Русланка з гілки• 23 октября в 19:20

Що робити з цим хрестиком?

Живу на останньому етажу, 9 етажний дом, рядом не має вікон сусідів, одного разу відкриваю вікно і бачу на моєму кондіціонеру, на вулиці, лежить манюсінький хрестик з ципочкою см2, метал білий, забрала і не знаю, що з ним робити і як він туди попав...
Яичница с беконом• 23 октября в 19:21
Ципочку сжечь
Детские_Будут?• 23 октября в 19:22
Зачем вы его забирали?
автор Русланка з гілки • 23 октября в 19:22
Ответ дляЯичница с беконом
Ципочку сжечь
З хрестиком?
Веселуха Муха• 23 октября в 19:22
А цыпочка симпатичная?)))
По теме - зачем брали? Выбросить нужно было. А принести могли птицы.
Тишком_нишком• 23 октября в 19:23
Подклад, порча, заговор. Несите в ломбард может то белое золото
автор Русланка з гілки • 23 октября в 19:25
Ответ дляДетские_Будут?
Зачем вы его забирали?
Похоже на обичний метал, такі носять сережки
Детские_Будут?• 23 октября в 19:28
Ответ дляРусланка з гілки
Это не ваш, он уже выкинут. Смахнули веником и забыли. Это на будущее
100pudov• 23 октября в 19:29
я б не парилася. от складно жити тим, хто вірить в порчу. і те що інші люди більше впливають на їх життя, ніж вони самі....собі навряд чи залишила б ,якщо золото віддала б ломбард, гроші - на благодійність в будь-якому вигляді
Бринзолетта• 23 октября в 19:35
зачем вы взяли его себе чужой крест, так нельзя и отдавать нельзя другим людям , в церковь относят чужие иконы и кресты там спросите что сделать , даже если он простой он же был чей то
Швидкоруч• 23 октября в 19:38
Ответ дляЯичница с беконом
Ципочку сжечь
Цыпу жалко
Перша скрипка• 23 октября в 19:40
цепочка от слова цепь
на укр ланцюжок
автор Русланка з гілки • 23 октября в 19:42
Ответ дляБринзолетта
Дякую Віднесу в церкву, викидати чомусь не можу і забрати його не могла, це біжутерія похоже, читала, що це гарний знак і т. д, лежить у мене 3 місяці, думаю, що його треба десь діти
Зоркая Зорро• 23 октября в 20:21
Ответ дляРусланка з гілки
Проби немає? Подивіться уважно
АфродитаПетровна• 23 октября в 20:39
Ответ дляПерша скрипка
цепочка от слова цепь
на укр ланцюжок
Ви пропустили ’этажу’ та ’рядом’
СережкинаЯ• 23 октября в 22:34
Не думайте нічого поганого чи забобонного. Просто ворона принесла - це ж очевидно для такого поверха. Щодо забобонів про ’взяла чужий хрест’ будь-який священник вам скаже, що це неправда абсолютна. Ви можете вчинити з хрестиком так, як вважаєте за потрібне. Якщо він має цінність, можна здати, якщо ні - можна просто віднести в церкву на утилізацію, там є спеціальне місце, де приносять всякі такі речі, що не можна просто викинути (поламані ікони, старі хрестики та інші церковні освячені речі).
СережкинаЯ• 23 октября в 22:37
На початку війни, пам´ятаю, Євгенія Власова розказувала, як знайшла на кондиціонері за вікном листок з молитвою, плакала, показувала його, в ютубі є це відео - нагадало ваш випадок