Мама Чели• 22 октября 2025

Коли ви займаєтеся сексом, маючи дітей?

Якщо діти 0-3 роки, ну умовно діти засинають в 9.00 і все ок, якщо ще залишаються сили в батьків.
Якщо діти 3-5 років, то перед сном починається пісі, какі, попити, поїсти, книжки почитати. Нема вже на сил ні бажання.
Якщо діти 5-10 років, то і засинають пізніше, і можуть вечером і серед ночі увірвався в спальню з питанням - шо ви робите?) якщо двері закриті, з питаннями - чому двері закриті?
Діти 10-13, вже все розуміють, але і лягають пізніше. І не факт що сплять до 12.00.
Старше 13 років дітей не маю, тому продовжувати не буду.
От коли у вас є цей час на секс?
Вдень або поки не сплять не виходить, бо бігають по дому. Вечером коли сильно хочеться, то це вкладання безкінечне просто вимотує. Вночі коли всі сплять? Хз чи старші діти сплять і не чують. Та і якщо на роботу, то і спати хочеться... Як у вас?
всемВсёИмного• 22 октября 2025
Ответ дляМама Чели
Та теж в основному хв 30. Але і налаштуватися треба, і щоб саме в ці 30-40 хв дитина не зайшла з питаннями чому ви закрилися і тд
а вообще нормально, когд есть закрытые двери не для детей
всемВсёИмного• 22 октября 2025
20-30, спят 3 и 5 лет, спальня закывается наша на ключ
Банка з медом• 23 октября 2025
Секс потрібен щоб дітей народити, то чоловіки придумали що то життєва необхідність
sveta832006• 23 октября 2025
детям 10 и 14. Мы укладываем 9-10. Дальше просто лежат. У нас дверь на замке. Мы не шумим. Можем, когда их нету дома днем, или рано утром, когда все спят еще
dajiba• 23 октября 2025
А як в принципі можна хотіти займатися сексом з однією жінкою більше 3 років? Для того дітей і заводять, щоб була відмазка, якщо з дуру одружився.
Шотуткоїться?• 23 октября 2025
Ответ дляsveta832006
Многие пишут про замок так что можно подумать что его где-то нет.
Шотуткоїться?• 23 октября 2025
Ответ дляМама Чели
В нас так получається, що між нашими кімнатами ще ванна. До того ж дитина дивиться телевізор, або в телефоні. Але я парюсь капєц. Один раз прийшла в 12.00 побажати надобраніч) а ми були в самому розгарі. Добре шо двері були зачинені на замок. Я їй потім сказала, щоб вона вночі не заходила, бо ми з татом можемо голі бути. Язик якості не повернувся, казати, шо можемо сексом займатися.
А вы спите не голышом?
Мои знают что мы голышом спим. Ответ ’так спят взрослые’ полностью устроил.
У нас две дочки я не стесняюсь их вообще. Папа старается не показываться, но если увидели - ничего страшного