Teonaa• 22 октября в 22:23
Невже ми ніколи не встигнемо прибить балістичну установку поки «активна»?
Вот допоки буде так, будемо сидіти в потьмах.
Я не вважаю що брянщина тааак уж далеко, що нам має бути «нема чим».
От так
Калькулятор• 22 октября в 22:32
Вони з літаків їх в основному пускають. Може чули операція ’Павутиння’? Знищено 10-13 бортів стратегічної авіації. Беспрецендентна операція
Ответ дляКалькулятор
Вони чого це з літаків-то? Написано ясно: активна б.установка с-300. То чого ждем-то
Паутинку я чула. Я х-101, уліточні, даже не сприймаю. Порівняйте - збити цих черепах, і балістичну ракету з брянщини!
Калькулятор• 22 октября в 22:40
Ответ дляTeonaa
с-300 - це зенітно-ракетних комплекс, ПВО. Там досить невелика ракета
Ці комплекси вважаються жирною ціллю, за ними полювання йде
А з приводу ’що, нам не має чим вдарити?’ - це питання до Трампа
Ответ дляКалькулятор
Хто встрався, - Трамп, називається😂😂
Вони пульнули оно саме з брянської 6 довбаних раз, подивіться - світла не буде поки ввпжай взагалі. З 10 до 18 - і це в жаріщу і без опалення. Цирк
Ответ дляКалькулятор
І це одне відключення. А на добу - ще й друге буває
Ответ дляКалькулятор
Оно друга група: 2 години світла на весь день вважай
Ну це цирк
Мені уже насрать, чесно, як називпється ця діра, неясно за який хрін тут хто шо тримає;(
Ну це цирк
Калькулятор• 22 октября в 22:51
Ответ дляTeonaa
Хто встрався, - Трамп, називається😂😂
Це у вас типу сарказм, але Трамп дійсно у лайні, всі зустрічі на Алясці із червоними доріжками. І сам лайно. Байден коли йшов, виділив нам купу військової допомоги, Трамп в перші ж дні її заморозив, надає просто крихти
Ответ дляКалькулятор
Ну то треба подумати, перш ніж гробить країну свою, і людей в землю ложить - а чи по зубах нам протистояти і Росії відкрито, і вмім іншим, але під їх вдаванням «дружби».
Всі проти тебе, но ти не здаєшся. Похвально. Но навряд розумно. І точно не перспективно.
Калькулятор• 22 октября в 23:07
Ответ дляTeonaa
У 19 році треба було думати, коли бюлетень кидали. Між людиною яка 5 років путіна за ніс водила, реформувала армію (а там із руїн відновлювали), ракетні программи, переозброєння і людиною ’просто перестати стріляти’ кого обрали ? На сильних не нападають, нападають на тих хто хоче домовлятися
’Хіба нема чим вдарить?’ - а хто згорнув ракетні програми? Було б чим вдарить. ’Москву’ топили ракетами зробленими в кількості декількох штук при Порошенко
Ответ дляКалькулятор
Ну так це означає що винен нащ у-бок. Якого чорта він досі в кріслі тоді.
Просто так теж не можна все на ті бюлетні спихать! Ну не в бюлетнях справа! Ну надто багато його було всюди, з 2013 року мабуть! Випадково?
Ответ дляКалькулятор
Моя думка: Ніхто нікому не винен.
Хіба що Україна має повернути гроші.
Калькулятор• 23 октября в 06:12
Ответ дляnavariya
Моя думка: Ніхто нікому не винен.
Хіба що Україна має повернути гроші.
Все трохи складніше. Багато хто зберігає заощадження у долларах, і так у багатьох країнах, добробут американців базується великою часткою на цьому факті. Так склалося завдяки тому що США з 50-х підтримувало стабільність у світі, боролася із терористами та диктаторськими режимами. Якщо вони припиняють це робити, то по-перше штати чекають серйозні економічні потрясіння, по-друге ми повертаємось у 19-те сторіччя де усі воювали із усіма створюючи ситуативні союзи, тільки тепер ще із ядерною зброєю