ДелиВерка• 23 октября 2025
Зачем младшим школьникам столько...
Зачем младшим школьникам столько репетиторов? Неужели для заполнееия пробелов в школьной программе нужно что-то кроме помощи родителей ?
Читаю предложения - ищут репетиторов для таблицы умножения, работе с виндой (папки создавать), просто по матемтике, укр мове и тд и тп..
Неужели неудобно делать это самим?
В средней и старшей - понятно
Неужели неудобно делать это самим?
В средней и старшей - понятно
Просто болталка• 23 октября 2025
Це кому? У більшості дітей в молодшій школі репетиторів немає. Про кого ви пишете? Якщо про когось конкретного, то в нього і спитайте.
Банан-барабан• 23 октября 2025
Не потрібні реактори, як і допомога батьків. Мої діти самостійно вчаться
Блондинка в Законе• 23 октября 2025
З батьками дитина капризує, маніпулює. Якщо у батьків є кошти на репетиторів, то чому б ні? І дитина програму засвоїть, і у батьків нерви в порядку.
Горня капучіно• 23 октября 2025
не было такого и мыслей не было.
а, вру, с 4 класса английский девочка- соседка, ну у нас его не было, все тети уходили в декрет и потому знаний ноль. пришлось
ДелиВерка
• 23 октября 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Я сама мама. И помню что до лет до 11-12 ребенок хорошо воспринимает взрослых родителей.
Переходный (6 -7 клас ) - да , но малыши - обычно стараються и слушаются
ДелиВерка
• 23 октября 2025
Ответ дляГорня капучіно
не было такого и мыслей не было.
Да, англичанки - затятые декретчицы.
Тоже самое
ДелиВерка
• 23 октября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
большинство детей не тянет младшую школу
Что там сложного. Конкетно люди ищут репетитора выучить таблицу умножения
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
У половини України дистанційна освіта. Яка полягає в тому, що вчителі дають завдання і чекають допоки батьки вивчать з дітьми тему.
Репетитор як необхідність.
ДелиВерка
• 23 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Репетитор як необхідність.
А родители зачем?
Бесбардак• 23 октября 2025
Щоб відділити батьківство від школи.
У мами, що працює, нема ні сил ні нервів розбирати ті загадкові манускрипти. Мене завжди дивувала здатність підручника заплутати найпростіше ) Зараз навчання то онлайн, то тривога, до того карантин. Пробіли справді можуть бути значні.
Правильно_Валерчик• 23 октября 2025
Ответ дляДелиВерка
Ну дивіться, в мене невістка тупа як пробка. Добре, що ще й ледача і не намагається допомагати вчитися дитині. Бо був би епік фейл.
А репетитор чудово справляється. Є шанс, що яблучко від яблуньки таки подалі буде.
Пупс• 23 октября 2025
1. Батьки не мають часу.
2. Батьки самі не дуже освічені
3. Дитина не сприймає батьків
4. Дитина має особливості і в батьків немає терпіння.
2. Батьки самі не дуже освічені
3. Дитина не сприймає батьків
Блондинка в Законе• 23 октября 2025
Ответ дляДелиВерка
Так всі діти різні. Є слухняні, а є не дуже. Батьки ж не просто так репетиторів шукають. Можливо, у самих батьків нема часу на домашні завдання.
Борисфенка• 23 октября 2025
Ответ дляДелиВерка
А родители зачем?
Навчити читати, писати, рахувати, всім шкільним предметам. Нащо вчителі - я б так поставила питання. Бо з 1-го класу вже крики вчителів ’Беріть репетитора’.
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Ответ дляДелиВерка
А родители зачем?
Прикольне питання)))
А для чого вчителі в школах?
ДелиВерка
• 23 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Так ищут для изучения таблицы умножения и базовой винды.
Помоему вообще треш, это не про занятость
ДелиВерка
• 23 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Прикольне питання)))
А для чого вчителі в школах?
Для этого как раз. С норм учителем в мл школе репетитор не нужен
МаксХмара• 23 октября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Результат достигнут. Нация дегенератов почти готова.
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Ответ дляДелиВерка
Не всі батьки мають педагогічну освіту
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Ответ дляДелиВерка
Де взяти норм вчителя? А головне норм умови для навчання. Зі світлом, колом і без підвалів
Дама_из_рекламы• 23 октября 2025
Ответ дляМаксХмара
не знаю какой будет результат - но самостоятельно на высокий уровень вытягивает очень маленький процент детей
Фляшка на трьох• 23 октября 2025
Мені, як мамі уснів старших класів, не зрозуміло, чому для вас прийнятно винаймати репетирів для учнів середньої і старшлї школи? Ви що, самідитиною не можете заповнити пусті пробіли з мови, хімії, геометрії?
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Да канєшна….
Дама_из_рекламы• 23 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Да канєшна….
самостоятельно - да... канешна...
Борисфенка• 23 октября 2025
Ответ дляДелиВерка
У вас діти є? Сядьте вивчіть з дитиною таблицю множення щовечора. А потім правопис. А потім почитайте.
При цьому вашій дитині теми не пояснювали. І так щовечора.
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
самостоятельно - да... канешна...
Де в вашому дописі слово «самостійно»?
Самостійно мало хто потягне, навіть дуже цілеспрямовані
Дама_из_рекламы• 23 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Де в вашому дописі слово «самостійно»?
простите... в уме осталось
но даже если и так... это не правильно
ну мне так кажется
по логике половина должна тянуть на ура... как минимум... а не 2-4 человека из класса
но даже если и так... это не правильно
ну мне так кажется
Правильно_Валерчик• 23 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Прикольне питання)))
А для чого вчителі в школах?
Щоб теми тут клепати як їм мало платять.