Булькаю• 23 октября в 21:40
У державного офтальмолога можна отримати рецепт на окуляри?
Якщо взяти направлення у сімейного і піти перевірити зір.
Ну або не рецепт, або дізнатися основні параметри окулярів, які мені потрібні.
Про те, що великі мережі оптик роблять це безкоштовно при умові, що у них купуєш окуляри - я це знаю.
Зубная фея• 23 октября в 21:43
Офтальмологи по моему не занимаются назначением рецептов. Это в оптиках только
По всяком случае это мой опыт. Ношу правда линзы с не очки, уже 20 лет
ЗновЗдоров• 23 октября в 21:44
Можна. Я в цьому році в поліклініці у офтальмолога рецепт на окуляри отримала
Булькаю
• 23 октября в 21:47
дякую, питання вичерпано.а то зараз напишуть мені якусь дурню ті, хто рука/обличчя ставлять, а мені нервуватися не можна)
Рожки-да-ножки• 23 октября в 21:47
Ответ дляЗубная фея
В оптиці хто призначає рецепт? Правильно, офтальмолог після своєї зміни в держлікарні
Зубная фея• 23 октября в 21:48
Ответ дляРожки-да-ножки
Да, я блондинка!• 23 октября в 21:51
В мережах оптик мені двічи неправильно підібрали окуляри. Натомість звичайні офтальмологи в поліклініказ роблять це бездоганно 40 років.
Старими перевіреними методами
Неначасі• 23 октября в 22:00
Ответ дляЗубная фея
Только офтальмолог и выписывал рецепт
Рожки-да-ножки• 23 октября в 22:00
Ответ дляЗубная фея
Щоб мали трохи уявлення про реальність.
ЛолитаНеРазлита• 23 октября в 22:03
Конечно можно. Только это будет таблица и подбиранием линз.
Я попала в оптику, где есть прибор и неплохо очки подобрали. И даже сказали что есть мааааленький астигматизм. Чего мне никогда такого не говорили.
Всю жизнь очкарик...
Зубная фея• 23 октября в 22:04
Ответ дляРожки-да-ножки
Щоб мали трохи уявлення про реальність.
Или с богом уже, «реальность» 🤡
Бла бла бла• 23 октября в 22:09
Ответ дляРожки-да-ножки
Щоб мали трохи уявлення про реальність.
борзо как-то общаетесь здесь - попуститесь
Mrs.Sexuality• 23 октября в 22:19
В сети Оптика С вроде бесплатно проверят без обязательств у них заказать. И цены у них недорогие и акции есть. Вот сейчас все оправы по 430грн и 2 по цене 1 некоторые стекла. Я давно у них беру
Булькаю
• 24 октября в 00:45
Ответ дляMrs.Sexuality
Я у Вінниці, у нас нема цієї мережі. А ті, що є, роблять це платно або за умови купівлі в них.