Шлях до зірок• Изменено 05 октября в 00:42

Коли вже легше?

Будь ласка, не пишіть стандартне ’легше вже було до народження дитини’. Зараз дитині 10 міс. Дитина дуже довгоочікувана і запланована. Спочатку ще було якось простіше незважаючи на часті пробудження вночі. Але тепер якась апатія до всього. Не можу виспатись, хоч сплю. Не можу відпочити, хоч і маю пару год перед сном, як оце зараз. Нічого з улюблених занять не приносить задоволення більше, якось все втратило сенс. Інтимних стосунків не хочеться від слова = взагалі (хоча, раніше все норм було з лібідо). Не думаю, що це післяпологова депресія, бо до пів року дитини, чи навіть більше в мене все з цим було нормально. Це більше про вигорання. Поділіться своїм досвідом. Коли Ви знову почали отримувати задоволення від життя? Як не скотитись в депресію? Маю іноді допомогу від мами у вигляді того, що вона приготує їсти і привезе (кілька разів у міс.). Чоловік ніби щось і допомагає, але цього все одно недостатньо, він мене в повній мірі не розуміє наскільки це важко все. Невже задоволення від життя не повернеться? Хочу знову, щоб у мене були ’мрії усього мого життя’, а не здавались, як зараз - раптом фігнею. Вибачаюсь за ниття.
P.S. Дитину люблю, про її наародження звісно не шкодую.
осень харашо• 05 октября в 00:44
Когда за вторым ребёнком?)
Мульйонерша• 05 октября в 00:44
Когда в сад пойдет .
Потом в подростковом снова капец как сложно будет . Это аттракцион на всю жизнь
ВільнаНазавжди• 05 октября в 00:45
А няню взять может?
Заюшка_хозяюшка• 05 октября в 00:47
Моя невестка так 4 раза наполнила свою жизнь, скучно ей не было это точно. Но и няня была и не работала она, любила шоппинг, ремонтом заниматься, шампанского выпить, вкусный кофе и тд
пані Солоха• 05 октября в 00:50
Залишайте дитину на чоловіка чи на няню і займайтеся улюбленими справами. З появою дитини життя не зупиняється
автор Шлях до зірок • 05 октября в 00:51
Ответ дляВільнаНазавжди
А няню взять может?
Я не впевнена, що таку маленьку дитину зможу залишити на зовсім чужу людину(
автор Шлях до зірок • 05 октября в 00:53
Ответ дляпані Солоха
В тому і проблема, що чоловік не відпускає майже нікуди одну. Пояснити чому не хоче кілька годин сам посидіти з дитиною відмовляється, вже були скандали з цього приводу. Ми можемо звісно вийти в кафе, чи на каву, що і робимо час від часу. Але я хочу побути трохи сама, без них двох. Хоч на кілька годин.
пані Солоха• 05 октября в 00:56
Ответ дляШлях до зірок
В сенсі не відпускає? Чому ви взагалі дозволу питаєте?
Мульйонерша• 05 октября в 01:01
Ответ дляШлях до зірок
Мама подруга может вам помочь ? Соседка ?
автор Шлях до зірок • 05 октября в 01:01
Ответ дляпані Солоха
Та я не те, що питаю. Він ж бачить, до прикладу, що я кудись збираюсь. Запитує куди. І якшо я кажу, що хочу піти сама - одразу невдоволення, якісь претензії. З дитиною гуляти теж майже нереально випхати. Це буде максимум на хвилин 40-50, з величезним невдоволенням і до, і після. Хоча, якщо йдемо всі разом, то ніколи не каже, що щось не так. Хіба може запропонувати, що він за цей час щось зробить в квартирі (прибирання, але він ліцсно це робить). Його поведінку не розумію.
пані Солоха• 05 октября в 01:01
Ответ дляШлях до зірок
Ну залишили дитину кому і пішли, в нього такі ж зобовʼязання щодо неї як і у вас
Мульйонерша• 05 октября в 01:02
Ответ дляШлях до зірок
Не все мужчины в восторге от детей (( особенно маленьких . Бывает
БершкомангоЗар• 05 октября в 01:02
Ответ дляШлях до зірок
Вот потому вы и уставшая.
Мама, подруга, няня?
Гигиенишвили• 05 октября в 01:03
В 18+, коли поїхала з дому. Найважчими були 14-18 років
автор Шлях до зірок • 05 октября в 01:04
Ответ дляМульйонерша
Мама теж хоч і помагає з приготуванням їжі, але не хоче прям на себе вішати онуку. Погуляти іноді годинку- ок, але не більше по час у. Або теж хоче, щоб я йшла з ними обома. Передягати памперс, одягати, купати дитину теж не особливо горить бажанням. Бо ’вона вже і так допомогла мені з їжею, а тепер приїхала в гості до внучки’. Я їй вдячна за допомогу з їжею дійсно, але хотілось б в іншому хоч деколи трішки допомоги.
автор Шлях до зірок • 05 октября в 01:08
В мене просто самої вже зникає бажання принарядитись і зробити мейк (раніше останнє дуже любила, маю гор косметики). Думаю ’оце зараз зібратись, потім чоловіка вислуховувати’ і воно якось мене в оцей вихор засосало і що раз то і більше. Апатія до всього від того, що не можу норм відпочити, чи принаймні розвіятись ще гірше впливає на становище. Якесь замкнуте коло.
постою_послушаю• 05 октября в 01:11
Ответ дляШлях до зірок
Расскажите маме то, что написали здесь. Попросите не помогать с едой, а приехать со свежими силами и отпустить вас одну погулять. Или еще как вариант пригласите няню на то время, пока бабушка гостит у вас, так ей будет ненапряжно и не надо будет памперсы менять и т.д.
Но я, честно говоря, думаю, что возможность побыть одной пару часов вас не спасёт. Это вы просто уцепились за этот вариант как за объяснение, почему вы так себя чувствуете, потому что в остальном, всё вроде нормально.
На самом деле депрессия бывает не только послеродовая. И, похоже, у вас именно она. Сходите к врачу, просто поговорите
постою_послушаю• 05 октября в 01:13
Ответ дляШлях до зірок
А куда вы вообще собираетесь идти накрашенная и нарядная? Что планируете делать в эти несколько часов?
автор Шлях до зірок • 05 октября в 01:14
Ответ дляпостою_послушаю
Дякую дуже Вам за пораду. Можливо дійсно, що почалась депресія, а я все надіюсь, що я справлюсь сама з своїми емоціями, а щось не дуже виходить.
автор Шлях до зірок • 05 октября в 01:15
Ответ дляпостою_послушаю
Пройтись по тц, зайти в кафешку, попити каву в тиші, зїсти смачний десерт. І все це сама самісінька (я просто інтроверт, насправді). Можна і без тц, просто кафешка і кава, і наприклад книга в тиші.
З горіха зерня• 05 октября в 01:16
Мне стало полегче, когда старшему исполнился год. Мне стало с ним интересно) Я с ним доиграла и досмотрела, и дочитала/дослушала все, что не получилось в моем детстве. Сейчас вспоминаю и понимаю, что с его года до 3,5 я была абсолютно счастлива. А потом родился младший)) вот кто дал прикурить. А теперь они оба мои лучшие друзья.

