Зам. зав. Анонима• 14 сентября в 15:49
Це якийсь вірус такий?
В середу ввечері в дитини почало боліти горло, і в мене теж, вже в садок не вела, сиділи дома. Пʼятниця-субота вже перестало, все ок, соплі лише трохи, температури не було взагалі всі дні. А сьогодні мене страшно пече у горлі, дитину теж почало боліти. Ці дні просиділи вдома, то ж нового нічого не могли підхопити. А це знову почалось( у когось таке щось було?
Зам. зав. Анонима
• 14 сентября в 15:54
Ответ дляротцвеники
Кожен рік одне і теж
Ми два роки тому хворіли востаннє
Та й переболіло, думала пройшло, а тут знову і ще сильніше
ПробілНеПрацює• 14 сентября в 15:56
Ви створили це пост, щоб поділитись унікальними симптомами- болем в горлі??
Оябунчик• 14 сентября в 16:05
В мене так само було, з такими ж симптомами як у вас. На другий день температура 37.2-37.5, добре, що вища не піднімалася. Хворіла 10 днів. Ще й маму заразила, теж така температура була пару днів, але зразу ще й сильний кашель почався. В мене тільки горло боліло і нежить . Я зразу взяла спрей для горла з антибіотиком , і краплі для носа з антибіотиком, ну і антикатарал приймала і фармацитрон.
Гірчинка• 14 сентября в 16:07
Дети в классе поголовно с такими симптомами, а школа только началась и еще не было холодов. Моя с четверга болеет, нюха нет. Началось все с сильной боли в горле.
Кидстаффовна• 14 сентября в 16:13
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ми два роки тому хворіли востаннє
Заздрю вам. От реально заздрю. Не шнівіть Бога
Зам. зав. Анонима
• 14 сентября в 16:13
Ответ дляОябунчик
Таки вірус такий у всіх значить((
Дивно мені було, бо наче пройшло і от знову
Я теж взяла спрей, льодяники. Треба ще дитині щось
Дякую за відповідь без сарказму ❣️
Зам. зав. Анонима
• 14 сентября в 16:14
Ответ дляКидстаффовна
Та я і не мала наміру, просто запитала, чи це у всіх такий вірусняк зараз. Не починайте тоже
ЕлькиПальки• 14 сентября в 16:33
Ответ дляОябунчик
Зачем на вирус антибиотик? Флору свою портите только
ЗдохниПуйло• 14 сентября в 16:40
Ответ дляОябунчик
У мого чоловіка зараз ковід, один в один з впшими симптомами
Оябунчик• 14 сентября в 17:43
Ответ дляЕлькиПальки
А що було робити, я не їсти, не говорити не могла, так сильно боліло горло. Содою з сіллю полоскати, чи що ? Звичайні сиропи, таблетки і спреї не допомагали.