспільством, враховує реалії воєнного часу і вважає неприпустимим представлення України артистами, які вели концертну діяльність на території держави-агресора, в АР Крим та/або на іншій окупованій території України після 15 березня 2014 року та на території Республіки Білорусь після 24 лютого 2022 року", – йдеться у заяві.
Смячиком• 22 октября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
чому вам так важко прийняти СВОЮ, НАШУ, УКРАЇНСЬКУ перемогу?? Шо за комплекси меньшовартості?? В неї прекрасний номер, візуал, голос, та й творчіть не про шлепки а нішева. Цілком розумію, що її ніша вам просто недосяжна та незрозуміла. Але не треба поносити все що вам незрозуміле, можливо, питання у вас, а не у співачки, котра перемогла на конкурсі молодих виконавців, котру відмітило жюрі НХв, Пугачова. Котра перемогла на нац відборі, на Євробаченні. Але Баба Яга проти, ага.
чи ви таки з Урала?
А кто сказал, что я должна принимать Ваш выбор? Кто сказал, что это - выбор всех, или, хоть, большинства украинцев? Вы так и не ответили про популярность Меловина.
КохайтесьЧорнобровi• 22 октября 2025
Ответ дляСмячиком
Ну и много спонсоров привлечет Вася Пупкин, ’молодой, талантливый и нищий’?? А про ’финансируется НСТУ’, вообще насмешили - они кому принадлежат? Кто спонсирует их?
Це проблеми Васі Пупкіна. Значить виступ буде скромніший, без ништяків.
КохайтесьЧорнобровi• 22 октября 2025
Ответ дляСмячиком
Ніхто не каже приймати наш чи будь-кого іншого вибір, звісно у вас може бути свої вподобанян та думка. Але засирати та знецінювати своє?? Засирати свої перемоги, здобутки та досягнення? Про це мова.
Смячиком• 22 октября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
И место, допустим, не третье, а 11. В чем, тогда. смысл ехать, если не целиться на победу?
Смячиком• 22 октября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ага, то есть вот это ’свое’ должно быть ценнее логики и правды? Так, мы тогда, русскими станем. У них, тоже, есть ’свое’, а все, кто думает, что ’свое’ могло бы быть и получше - враги.
КохайтесьЧорнобровi• 22 октября 2025
Ответ дляСмячиком
і шо?? Пригадайте іспанця чи португальця, котрий переміг на ЄБ в Києві. В нього номер був максимально простим.
КохайтесьЧорнобровi• 22 октября 2025
Ответ дляСмячиком
Удалено администрацией...
Смячиком• 22 октября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Так, испанца, или португальца?) Я Сашу Рыбака помню - классный, запоминающийся, я помню бородатую Кончиту Вурст - крайне необычная особа, ту же, Верку Сердючку помню, снова-таки - необычная, Руслана - яркий номер. И Грынжол дебильных помню, снова-таки, хоть и дебильные, но от всех отличались.
Смячиком• 22 октября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Удалено администрацией...
О! А с каких это пор, татары стали ’всем украинским’? Они всегда подчеркивали себя, как отдельную нацию.
P.S. Без оскорблений можете? И мы отклонились от темы обсуждения - если не брать во внимание объективные причины, по которым Полякова не может выступать, чем её номера хуже других?
КохайтесьЧорнобровi• 22 октября 2025
Ответ дляСмячиком
ну от ще погугліть Сальвадора Собрала, переможця ЄБ2017.
Смячиком• 22 октября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Если ’погуглить’, то можно найти кучу и кучу участников, и победителей, и проигравших. Вопрос, кто из них запомнится дольше, чем на 1-2 дня?
КохайтесьЧорнобровi• 22 октября 2025
Ответ дляСмячиком
Запит від вас був в кореляції грошей на виступ, помпезності виступу та перемогою. Я вказала ( за допомогою виступу цього співака) лише на те, що кореляції ніякої нема.
От мені цей виступ запамятався, як і творчість Джамали та Меловіна. Вам-ні. Що ж. Буває.
Доктор Хаос• 22 октября 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ой, жесть, акцент у нее сильно слышен и песня опоздала лет на 10
Все Евровидение опоздало навсегда.

На Полякову плевать, но аргумент у нее хороший - почему ей с выступлением в России нельзя на конкурс, а Джамала с такими же выступлениями в жури сидит бессменно.