Автор, наслаждайтесь детством своего ребенка, это как один миг, бах и ему уже 22)
Працівниця року• 05 октября в 01:23
Кто вам тут точно что-то скажет? Все зависит от ребенка. С моим в таком возрасте особых проблем не было, газы я смогла предотвратить, как я считаю, когда лезли зубки, тоже было терпимо.
Вам нужно время для себя, для отдыха и восстановления. Пусть муж занимается с ребенком половину воскресенья, например.
Lacrimo• 05 октября в 01:24
Час на побути на одинці я використовувала в любому можливому випадку. Ходила з дитиною всюди куди хотіла сама. Також встигала побути на одинці в часи коли дитина на вулиці в піску, а я на лавці. Коли заснула в колясці теж. Треба завжди по максимуму думати про свої бажання і реалізовувати їх. Тобто не викладатись з дитиною на повну, а завжди підлаштовувати побут і обовʼязки так, щоб було максимально зручно мамі - там і мама буде спокійнішою, і депресія не накриє. На таку погоду і без дітей накриває.
Гжегож Бженчишчикевич• 05 октября в 01:26
Мне жизнь нравилась и в первые месяцы и годы ребёнка. Но я не старалась быть супермамой. В спортзал пошла через полгода после КС, брали ребёнка с собой в театр, в музей, в кафе , на море, да везде. Много с подругами с детьми гуляли в парках , на набережной и т.д. Вы сами создаёте себе настроение.
Амелі на мілені• 05 октября в 01:35
Мне в 3 года со старшим стало легче.
Продаю витрішки• 05 октября в 01:43
На самом деле легче будет быстрее, чем вы думаете. У меня детям 3.6 и 1.6 - оба раза становится гораздо легче, как научатся ходить. А если вы ещё на ГВ, то ближе к завершению выработки молока либидо вернётся, все будет ок.
Только если муж не понимает вашей нагрузки с малышом, проблема либидо не в ребенке, а в муже. Оставляйте ему ребенка и идите отдыхать, т.к. он не понимает, каково быть привязанным 24/7. Если не хочет сам заниматься, ищите няню, не бойтесь, найдете своего человека. Мне няня помогает - мы раз в неделю с мужем куда-то ходим вдвоем без детей, красота. И я могу поделать что-то своё (шью дома для семьи), пока дети рядом под присмотром няни. И элементарно в туалет и душ сходить самой, в одиночестве, не боясь, что дети куда-то влезут.
dahashutka19• 05 октября в 01:43
Вам потрібен відпочинок. Покажіть чоловікові статті, що трапляється з жінками від депресії.
Або няня, або нехай сам сидить з дитиною як мінімум раз на тиждень весь день
Ширли-Мырли• 05 октября в 01:49
Самый прекрасный возраст с 3!месяцев и до 10 месяцев. А потом следи чтоб не гепнулся, не сожрал лишнего, кризисы. Это писос, не знаю когда легче
Тракторні війська• 05 октября в 02:49
Так а что вам тяжело я не пойму? Посадили в коляску и идите себе гуляйте.
Тракторні війська• 05 октября в 02:50
Ответ дляШирли-Мырли
Когда в институт поступит и уедет