В моїй хаті моя правда• 22 октября 2025
Кадастрова карта, можете пояснити ?
Ось наприклад землi зазначенi зеленим мають кадастровмй номер тобто можна купити , продати. Так?
А тi якi не мають кадастрового номеру що значить? Як купити продати? Чи на що воно впливаэ, i чи обов´язковим кадастровий номер.
На фото приклади.
КАПСЛОЧНИЦА• 22 октября 2025
Кадастровий номер обов´язково. Там де сіре це земельні ділянки не сформовані або інформація про них не внесена в ДЗК.
В моїй хаті моя правда
• 22 октября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А що це значить?
Як наприклад придбати цю дiлянку?
В моїй хаті моя правда
• 22 октября 2025
Ответ дляНе служанка
Це означає, що земля у власності
А якщо сiрим i там живуть i мають документи , то земля належить цiй людинi ? Правильно?
Злюсь до кипіння• 22 октября 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А що це значить?
Як наприклад придбати цю дiлянку?
Продавець вносить в кадастр і купуєте. Часто не вносять в кадастр бо дорого і не обов´язково. А коли знаходять покупця, тоді й роблять документи.
В моїй хаті моя правда
• 22 октября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А дорого це скiльки якщо знаэте?
Краще з кадастром ? На що впливаэ його вiдсутнiсть?
Ух яка ж Я• 22 октября 2025
Зеленим - сформовані зем ділянки з визначеними правами. Сірі не сформовані. Можуть мати приватного власника, можуть належати раді місцевій.
КАПСЛОЧНИЦА• 22 октября 2025
Кадастровий номер потрібен для ідентифікації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі, що унеможливлює здійснення будь-яких правових операцій з нею без цього унікального ідентифікатора. Він є обов´язковим для продажу, купівлі, дарування, успадкування, оформлення права власності та реєстрації нерухомості. Без нього земельна ділянка не вважається повноцінно оформленою і не може бути об´єктом юридичних дій.
Злюсь до кипіння• 22 октября 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А дорого це скiльки якщо знаэте?
Без кадастра ви не укладете угоду, бо не можна укласти угоду на об´єкт, який не існує. Якщо ділянки нема в кадастрі - для нотаріуса вона не існує. Перед війною сусіди оформляли - десь 10 тис було, за 2 ділянки.
Не служанка• 22 октября 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Можливо, що вони мають старі документи на землю, які не мали кадастрового номеру
Кукусик• 22 октября 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А що це значить?
Як наприклад придбати цю дiлянку?
Нет не купите вы ее, у нее может быть хозяин, который еще не получил кадастровый номер.
Ух яка ж Я• 22 октября 2025
Автор, скажіть яка ділянка цікавить конкретно, напишу варіанти. Бо і те і те до довго.
В моїй хаті моя правда
• 22 октября 2025
Ответ дляКукусик
А как тогда такие дiлянки передаються у спадок?
Не цілуюсь з бодуна• 22 октября 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Участки - никак. Передаются строения, которые на них.
В моїй хаті моя правда
• 22 октября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А як тодi можна придбати заброшену дiлянку без кадастрового номеру?
Злюсь до кипіння• 22 октября 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Закинута ділянка має хазяїв, часто це місцева громада, якщо ділянка не була приватизована.
В моїй хаті моя правда
• 22 октября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А як тодi купити таку дiлянку у сiль ради наприклад, якщо власник помер, та хата роками стоïть , можливо оформити кадастровий номер чi як?
Хата на мати• 22 октября 2025
Ответ дляНе служанка
У нас був старий документ з кад.номером, а на карті нас не було. Треба файл, назву забула. Землевпорядник зробив, є витяг. Але на карті все одно немає, бо внесено а 23 році.
В моїй хаті моя правда
• 22 октября 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
В моїй хаті моя правда
• 22 октября 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Дiлянка приблизно 40 соток у простенькому селi.
Ух яка ж Я• 23 октября 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ви можете не купляти іі, а приватизувати. Безкоштовно отримати у власність. Зверніться із заявою до с/р. Але документи потрібно буде робити.
Кукусик• 23 октября 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Идете в горсовет, пишите заявление, что ходите участок, и ждете, но, есть однин ньюанс, можно ждать вечно. Хотите купить, смотрите объявления о продаже участков.
Ухахайкина• 23 октября 2025
Ответ дляКукусик
Нюанс не в этом. А в том, что никто никому землю сейчас не отдаст и не продаст просто так
Не цілуюсь з бодуна• 23 октября 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Вам уже объясняли в прошлой вашей теме.
Идите в сильраду.