фруктовая• 23 октября 2025

адольф путин ударил по детсадику.Харьков.Прямое попадание

Харків
Пряме влучання ворожого безпілотника в дитячий садок, якому не може бути жодного виправдання та прощення

Новина, що шокувала всю країну: перші хвилини на місці ураження — очима патрульних, які працювали серед руїн, диму та дитячого плачу📹

Дякуємо вихователям, які зробили правильно й належно відреагували на сигнал повітряної тривоги — дітки перебували в укритті, тож саме завдяки вам вдалося уникнути жахливих наслідків цього воєнного злочину.https://t.me/patrolpolice_ua/9983
Emilu• 23 октября 2025
Ответ дляclernikol
Ще раз запитаю, втретє. Особисто ви, скільки дітей готові вбити?
всех кацапских
AnnaK-29fd• 23 октября 2025
Ответ дляKot_v_meshke
Кто все? Кто это вообще такие - мертвечуковские тролли…..
Это какие-то сущности. Они у мани в голове живут и она их кругом тулит.
AnnaK-29fd• 23 октября 2025
Ответ дляфруктовая
в окупации залетели во двор шторм зет бухие.в семье было 2 девочки подростка.одной не было дома в тот момент.ублюдки ударили маму прикладом и забрали ребенка в машину..через сутки кинули полуживую во двор.не знаю выжила ли девочка и таких случаев тысячи
Да какие тысячи? Миллионы!
clernikol• 23 октября 2025
Ответ дляEmilu
У меня и рука бы не дрогнула уничтожить кацапских выродков.
Жінок до речі приймають до ЗСУ і зброю дають. Ви вже там? Скільки власноруч хоча б російських солдат вбили? А російських дітей скільки? Чесно, мені страшно жити поруч з такими людьми, бо сьогодні вони готові російських дітей вбити, а завтра дітей сусідів по поверху, бо вони галасливі. Це про неадекватність
Aksinia 111• 23 октября 2025
Ответ дляОксана_12
Хм. Ви натиснете на ’пуск’? Чи це хтось інший має вбивати дітей задля ’дзеркальної відповіді’?
Вот меня всегда волновал этот вопрос . Как спят эти твари, которые три шахеда подряд навели на детский садик? Или как спят изверги кидающие кабы и ракеты по жилым домам, больницам ? А их семьи тратят кровавые зарплаты папаш, убийц . Папаши рассказывают о своих ’ успехах’ ? Как пленных наших пытают. Гордятся рассказывая за ужином ?
Сколько русни задействовано в изготовлении оружия, боеприпасов, логистике . Десятки миллионов! Они типа не воюют , но их вклад в смерти украинцев не меньший.
Наверно действительно на генетическом уровне мозги не функцианируют ...
Emilu• 24 октября 2025
Ответ дляclernikol
у вас с пониманием туго, там на западной, вы же , только мовные патриоты. Посмотрим, что скажите, когда в вашего ребенка прилетит.
Emilu• 24 октября 2025
Ответ дляclernikol
Звісно, що мені не байдуже. Але особисто я б ніколи не пішла вбивати інших дітей
а я бы, получала от этого удовольствия, у кацапов нет детей, там все враги.
clernikol• 24 октября 2025
Ответ дляEmilu
До чого я до запальної, взагалі незрозуміло. Біполярочка?
clernikol• 24 октября 2025
Ответ дляEmilu
Ще одна базікало, язиком плескати. Скільки ви за своє життя вже людей власноруч вбили?
Emilu• 24 октября 2025
Ответ дляclernikol
Вы, там в Европе, жопомойками работаете и работайте. Значит харьковских детей убивать можно, стариков, мирное население? А кацапских выб....в нельзя? Да иди ты быстро, за кораблем, кацапка.
Emilu• 24 октября 2025
Ответ дляclernikol
лечись
clernikol• 24 октября 2025
Ответ дляEmilu
Знову якісь хворі фантазії. Ні, я не в Європі, я в Україні) Полегшало? І так, незважаючи на те, що мій чоловік загинув, я не бажаю смерті дітям, навіть російським. То скоріше ви з закордону пишете, і скоріше за все, просто нещаслива жінка, яка просто ненавидить все навколо себе і увесь світ