17 жовтня п´ятницю о 9.20 кололи Овітрель, овуляція по відчуттях в суботу 18. Коли можна здати аналіз крові на хгч? Сьогодні 6 дпо і температура 37, ломота в тілі.
Ответ дляДетские_Будут?
Анализ на ХГЧ сдают на 10-11 день , после ДПО.
17 жовтня кололи Овітрель о 9.20 і фолікул був 23 мм. Скоріше всього овуляція була 18 бо тягнуло добре ( 19 навряд бо давали 26-48 годин). І 26 жовтня це 10 день після уколу або 9 дпо. Можливо я щось не так рахую.