ГЛЮкоза• 22 октября в 16:24
з 8 ранку немає світла і вже є повідомлення, що знову вимкнуть, а коли включать?
Будинок на електриці, світла нмеає з 8 ранку, навіть не вмикали на секунду і вже прийшло сповіщення, що знову через декілька хвилин вимкнуть..
Ну якось ж можна це питання регулювати з будинками, що повністю на електриці! Дитина холодна, голодна в квартирі, роботу не покинути.
Просто нити, бо знаю, щи ми зі своїми проблемами навфі нікому не потрібні.
Якто-не знають, що мешканцям де все на електриці це просто жопа.
ГЛЮкоза
• 22 октября в 16:25
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Когда включат? Когда смогут.
ну на декілька ж годин можна дати, у нас же газу немає
Триндичіха Байрактар• 22 октября в 16:26
Ответ дляГЛЮкоза
Выключает не потому что надо, а потому что сеть не держит
ЗаведУющая• 22 октября в 16:26
Їм посрать. В нас теж не було, а тепер графік з 16:00. Сподіваюсь, в 20:00 порадують
Ответ дляГЛЮкоза
Вопросы газа надо решать индивидуально. Купить баллон и плиту например или на улице варить пищу.
ГЛЮкоза
• 22 октября в 16:26
Ответ дляТриндичіха Байрактар
в будинках з газом тримає, а у нас ні. окремий полюс просто виходить
ГЛЮкоза
• 22 октября в 16:27
Ответ дляТриндичіха Байрактар
куди я той балон впру? зірвати підїізд? ви хоч думаєете, що пишете
Триндичіха Байрактар• 22 октября в 16:27
Ответ дляГЛЮкоза
Потому что все мерзлячки включили кондеры и дуйчики. Вот сеть и накрылась
Триндичіха Байрактар• 22 октября в 16:28
Ответ дляГЛЮкоза
Есть маленькие 5 литров
ГЛЮкоза
• 22 октября в 16:28
Ответ дляТриндичіха Байрактар
я це розумію, але владу ні. де будинки на електриці-має бути окреме відключеня і графіки, зими ще немає, а зимою що повмираємо всі. блін, так і війни не потрібно!
Триндичіха Байрактар• 22 октября в 16:29
Ответ дляГЛЮкоза
Угу, там все ТЭЦ разбиты а вам подавай окреми
ГЛЮкоза
• 22 октября в 16:29
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Есть маленькие 5 литров
скажу дитині 6 , щоб балон увімкнула і підігріли собі їсти чи посрала і руки помила. блін, ви як згарячки пишете
ЗаведУющая• 22 октября в 16:29
Ответ дляГЛЮкоза
Я не бачу, що та пише, бо чс.
Якщо газовий балон, то в моїх знайомих маленький і плитка газова. Але то треба розум мати. Я боюсь балонів.
ГЛЮкоза
• 22 октября в 16:29
Ответ дляТриндичіха Байрактар
ще раз пишу- в будинках з газом світло є
Ответ дляГЛЮкоза
Ваш вариант? слушаю, тоже такая проблема
ГЛЮкоза
• 22 октября в 16:30
Ответ дляТриндичіха Байрактар
мій варіант- не пишіть мені, бо ви, на своє щастя, зовсім не в темі.
Триндичіха Байрактар• 22 октября в 16:30
Ответ дляГЛЮкоза
Все правильно, там потребление меньше
ЗаведУющая• 22 октября в 16:30
Ответ дляГЛЮкоза
А як в селі , де газу немає? Балони стоять. І діти вмикають
Ответ дляГЛЮкоза
Я пишу туда куда хочу и кому хочу. Имею свое мнение.
Єдина Країна• 22 октября в 16:31
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
ГЛЮкоза
• 22 октября в 16:31
Ответ дляЗаведУющая
ще в полі родили, давайте на гірше рівнятися. а навітья кщо так-то помре одна сімя, а в мене підїзд весь бомжами стане , а це 25 поверхів
Пожмаковна• 22 октября в 16:31
всем посрать
2 года назад сидели без света и отопления - кого это волновало? аж никого
Єдина Країна• 22 октября в 16:32
В країні кожен сам собі преЗЕдент і я вам нічего не должен
ЗаведУющая• 22 октября в 16:33
Ответ дляГЛЮкоза
І як виросла з газовим балон в бабусі?
Ну, понийте тут, може хуйло почитає
Триндичіха Байрактар• 22 октября в 16:33
Ответ дляЄдина Країна
Удалено администрацией...
Купите зарядную станцию и не мучайтесь
ГЛЮкоза
• 22 октября в 16:33
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Блін,ну це очікувано було! Чого не підготовились?
всі пауери сіли, до плитки як я підготуюся?
Черный Ловелас• 22 октября в 16:33
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Будет блэкаут. Важно бороться со стрессами - помогают дыхательные упражнения’, - советник ОП Милованов
Делаем вдох и выдох вдох и выдох
Єдина Країна• 22 октября в 16:33
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Купите зарядную станцию и не мучайтесь
Ответ дляПожмаковна
всем посрать
И сейчас переживем
Война завтра не закончится