КохайтесьЧорнобровi• 22 октября 2025
Ответ дляСмячиком
Полякова не підходить під умови конкурсу. По цій причині не пройшли декілька учасників. Аліна Паш, Марув. Чому для Полякової має бути виключення?? Подальші роздуми щодо якості її номерів не мають жодного сенсу.
КохайтесьЧорнобровi• 22 октября 2025
Ответ дляСмячиком
В смислі?? Ви точно зрозуміло шо ляпнули?? Джа громадянка України, виступала за Україну, перемогла Україна. Відколи перемоги України перестали бути українськими??
За вашою логікою перемоги Жана Беленюка треба віддати африканській країні?
А українка Анастасія Приходько якось представляла росію на ЄБ, тож її перемогу треба віддати Україні (якби виграла)? Правильно вас зрозуміла?
Котомафия• 22 октября 2025
Ответ дляПуГоФФка
Так наш президент у моцкві виступав.
Аяяяй, що ж робити..
Суспільне, напевно, рве волосся.
А, чи то на світовому просторі не проблема, головне, щоб не на співучому якомусь конкурсі
Это суспильство ,кажется,все хавает,а ничего нигде не рвёт.
И память,и интеллект как у гуппи
Варена цибуля• 22 октября 2025
Ответ дляПерша скрипка
Это лучшее, что могло произойти для Поляковой. Если бы она поехала, то по любому бы обьявились хейтеры, что бы тоже попытались еще больше загадить ее репутацию. Обгаживать знаменитостей сейчас модно
Та прям таки модно, вони такі люди як і всі, одним подобаються, іншим ні, так було, є, і буде у всі часи.
Варена цибуля• 22 октября 2025
Ответ дляМао_Мяо
Она типа покаялась и выбрала Украину,но! борзеть не надо,а она явно оборзела. Смотришь как она интервью даёт - какое то хамло..и этим Украина должна гордиться? Ну уж нет..
Ви праві, вона посередність, тому що з гарним голосом дуже багато українців, а країну обрала вона суто для себе, думаю бізнес чоловіка її саме тут, і вибір очевидний. А українцям глибоко плювати де вона скаче, тут, чи там. Ну хіба, купці прихильників її творчості буде ні.)
Варена цибуля• 22 октября 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Возможно,вы предвзяты. Я то Евровидение не смотрела,потом читала обсуждение -и пересмотрела - там шикарный номер, визуал, голос , мелодия. Безотносительно текста. Очень красиво.
Повністю з вами згодна
Варена цибуля• 22 октября 2025
Ответ дляПуГоФФка
Так наш президент у моцкві виступав.
Аяяяй, що ж робити..
Суспільне, напевно, рве волосся.
І ви праві 100%
Мао_Мяо• 22 октября 2025
Ответ дляСмячиком
Моя б воля, я б вообще туда отправила Grandma´s Smuzi - вот где харизма, номера, злободневность. Но,увы - рок это, в основном, скандинавские страны выставляют. А Джамала - ну, не воспринимаю я эти сопли без понятного текста с вытьем. Ну, ок, есть у неё октавы, или что там, можно ж было это красиво применить?
Жаль нет рыгающего смайла
Хомо_сапиенс• 22 октября 2025
На євробачення беруть лише підарів, вони там в фаворі.
Або якщо пісня має політичний підтекст, котрий на даний момент підтримується Радою Європи
ПоЗиТиВнАя• 23 октября 2025
Ответ дляПуГоФФка
Так наш президент у моцкві виступав.
Аяяяй, що ж робити..
Суспільне, напевно, рве волосся.
Ага виступав а ще що говорив , як батьківщину свою називав , забулось мабуть уже , а жарти оті про ато? Ну це ж просто за гранню
Смячиком• 23 октября 2025
Ответ дляМао_Мяо
Жаль нет рыгающего смайла
Там выше сказали, что нельзя - если украинское, плевать, нравится оно Вам, или нет, а восхищаться должны!
Смячиком• 23 октября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Вы можете понимать, что хотите, и как хотите, но если человек говорит о себе ’я крымская татарка’, значит, она в первую очередь татарка, а не украинка. Это, если отвечать на Ваш вопрос четко, а если по существу - Вы прекрасно понимаете, чо у коренных татар и типичных украинцев слишком много различий, что бы быть ’своими’ друг для друга.
Смячиком• 23 октября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Эммм а почему Вы не читаете то, что пишут, прежде, чем комментировать? Я изначально сказала - она неплохой вариант, но нарушила - будь добра выгребай.