Мальчижка• 19 мая в 19:29

❗️Загроза з Білорусі реальна

❗️Загроза з Білорусі реальна, російський генштаб зараз активно прораховує і планує операції наступальних дій з півночі. Це значить фронт ще збільшиться, – Сирський.

Пішла вода в хату.
Сирожено_пирожено• 19 мая в 23:10
Ответ длянаКоблучках
Сирського взагалі складно зрозуміти, може – не може, реально – нереально, буде – не буде. Нехай подзвонить своїм і дізнається, що там і як, щоб не гадати
Бо він телепень, що є що нема

Розбещена цяточка• 19 мая в 23:14
Ответ дляСирожено_пирожено
Бо він телепень, що є що нема
Він не телепень, він кацап
Сирожено_пирожено• 19 мая в 23:19
Ответ дляРозбещена цяточка
Він не телепень, він кацап
Для мене це взагалі нонсенс
Борщик• 19 мая в 23:43
Ответ дляБез комплексів
Хороша знайома живе в Гомелі. Сказала, будують там великі крематорії
Оце вже найбільш реальна інфа і нажаль ніяк не оптимістична, а звідки знає, що саме крематорії будують, а не що інше ?
Розбещена цяточка• 19 мая в 23:58
Ответ дляСирожено_пирожено
Для мене це взагалі нонсенс
Це не нонсенс, це оманський договірняк: що з проукраїнськими і рідними військових на окупованих територіях всі знають((( а тут у всієї зелупської верхівки рідні на рашці на керівних посадах, бізнес ведуть, процвітають...
КрестьянинДиор• 20 мая в 08:45
Ответ дляРозбещена цяточка
Який батька прийде? Ота фіранка вусата? Куди воно може прийти, коли вже десятий рік генштаб білоруських військ напряму підпорядкований генштабу росії, а на всіх майже керівних армійських посадах русня або білоруські малороси з кацапським аусвайсом в кишені? Коли такі, як ви, вже нарешті зрозуміють, що воно - просто ширма?
Не батька піде, а путін дасть відмашку виступити відкрито бульбашам
Нам від того не легше чи батька чи бульбаші під керівництвом главкацапа.