Мальчижка• вчера в 19:29
❗️Загроза з Білорусі реальна
❗️Загроза з Білорусі реальна, російський генштаб зараз активно прораховує і планує операції наступальних дій з півночі. Це значить фронт ще збільшиться, – Сирський.
Пішла вода в хату.
Сирожено_пирожено• 1 час назад
Ответ длянаКоблучках
Сирського взагалі складно зрозуміти, може – не може, реально – нереально, буде – не буде. Нехай подзвонить своїм і дізнається, що там і як, щоб не гадати
Бо він телепень, що є що нема
Розбещена цяточка• 1 час назад
Ответ дляСирожено_пирожено
Бо він телепень, що є що нема
Він не телепень, він кацап
Сирожено_пирожено• 1 час назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Він не телепень, він кацап
Для мене це взагалі нонсенс
Борщик• 49 минут назад
Ответ дляБез комплексів
Хороша знайома живе в Гомелі. Сказала, будують там великі крематорії
Оце вже найбільш реальна інфа і нажаль ніяк не оптимістична, а звідки знає, що саме крематорії будують, а не що інше ?
Розбещена цяточка• 35 минут назад
Ответ дляСирожено_пирожено
Для мене це взагалі нонсенс
Це не нонсенс, це оманський договірняк: що з проукраїнськими і рідними військових на окупованих територіях всі знають((( а тут у всієї зелупської верхівки рідні на рашці на керівних посадах, бізнес ведуть, процвітають...